Fëmijet dhe Lodrat

Shfaqur 1 deri 36 nga 304 (9 Faqe)
20 LOJRA PER PARASHKOLLOR LISCIANI
-16%

20 LOJRA PER PARASHKOLLOR LISCIANI

1,599Lekë

1,899Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Loja Lisciani eshte loja ideale per parashkolloret.Loja perfshin 20 lojra te ndryshme te cilat jane materiale te veshtira dhe kuice te cilat sebashku me miqte e pyllit dhe nje poster ndihmojne per t'i..

AKSESORE KALCETOJE

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

AKSESORE KALCETOJE..

AKSESORE KUZHINE 14PJESE
-30%

AKSESORE KUZHINE 14PJESE

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Set me aksesore kuzhine.Seti perfshin kafetiere,luge,gota si edhe mbajtese enesh.Materiali plastik.Sygjerohet per femije mbi 3vjec...

AKSESORE KUZHINE 29x25CM
-30%

AKSESORE KUZHINE 29x25CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

AKSESORE KUZHINE 29x25CM..

AKSESORE PER BANJE BEBESH 27*9*23CM
-25%

AKSESORE PER BANJE BEBESH 27*9*23CM

899Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 899Lekë

AKSESORE PER BANJE BEBESH 27*9*23CM..

AKSESORE PER KUZHINE MINNIE 18CP
-13%

AKSESORE PER KUZHINE MINNIE 18CP

1,299Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Set me aksesore kuzhine Minnie. Ne paketim do te gjeni 18 aksesore te ndryshem dhe shume te dobishem per kushinen e femijes tuaj. Gjithashtu gjenden edhe receta gatimi te cilat mund tiu vijne ne ndihm..

AKSESORE PER PASTRIM SHTEPIE
-20%

AKSESORE PER PASTRIM SHTEPIE

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

AKSESORE PER PASTRIM SHTEPIE..

AKSESORE PER SHERBIM CAJI FROZEN
-17%

AKSESORE PER SHERBIM CAJI FROZEN

2,499Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

Imitimi i te rriturve eshte gjithmone kenaqesi per te vegjlit.Tashme me setin e cajit i cili permban 32 aksesore  me imazhet e peronazheve shume te dashura Frozen Ana dhe Elsa mund ti beni femije..

APARAT FOTOGRAFIK LODER 2.5X6X10.5CM

129Lekë

EksTaksë: 129Lekë

Aparat fotografik loder i cili i ofron femijeve ore ter tera argetimi duke bere foto pafund me miqte e tyre.Materiali : plastikPermasat : 2.5x6x10.5CM..

ARKE KURSIMI MUZIKORE HELLO KITTY 12x22CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Arke kursimi dhe nje loder argetuese ne te njejten kohe.Arka e kursimit vjen ne pamjen e maces se njohur Hello Kitty e cila leshon edhe nota muzikore me ane te cilave edhe leviz.Materiali : plastik&nb..

ARME VANGUARD M134 LASER 12x60CM
-17%

ARME VANGUARD M134 LASER 12x60CM

2,499Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

Arma loder Vanguard M134-Laser eshte një armë e përdorur në lojen e shume njohur Fortnite, kjo lodër mund të lëshojë rrezet shumëngjyrëshe dhe një tingull marramendës, të pajisur me strukturë përmbysj..

ARUSH PELLUSH 45x100CM
-13%

ARUSH PELLUSH 45x100CM

6,499Lekë

7,499Lekë

EksTaksë: 6,499Lekë

Arush pellushi i kuq fjongo te kuqe rreth qafes .Dhurate ideale per cdo grupmoshe.Mund ta dhuroni ne cdo feste dhe te lumturoni njerezit tuaj te zemres.Materiali : pellush Ngjyra : e kuqe Pe..

ARUSH PELLUSH ME ZEMER 20x30CM
-25%

ARUSH PELLUSH ME ZEMER 20x30CM

1,499Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Lumturoni njerezit tuaj te dashur me arushin me zemer.Arushi eshte ngjyre e kuqe me te bardhe dhe mban ne duar nje zemer te kuqe.Dhurata ideale per cdo grupmoshe apo edhe feste.Materiali : pellush&nbs..

ARUSH PELLUSH PANDA 30x85CM
-22%

ARUSH PELLUSH PANDA 30x85CM

3,499Lekë

4,499Lekë

EksTaksë: 3,499Lekë

Arush pellushi panda.Arushi eshte nje nga dhuratat me te dashura si per femijet ashtu edhe per njeriun e zemres. Nje kujtim i bukur, per kedo qe e merr.Materiali : pellushPermasat : 30x85CM..

AVIATION FIGHTER 11x31.5CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Planeti i lodrave sjell aeroplanin luftarak të aviacionit elektrik me dritë, muzikë për fëmijë. Një dhuratë e përkryer për vogëlushin tuaj. Materiali : plastikPermasaat: 11x31.5CM..

AVION AIRPLANE
-30%

AVION AIRPLANE

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

AVION AIRPLANE..

AVION FIGHTER ME BATERI
-30%

AVION FIGHTER ME BATERI

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

AVION FIGHTER ME BATERI..

AVION ME BAZE 12x11x9CM
-43%

AVION ME BAZE 12x11x9CM

229Lekë

399Lekë

EksTaksë: 229Lekë

AVION ME BAZE 12x11x9CM..

BABYLINO SENSITIVE NEWBORN 2-5 KG
-8%

BABYLINO SENSITIVE NEWBORN 2-5 KG

549Lekë

599Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Pelena per femije te porsalindur.Te pershtatshme per femije ,pesha e te cileve varion 2-5 KG.Jane te perbera nga mikrokapsula, te cilat fale aftesise perthithese te tyre mbrojne nga rrjedhje te padesh..

