Tekstile

Shfaqur 1 deri 36 nga 110 (4 Faqe)
BATANIJE DOPIO ME NGJYRA 210x240CM
-18%

BATANIJE DOPIO ME NGJYRA 210x240CM

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Batanije e holle ( PLAId) shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjitha stinet.Vjen ne disa versione te ndryshme ngjyrash: vishnje, gri, kafe, blu.Materiali i batanije mund te lahet dhe te pastrohet ..

BATANIJE ME PELLUSH DHE DIZENJO FLAMURI 130x180CM
-20%

BATANIJE ME PELLUSH DHE DIZENJO FLAMURI 130x180CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Nje batanije e ngrohte ben qe netet e ftohta te jene me te rehatshme.Batanije me dizenjo me flamur eshte shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjithe stinet.Vjen ne dy dizenjo te flamurit : Anglez d..

BATANIJE ME PELLUSH DHE ME DIZENJO FLAMURI 100x140...
-17%

BATANIJE ME PELLUSH DHE ME DIZENJO FLAMURI 100x140...

1,499Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Nje batanije e ngrohte ben qe netet e ftohta te jene me te rehatshme.Batanije me dizenjo me flamur eshte shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjithe stinet.Vjen ne dy dizenjo te flamurit : Anglez d..

BATANIJE ME PELLUSH DHE ME DIZENJO USHTARAKE 130x1...
-40%

BATANIJE ME PELLUSH DHE ME DIZENJO USHTARAKE 130x1...

599Lekë

999Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Nje batanije e ngrohte ben qe netet e ftohta te jene me te rehatshme.Batanije me dizenjo ushtarake eshte shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjithe stinet.Batanija eshte e perbere dhe nga nje shtr..

BATANIJE PER FEMIJE ME NGJYRA 100x140CM
-23%

BATANIJE PER FEMIJE ME NGJYRA 100x140CM

999Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Nje batanije e ngrohte ben qe netet e ftohta te jene me te rehatshme.Batanije me dizenjo dhe me ngjyra te ndryshme eshte shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjithe stinet.Materiali : 100% polieste..

BATANIJE TEK 160x230CM

1,249Lekë

EksTaksë: 1,249Lekë

Batanije super e bute dhe e pershtatshme per tu perdorur ne te gjitha stinet.Ju ofron komoditet dhe rehati.Permasat : 160x230CM..

BATANIJE TEKE 130x160CM
-25%

BATANIJE TEKE 130x160CM

899Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Nje batanije e ngrohte ben qe netet e ftohta te jene me te rehatshme.Batanije me dizenjo me ngjyra te ndryshme eshte shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjithe stinet.Batanija mund te lahet dhe te..

CARCAF ALESSIA DOPIO 250x280CM
-18%

CARCAF ALESSIA DOPIO 250x280CM

2,699Lekë

3,299Lekë

EksTaksë: 2,699Lekë

Sillni komoditet, luks dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojne pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre ..

CARCAF COTTON DOPJO 160x190CM
-19%

CARCAF COTTON DOPJO 160x190CM

2,999Lekë

3,699Lekë

EksTaksë: 2,999Lekë

Sillni komoditet luksoz dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojnë pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre..

CARCAF COTTON TEK 90x190CM
-22%

CARCAF COTTON TEK 90x190CM

1,799Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Sillni komoditet luksoz dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojnë pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre..

CARCAF DYSHEKU DOPIO GIANMARCO VENTURI 180x200CM
-20%

CARCAF DYSHEKU DOPIO GIANMARCO VENTURI 180x200CM

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Jepini me shume stil krevatit tuaj nepermjet carcafit zarf dopio te koleksionit GIANMARCO VENTURI.Materiali nuk rrudhoset dhe perputhet me se miri me dyshekun tuaj.Materiali elastik i tij mund te lahe..

CARCAF DYSHEKU TEK GIANMARCO VENTURI 90x200CM
-25%

CARCAF DYSHEKU TEK GIANMARCO VENTURI 90x200CM

899Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Jepini me shume stil krevatit tuaj nepermjet carcafit zarf tek te koleksionit GIANMARCO VENTURI.Materiali nuk rrudhoset dhe perputhet me se miri me dyshekun tuaj.Materiali elastik i tij mund te lahet ..

CARCAF SUPER ZARF & KELLEF DYSHEKU DOPIO 220X2...

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Sillni komoditet, luks dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojne pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre ..

CARCAF TEK 160x240CM
-28%

CARCAF TEK 160x240CM

1,799Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Ndryshoni pamjen e dhomes suaj dhe menyren tuaj te fjetjes, duke zgjedhur keta carcaf.Carcafet jane super te rehatshem dhe te buteMateriali i tyre mund te lahet dhe pastrohet dhe ne lavatrice dhe nuk ..

