Kuzhina

Shfaqur 1 deri 36 nga 459 (13 Faqe)
AKSESORE GATIMI LAMART LT2372 (LUGE 31cm)
-27%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2372 (LUGE 31cm)

219Lekë

299Lekë

EksTaksë: 219Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2372 (LUGE 31cm)..

AKSESORE GATIMI LAMART LT2373  (LUGE 32cm)
-33%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2373 (LUGE 32cm)

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2373 (LUGE 32cm)..

AKSESORE GATIMI LAMART LT2374 (LUGE 28cm)
-17%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2374 (LUGE 28cm)

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2374 (LUGE 28cm)..

AKSESORE GATIMI LAMART LT2375 (LUGE 33cm)
-27%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2375 (LUGE 33cm)

219Lekë

299Lekë

EksTaksë: 219Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2375 (LUGE 33cm)..

AKSESORE GATIMI LAMART LT2377 (LUGE 29cm)
-27%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2377 (LUGE 29cm)

219Lekë

299Lekë

EksTaksë: 219Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2377 (LUGE 29cm)..

AKSESORE GATIMI LAMART LT2380(LUGE 27cm)
-27%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2380(LUGE 27cm)

219Lekë

299Lekë

EksTaksë: 219Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2380(LUGE 27cm)..

AKSESORE PER GATIM ME AVULL LAMART LT7049

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

AKSESORE PER GATIM ME AVULL LAMART LT7049..

AROMATIZUES LAVASTOVILJE ELECTROLUX 9029792901

650Lekë

EksTaksë: 650Lekë

AROMATIZUES LAVASTOVILJE ELECTROLUX 9029792901..

BAZAMENT DRURI DREJTKENDOR PER PRERJE 20x40CM

549Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Bazament per prerjen e perimeve,frutave mishit,peshkut ose erezave te ndryshme.Material druri cilesor.Forme drejtkendore.Permasa : 20x40CM..

BAZAMENT DRURI KUZHINE 1X16X33CM

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Bazament per prerjen e perimeve,frutave mishit,peshkut ose erezave te ndryshme.Material druri cilesor.Forme drejtkendore.Permasa : 16x33CM..

BAZAMENT DRURI PER PIZZA 35CM
-14%

BAZAMENT DRURI PER PIZZA 35CM

599Lekë

699Lekë

EksTaksë: 599Lekë

BAZAMENT DRURI PER PIZZA 35CM.MATERIALI:DRU.PERMASAT:35*46CM.PERDORET PER TE SHERBYER PIZZA .GJEN PERDORIM KRYESISHT NE PICERI DHE RESTORANTE...

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 20CM
-32%

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 20CM

169Lekë

249Lekë

EksTaksë: 169Lekë

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 20CM..

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 28*11CM
-35%

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 28*11CM

129Lekë

199Lekë

EksTaksë: 129Lekë

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 28*11CM..

BAZAMENT PLASTIK PER PRERJE 37.5*23.5CM
-11%

BAZAMENT PLASTIK PER PRERJE 37.5*23.5CM

579Lekë

649Lekë

EksTaksë: 579Lekë

BAZAMENT PLASTIK PER PRERJE 37.5*23.5CM..

CAJNIK PORCELANI ME DISENJO 23CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Shijoni cajin e pasdites duke e servirur nga cajniku me disenjo mjaft elegant.Cajnik material porcelan i nje cilesie te larte.Ngjyre e bardhe me kapak disenjo embelsirash dhe doreze ngjyre te kuqe.&nb..

CAJNIK QELQI TEA AND COFFEE POT MY 208A 1.1LT
-17%

CAJNIK QELQI TEA AND COFFEE POT MY 208A 1.1LT

999Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Ky cajnik material qelqi eshte shume rezistent ndaj temperaturave te larta . Cajniku eshte i dizenjuar me kapak dhe doreze plastike dhe mund te perdoret mbi vatrat normale te sobave qofte ato me induk..

CAJNIK QERAMIK
-30%

CAJNIK QERAMIK

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

CAJNIK QERAMIK..

CEKIC KUZHINE - AN000121
-60%

CEKIC KUZHINE - AN000121

79Lekë

199Lekë

EksTaksë: 79Lekë

CEKIC KUZHINE - AN000121..

DEKANTER QELQI 25CM
-25%

DEKANTER QELQI 25CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Mbajtesja e veres me nje dizenjim mjaft te bukur dhe cilesia e materialit të punimit 100% qelq i paster do te beje qe vera juaj te marre nje tjeter shije. Forma dhe pastertia e qelqit e bejne kete mba..

DEKANTER QELQI VERE 1.5LT
-22%

DEKANTER QELQI VERE 1.5LT

699Lekë

899Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Mbajtesja e veres me nje dizenjim mjaft te bukur dhe cilesia e materialit të punimit 100% qelq i paster do te beje qe vera juaj te marre nje tjeter shije. Forma dhe pastertia e qelqit e bejne kete mba..

DEKANTER VERE 1LT
-25%

DEKANTER VERE 1LT

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Mbajtesja e veres me nje dizenjim mjaft te bukur dhe cilesia e materialit të punimit 100% qelq i paster do te beje qe vera juaj te marre nje tjeter shije. Forma dhe pastertia e qelqit e bejne kete mba..