BATANIJE PER FEMIJE MICKEY 100x150CM
-20%

BATANIJE PER FEMIJE MICKEY 100x150CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Nese femijet tuaj kane si personazh te preferuar MICKEY dhe deshirojne qe cdo objekt i dhomes se tyre te jete i personalizuar, atehere kjo batanije eshte zgjedhja idealeBatanije eshte material shume i..

BATANIJE PER FEMIJE MINNIE 100x150CM
-20%

BATANIJE PER FEMIJE MINNIE 100x150CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Nese femijet tuaj kane si personazh te preferuar MINNIE dhe deshirojne qe cdo objekt i dhomes se tyre te jete i personalizuar, atehere kjo batanije eshte zgjedhja idealeBatanije eshte material shume i..

BAZAMENT SIGURIE PER BANJO
-30%

BAZAMENT SIGURIE PER BANJO

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

BAZAMENT SIGURIE PER BANJO..

BAZAMENT WC ME DOREZA PER FEMIJE
-30%

BAZAMENT WC ME DOREZA PER FEMIJE

349Lekë

499Lekë

EksTaksë: 349Lekë

BAZAMENT WC ME DOREZA PER FEMIJE..

BAZAMENT WC PER FEMIJE
-30%

BAZAMENT WC PER FEMIJE

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Bazament wc per femije material plastik.Permasat: 6x29x36CM.Perbehet nga dy doreza mbeshtetese te cilat jane kunder rreshkitjes dhe ofrojne siguri te plote...

BETONIERE ME 30 LEGO
-17%

BETONIERE ME 30 LEGO

2,499Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

BETONIERE ME 30 LEGO. LOJE ARGETUESE DHE FORMUESE PER FEMIJEN NE TE NJEJTEN KOHE. SYGJEROHET PER FEMIJE MBI 18MUAJSH...

BIBERON ANTIKOLIK 150ML

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Biberon per femije i perbere nga material plastik .Funksion antikolik i cili nuk lejon rrjedhjen e lengjeve.Koka e biberonit eshte e perbere nga material silikoni dhe teper fleksibile.Hapet dhe mbylle..

BIBERON ANTIKOLIK 240ML

1,199Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Biberon per femije i perbere nga material plastik .Funksion antikolik i cili nuk lejon rrjedhjen e lengjeve.Koka e biberonit eshte e perbere nga material silikoni dhe teper fleksibile.Hapet dhe mbylle..

BICIKLETE 12-CE
-17%

BICIKLETE 12-CE

6,199Lekë

7,499Lekë

EksTaksë: 6,199Lekë

BICIKLETE 12-CE PER VAJZA ME 2 RROTA NDIHMESE , KOSH, SHISHE , ZILE DHE FRENA..

BICIKLETE 12-CE CUNASH

6,499Lekë

EksTaksë: 6,499Lekë

BICIKLETE 12-CE CUNASH ,KOSH,PARAFANGO ,GOME E TRASHE,BIDON ,KUQE/BLU ..

BICIKLETE 12-CE PER VAJZA
-13%

BICIKLETE 12-CE PER VAJZA

6,999Lekë

7,999Lekë

EksTaksë: 6,999Lekë

BICIKLETE 12-CE PER VAJZA ME 2 RROTA NDIHMESE , KOSH, SHISHE , ZILE DHE FRENA..

BICIKLETE 16-CE
-15%

BICIKLETE 16-CE

8,499Lekë

9,999Lekë

EksTaksë: 8,499Lekë

BICIKLETE 16-CE PER FEMIJE ME 2 RROTA NDIHMESE, KOSH ,SHISHE, ZILE DHE FRENA..

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA
-23%

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA

11,499Lekë

14,999Lekë

EksTaksë: 11,499Lekë

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA ,LEJLA,ME KOSH ,FRENA,2RROTA NDIHMESE NR.21..

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA,
-20%

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA,

11,999Lekë

14,999Lekë

EksTaksë: 11,999Lekë

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA, E KUQE,ME KOSH ,FRENA,2RROTA NDIHMESE..

BICIKLETE 3 RROTA ME TENDE DHE SHTYTJE
-17%

BICIKLETE 3 RROTA ME TENDE DHE SHTYTJE

9,999Lekë

11,999Lekë

EksTaksë: 9,999Lekë

Biciklete me 3 rrota me tende e cila mund te perdoret dhe si karroce qe shtyhet nga prindi. E cmontueshme dhe me perdorime te ndryshme.Bisht shtytje,Cante , Kosh , Sedilje e rrotullueshme etj...

BICIKLETE ME 3 RROTA , TENDE DHE BISHT SHTYTJE
-18%

BICIKLETE ME 3 RROTA , TENDE DHE BISHT SHTYTJE

8,999Lekë

10,999Lekë

EksTaksë: 8,999Lekë

Biciklete me 3 rrota me tende e cila mund te perdoret dhe si karroce qe shtyhet nga prindi. E cmontueshme dhe me perdorime te ndryshme.Bisht shtytje, Kosh , Sedilje e levizshme ,Drita ,Muzike , 2..

BICIKLETE ME 3 RROTA NGJYRE MAT ME KOSH DHE ZILE

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Tricikli është një biçikletë me tri rrota për fëmijët e vegjel mbi 18 muaj. Kjo është një mënyrë e mirë për të mësuar fëmijën tuaj për të balancuar dhe koordinuar pedalimin e biçikletes. Fëmija juaj d..

Shfaqur 1 deri 36 nga 304 (9 Faqe)