Aksesorë

Shfaqur 1 deri 36 nga 59 (2 Faqe)
ADAPTOR MHL MICRO USB (MASHKULL) - HDMI (FEMER) G&...
-60%

ADAPTOR MHL MICRO USB (MASHKULL) - HDMI (FEMER) G&...

1,279Lekë

3,190Lekë

EksTaksë: 1,279Lekë

ADAPTOR MHL MICRO USB (MASHKULL) - HDMI (FEMER) G&BL 3501 Teknologjia MHL (Mobile High Definition Link) lejon që pajisjet portative nepermjet ketij adaptori të shfaqin sinjale Audio & Vid..

ADAPTOR MHL PER SAMSUNG S3 G&BL 3520

0Lekë

EksTaksë: 0Lekë

ADAPTOR MHL PER SAMSUNG S3 G&BL 3520 ..

ADAPTOR USB 2.0(FEMER) NE PS/2(MASHKULL) G&BL ...
-36%

ADAPTOR USB 2.0(FEMER) NE PS/2(MASHKULL) G&BL ...

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

ADAPTOR USB 2.0(FEMER) NE PS/2(MASHKULL) G&BL 2464Shndërroni pajisjet tuaja elektronike me porte dalese USB(femer) në nje porte standarde PS/2(mashkull)I lehtë për t’u përdorur dhe instaluarKujdes..

ADAPTOR USB G&BL 2461 FEMER-FEMER
-36%

ADAPTOR USB G&BL 2461 FEMER-FEMER

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

ADAPTOR USB G&BL 2461 FEMER-FEMER Ky adaptor do të shndërrojë një USB (A) mashkull në një USB (A) femër.I pershtatshem per versionin e USB 2.0 ose 1.0Permasat :14.2 x 9.6 x 2.2 cm..

ALTOPALANT TRUST SPEAKER SET LETO 2.0 3W BLACK SBD...
-34%
E Re

ALTOPALANT TRUST SPEAKER SET LETO 2.0 3W BLACK SBD...

1,190Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 1,190Lekë

ALTOPALANT TRUST SPEAKER SET LETO 2.0 3W BLACK SBDG0007..

ALTOPARLANT GENIUSSP-Q160 BLUE ,SBDT2052

1,590Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

ALTOPARLANT GENIUSSP-Q160 BLUE ,SBDT2052..

ALTOPARLANT GENIUSSP-Q160 GRAY ,SBDT2050
E Re

ALTOPARLANT GENIUSSP-Q160 GRAY ,SBDT2050

1Lekë

EksTaksë: 1Lekë

ALTOPARLANT GENIUSSP-Q160 GRAY ,SBDT2050..

ALTOPARLANT TRUST SET EVON WIRELESS BLUETOOTH ,SBD...

5,490Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

ALTOPARLANT TRUST SET EVON WIRELESS BLUETOOTH ,SBDG2000..

CANTE HP 2GJ35AA + MAUS

3,250Lekë

EksTaksë: 3,250Lekë

CANTE HP 2GJ35AA + MAUS..

CANTE LAPTOP ATLANTA 16'' (BLACK) SBZA0106

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

CANTE LAPTOP ATLANTA 16'' (BLACK) SBZA0106Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten ATLANTA 16'' (BLACK) SBZA0106. E pershtatshme per te mbajtur laptop si e..

CANTE LAPTOP LENOVO SIMPLE TOPLOADER T1050 SBZA353...

2,190Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

CANTE LAPTOP LENOVO SIMPLE TOPLOADER T1050 SBZA3534Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten Lenovo Simple Toploader. E pershtatshme per te mbajtur laptop si edhe tab..

CANTE LAPTOP LG NB15Q
-19%

CANTE LAPTOP LG NB15Q

1,290Lekë

1,590Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

CANTE LAPTOP LG NB15Q Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten LG NB15Q. E pershtatshme per te mbajtur laptop si edhe pajisje te tjera elektronike me permasa 1..

CANTE LAPTOPI APPLE (BLACK)

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

CANTE LAPTOPI APPLE (BLACK)Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten Apple. E pershtatshme per te mbajtur laptop si edhe pajisje te tjera elektronike me madhesi deri..

AEG

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten Lenovo Simple Toploader. E pershtatshme per te mbajtur laptop si edhe tableta me madhesi deri ne 1..

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200..

CANTE YENKEE YBB 1512 MICHIGAN
-33%

CANTE YENKEE YBB 1512 MICHIGAN

3,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

CANTE YENKEE YBB 1512 MICHIGAN..

