PS4

Shfaqur 1 deri 6 nga 6 (1 Faqe)

PLAYSTATION SONY CUH-2216B FIFA19 ,1TB

44,900Lekë

EksTaksë: 44,900Lekë

..

PLAYSTATION SONY PS4 1TB PRO LIMITED ED PS4 THE LA...

52,990Lekë

EksTaksë: 52,990Lekë

PLAYSTATION SONY PS4 1TB PRO LIMITED ED PS4 THE LAST OF US PASRT II..

PLAYSTATION SONY PS4 1TB SLIM ,BLACK ,GOD OF WAR &...

49,990Lekë

EksTaksë: 49,990Lekë

PLAYSTATION SONY PS4 1TB SLIM ,BLACK ,GOD OF WAR & HORIZON..

PLAYSTATION SONY PS4 500GB SLIM BLACK & MARVEL...

41,990Lekë

EksTaksë: 41,990Lekë

PLAYSTATION SONY PS4 500GB SLIM BLACK & MARVELS SPIDER MAN..

PLAYSTATION4 PRO SONY CUH-7216B (1TB)
-6%

PLAYSTATION4 PRO SONY CUH-7216B (1TB)

46,900Lekë

49,900Lekë

EksTaksë: 46,900Lekë

Shikoni se si PS4 Pro i çon lojërat e shkëlqyera në nivelin tjetër me grafikë dhe lojë të zgjeruar. 4K-TV GamingPS4 Pro nxjerr lojë në TV tuaj 4K. Shumë lojëra, si Call of Duty®: Black Ops 4, Gr..

PLAYSTATION4 SONY SLIM, E CHASSIS, BLACK (500GB)

36,900Lekë

EksTaksë: 36,900Lekë

Luani pafund lojera online me miqte tuaj fale Playstation 4 Sony  me sistem slim 500GB.Me nje doreze dual shock 4.Doreza kontrollohet me ane te bluetoothit/wirelessMe opsionin share in twitch, fa..

Shfaqur 1 deri 6 nga 6 (1 Faqe)