DEKANTER VERE ME DOREZE 1LT
-25%

DEKANTER VERE ME DOREZE 1LT

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Mbajtesja e veres me nje dizenjim mjaft te bukur dhe cilesia e materialit të punimit 100% qelq i paster do te beje qe vera juaj te marre nje tjeter shije. Forma dhe pastertia e qelqit e bejne kete mba..

DEKANTER VERE OVAL 1.5LT
-22%

DEKANTER VERE OVAL 1.5LT

699Lekë

899Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Nxirrni cilesite me te mira te veres tuaj dhe aromen e plote me kete dekanter elegant. Me bazën e tij te gjere dhe qafen e lakuar e ben kapjen me te lehte dhe praktike. Materiali i qelqit eshte rezist..

DEKORUES INOKSI PER EMBELSIRA 12CM
-18%

DEKORUES INOKSI PER EMBELSIRA 12CM

139Lekë

169Lekë

EksTaksë: 139Lekë

Dekorues per tu dhene forma te ndryshme embelsirave.Material inoksi cilesor qe nuk gervishet.Te disponueshme jane format me gjethe dhe smile.Permasat : 12x12CM...

DOREZA FURRE SILIKONI 16x22CM
-13%

DOREZA FURRE SILIKONI 16x22CM

349Lekë

399Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Doreze furre silikoni eshte nje produkt qe nuk duhet te mungoje ne asnje kuzhine.Materiali i saj i silikonit nuk e lejon depertimin e nxehtesise.Shume praktike ne perdorim dhe shume e pershtatshme per..

DOREZE FURRE 16x26CM
-34%

DOREZE FURRE 16x26CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Doreza per furre me dizenjo me lule eshte produkti me i perdorur dhe me i nevojshem ne kuzhine.Materiali i trashe nuk lejon depertimin e nxehtesise Permasat : 16x26CM..

ENE MATESE 600CC 2CP
-20%

ENE MATESE 600CC 2CP

159Lekë

199Lekë

EksTaksë: 159Lekë

ENE MATESE 600CC 2CP..

FILXHAN BALTE 500ML
-14%

FILXHAN BALTE 500ML

299Lekë

349Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Filxhan balte.Filxhani eshte zjarrduruesMateriali : batlePermasa : 500ML..

FILXHAN CAJI PORCELANI ME DISENJO 340CC
-27%

FILXHAN CAJI PORCELANI ME DISENJO 340CC

159Lekë

219Lekë

EksTaksë: 159Lekë

Filxhan material porcelani cilesor qe nuk gervishet.I pershtatshem per te servirur caj,qumesht etj.Kapaciteti : 340CCPermasat : 8.5x10.5x13CM..

FILXHAN PORCELAN I BARDHE 12x8.5x10.5CM
-25%

FILXHAN PORCELAN I BARDHE 12x8.5x10.5CM

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Filxhan caji.Materiali porcelan i nje cilesie te larte ,ngjyre e bardhe.Permasat : 8.5x10.5x12CM.Ideal per te shijuar cajin e pasdites me miqte apo te afermit tuaj...

FILXHAN PORCELANI I BARDHE 12X10CM
-25%

FILXHAN PORCELANI I BARDHE 12X10CM

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Filxhan cajiMateriali : PorcelanPermasat: 12x10CMDisenjo: Forme katrore ,ngjyre e bardhe..

FORMA LETRE EMBELSIRASH 10CM
-18%

FORMA LETRE EMBELSIRASH 10CM

139Lekë

169Lekë

EksTaksë: 139Lekë

FORMA LETRE EMBELSIRASH 10CM..

FORMA LETRE EMBELSIRASH 11.5CM 50CP

89Lekë

EksTaksë: 89Lekë

FORMA LETRE EMBELSIRASH 11.5CM 50CP..

FORMA LETRE EMBELSIRASH 4.5*4.5CM
-13%

FORMA LETRE EMBELSIRASH 4.5*4.5CM

129Lekë

149Lekë

EksTaksë: 129Lekë

FORMA LETRE EMBELSIRASH 4.5*4.5CM..

FRUTIERE MELAMINE ME LULE 7x26CM
-30%

FRUTIERE MELAMINE ME LULE 7x26CM

349Lekë

499Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Ideale dhe e pershtatshme per te servirur frutat.Material melamine e cila eshte teper e forte dhe rezistente ndaj gervishtjeve.Disenjo me lule mjaft elegante ne forme kupole e cila vjen duke u ngushtu..

FRUTIERE QELQI DEKORUESE ART HOME 23CM.
-19%

FRUTIERE QELQI DEKORUESE ART HOME 23CM.

649Lekë

799Lekë

EksTaksë: 649Lekë

Frutiere dekoruese Art Home.Materiali qelq i nje cilesie te larte.Permasat : 12x23x23CMMund te vendoset ne tavoline ne sallon ose kuzhine per te servirur fruta,qerasi etj...

Shfaqur 1 deri 36 nga 459 (13 Faqe)