CANTE YENKEE YBN 1531 OREGON
-40%

CANTE YENKEE YBN 1531 OREGON

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

CANTE YENKEE YBN 1531 OREGON..

FTOHES PC OMEGA CHILLY 4 USB

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

FTOHES PC OMEGA CHILLY 4 USB..

FTOHES PC OMEGA COOLER PAD CYCLONE (42186)
-32%

FTOHES PC OMEGA COOLER PAD CYCLONE (42186)

1,490Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

FTOHES PC OMEGA COOLER PAD CYCLONE (42186)..

KABELL LAN 4,5 MT
-17%

KABELL LAN 4,5 MT

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

KABELL LAN 4,5 MT..

KABELL LAN 90CM
-34%

KABELL LAN 90CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

KABELL LAN 90CM..

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE  G&am...
-60%

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&am...

559Lekë

1,390Lekë

EksTaksë: 559Lekë

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE  G&BL 2199 P 1.8M..

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&...
-60%

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&...

439Lekë

1,090Lekë

EksTaksë: 439Lekë

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&BlMe nje shpejtesi te transferimit të të dhënave 4.8 Gbps (afërsisht 600 MB për sekondë)Përçuesit e transmetimit  (STP) jane  sipas standar..

KABELL PERSHTATES USB/VGA G&BL 3237 FEMER/MASH...

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

KABELL PERSHTATES USB/VGA G&BL 3237 FEMER/MASHKULLJu lejon të lidhni dy ekrane VGA Input me një PC me kartë grafike VGA.Mundeson shfaqjen e njëkohshme të sinjalit video në të dy monitorëtKujdes: T..

KABELL PRINTERI GEMBIRD 1.8M (05216)

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

KABELL PRINTERI GEMBIRD 1.8M (05216)..

KABELL RRJETI GEMBIRD 1M (04536)

149Lekë

EksTaksë: 149Lekë

KABELL RRJETI GEMBIRD 1M (04536)..

KABELL RRJETI GEMBIRD 2M (04537)

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

KABELL RRJETI GEMBIRD 2M (04537)..

KABELL RRJETI GEMBIRD 3M (04538)

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

KABELL RRJETI GEMBIRD 3M (04538)..

KABELL RRJETI GEMBIRD 5M (04540)

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

KABELL RRJETI GEMBIRD 5M (04540)..

KABELL RRJETI PROFESIONAL G&BL 3586 1.5M
-60%

KABELL RRJETI PROFESIONAL G&BL 3586 1.5M

719Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 719Lekë

KABELL RRJETI PROFESIONAL G&BL 3586 1.5MPër të lidhur PC / SMART TV / Blu-Ray në internet (p.sh.LAN, shpërndarës interenti ose router)- I pajtueshëm me rrjetet Gigabit (10/100/1000Mbps)..

KABELL USB G&BL 2388
-59%

KABELL USB G&BL 2388

329Lekë

799Lekë

EksTaksë: 329Lekë

KABELL USB G&BL 2388 ..

KABELL USB ME SHPERNDARJE TE DYFISHTE  G&BL 33...
-60%

KABELL USB ME SHPERNDARJE TE DYFISHTE G&BL 33...

300Lekë

749Lekë

EksTaksë: 300Lekë

Kabllo USB me shperndarje të dyfishtë i markes G&BLJu lejon të lidhni  Hard Disc që përdoren nepermjet një lidhësi USB për furnizimin me energji 5V dhe lidhësin e dytë mund ta perdorni për tr..

KABELL USHQYES G&BL 409 PER PC DHE MONITOR
-60%

KABELL USHQYES G&BL 409 PER PC DHE MONITOR

479Lekë

1,190Lekë

EksTaksë: 479Lekë

KABELL USHQYES G&BL 409 PER PC DHE MONITOR..

KABELL VGA G&BL 2073 5M
-60%

KABELL VGA G&BL 2073 5M

479Lekë

1,190Lekë

EksTaksë: 479Lekë

KABELL VGA G&BL 2073 5M..

KABELL VGA G&BL 2074 5M
-60%

KABELL VGA G&BL 2074 5M

599Lekë

1,490Lekë

EksTaksë: 599Lekë

KABELL VGA G&BL 2074 5M..

KABELL VGA G&BL 2075
-59%

KABELL VGA G&BL 2075

389Lekë

949Lekë

EksTaksë: 389Lekë

KABELL VGA G&BL 2075 ..

Shfaqur 1 deri 36 nga 59 (2 Faqe)