CARCAF ZARF & KELLEF DYSHEKU DOPIO 200x240CM

3,799Lekë

EksTaksë: 3,799Lekë

Sillni komoditet, luks dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojne pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre ..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE  E DEKORUAR 30x45CM
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE E DEKORUAR 30x45CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro pjate per tavoline buke e dekoruar, eshte zgjedhja me e mire qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Materiali : Plastik.Permasat : 31..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE  LULEDIELLI 28x43CM
-34%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE LULEDIELLI 28x43CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt, kjo centro pjate per tavoline buke eshte zgjedhja me e mire.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Centro pjate per tavoline buke vjen ne v..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 28x43CM
-34%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 28x43CM

79Lekë

119Lekë

EksTaksë: 79Lekë

Centro pjate per tavoline buke me dekor me lule eshte zgjedhja ideale qe mund te beni nese deshironi qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt.Kjo centro mbron siperfaqen e tavoline suaj...

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x40CM
-29%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x40CM

49Lekë

69Lekë

EksTaksë: 49Lekë

Centro pjate per tavoline buke ngjyre e kuqe, per ti dhene me shume stil dhe ngjyra tavolines suaj gjate diteve te festave.Mbron mobiljet dhe ju jep mundesine juve qe te keni nje tavoline sa me te pas..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x40CM
-34%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x40CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Per nje tavoline sa me te rregullt dhe te paster, kjo centro pjate per tavoline buke drejtekendore me fibra bamboo eshte zgjedhja ideale.Mbron dhe i jep me shume jetegjatesi mobiljeve suaja.Materiali ..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x45CM

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt, kjo centro pjate per tavoline buke eshte zgjedhja me e mire.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Centro pjate per tavoline buke vjen ne d..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x45CM

149Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt, kjo centro pjate per tavoline buke forme gjethe eshte zgjedhja me e mire.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Centro pjate per tavoline b..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE BAMBOO 30x40CM
-23%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE BAMBOO 30x40CM

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Per nje tavoline sa me te rregullt dhe te paster, kjo cento pjate per tavoline buke me fibra bamboo eshte zgjedhja ideale.Mbron dhe i jep me shume jetegjatesi mobiljeve suaja.Materiali i fibrave te ba..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PCV ME VAZO 31x45CM
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PCV ME VAZO 31x45CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro pjate per tavoline buke PCV me dizenjo me vazo lulesh , qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Materiali : Plastik PVCPermasat : 31x4..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC ME LULE 31x45CM
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC ME LULE 31x45CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro pjate per tavoline buke PVC me dizenjo me lule eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni per tavolinen tuaj qe te jete sa me e paster dhe sa me e rregullt.Mbron tavolinen tuaj dhe i jep me shume..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC ME ZOGJ 31x45CM
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC ME ZOGJ 31x45CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro pjate per tavoline buke PVC me dizenjo me zogj eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni per tavolinen tuaj qe te jete sa me e paster dhe sa me e rregullt.Mbron tavolinen tuaj dhe i jep me shume..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC SHABBY 31x45CM
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC SHABBY 31x45CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro pjate per tavoline buke PVC me dizenjo me lule eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni per tavolinen tuaj qe te jete sa me e paster dhe sa me e rregullt.Mbron tavolinen tuaj dhe i jep me shume..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE PVC ME DIZENJO LULEDIELI...
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE PVC ME DIZENJO LULEDIELI...

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Pecete tavoline PCV me dizenjo luledielli, qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Materiali : plastik PVCPermasat : 31x45CM...

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE 28x43...
-25%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE 28x43...

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Centro drejtkendore e punuar me fije te qendisura.I jep me shume stil dhe mund te perdoret si dekor per tavolina, komodie dhe tabaka.Centro vjen ne disa versione te ndryshme ngjyrash.Materiali i centr..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE BLU 3...
-33%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE BLU 3...

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro drejtekendore ngjyre blu e qendisur me fije gold, eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni.Mund te dekorini tavolinat tuaja gjate diteve festive dhe ti jepni me shume ngjyra ambjentit tuaj.Mate..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE E KUQ...
-33%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE E KUQ...

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro drejtekendore ngjyre e kuqe e qendisur me fije gold, eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni.Mund te dekorini tavolinat tuaja gjate diteve festive dhe ti jepni me shume ngjyra ambjentit tuaj.M..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM
-50%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM

149Lekë

299Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Centro ovale  ngjyre e bardhe e qendisur me dekor engjelli dhe fije gold.i jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMat..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM
-25%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Centro ovale ngjyre pana e qendisur me dekor me yjeI jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateriali i saj nuk rrudhoset ..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM
-25%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Centro ovale ngjyre e bardhe e qendisur me dekor ylli.i jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateriali i saj nuk rrudhos..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE E KUQE 29x44...
-33%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE E KUQE 29x44...

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro ovale ngjyre e kuqe e qendisur me dekor engjelli me fije gold.i jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateriali i ..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR RRETHORE 35CM
-33%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR RRETHORE 35CM

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro rrethore ngjyre e bardhe e qendisur me dekor engjelli me fije silveri jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateri..

Shfaqur 1 deri 36 nga 110 (4 Faqe)