Pastrim

Shfaqur 1 deri 36 nga 80 (3 Faqe)
BISHT PASTRIMI METALIK ME LULE 130CM
-15%

BISHT PASTRIMI METALIK ME LULE 130CM

169Lekë

199Lekë

EksTaksë: 169Lekë

BISHT PASTRIMI METALIK ME LULE 130CM..

DOREZA PASTRIMI 10CP
-25%

DOREZA PASTRIMI 10CP

89Lekë

119Lekë

EksTaksë: 89Lekë

DOREZA PASTRIMI 10CP..

DOREZA PASTRIMI GOME

99Lekë

EksTaksë: 99Lekë

DOREZA PASTRIMI GOME..

DOREZA PASTRIMI MASA M
-25%

DOREZA PASTRIMI MASA M

89Lekë

119Lekë

EksTaksë: 89Lekë

DOREZA PASTRIMI MASA M..

DOREZA PASTRIMI MASA S
-20%

DOREZA PASTRIMI MASA S

159Lekë

199Lekë

EksTaksë: 159Lekë

DOREZA PASTRIMI MASA S..

DOREZA PASTRIMI MASA XL
-25%

DOREZA PASTRIMI MASA XL

89Lekë

119Lekë

EksTaksë: 89Lekë

DOREZA PASTRIMI MASA XL..

DOREZA PASTRIMI TE BARDHA XL
-25%

DOREZA PASTRIMI TE BARDHA XL

89Lekë

119Lekë

EksTaksë: 89Lekë

DOREZA PASTRIMI TE BARDHA XL..

FSHESE GIULIA 28CM
-20%

FSHESE GIULIA 28CM

319Lekë

399Lekë

EksTaksë: 319Lekë

FSHESE GIULIA 28CM..

FSHESE ME BISHT 120CM
-11%

FSHESE ME BISHT 120CM

489Lekë

549Lekë

EksTaksë: 489Lekë

FSHESE ME BISHT 120CM..

FSHESE ME NGJYRA 30CM
-15%

FSHESE ME NGJYRA 30CM

169Lekë

199Lekë

EksTaksë: 169Lekë

FSHESE ME NGJYRA 30CM..

FSHESE MONIQUE 29CM
-20%

FSHESE MONIQUE 29CM

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

FSHESE MONIQUE 29CM..

FSHESE PASTRIMI ME GOMINE
-28%

FSHESE PASTRIMI ME GOMINE

179Lekë

249Lekë

EksTaksë: 179Lekë

FSHESE PASTRIMI ME GOMINE..

FSHESE POWER 27.5CM
-20%

FSHESE POWER 27.5CM

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

FSHESE POWER 27.5CM..

FSHESE REGINA 26.5CM
-22%

FSHESE REGINA 26.5CM

249Lekë

319Lekë

EksTaksë: 249Lekë

FSHESE REGINA 26.5CM..

FSHIRESE PLUHURASH 15x15x57CM

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Nese deshironi qe shtepia, zyra ose cdo ambjent i juaj te jete sa me i paster kjo furce eshte zgjedhja me e mire per pastrim.Furca eshte shume praktike ne perdorim dhe mund te pastrohet shume lehtesis..

FSHIRESE XHAMASH 33CM
-10%

FSHIRESE XHAMASH 33CM

179Lekë

199Lekë

EksTaksë: 179Lekë

FSHIRESE XHAMASH 33CM..

FURCE DORE PASTRIMI
-23%

FURCE DORE PASTRIMI

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

FURCE DORE PASTRIMI..

FURCE PASTRIMI ME BISHT TELESKOPIK

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

FURCE PASTRIMI ME BISHT TELESKOPIK 150CM.SHERBEN PER TE PASTRUAR PLUHURAT SIDOMOS NE HAPESIRAT KENDORE NE MUR APO DHE NE AMBIENTE TE NDRYSHME.BISHTI TELESKOPIK MUND TE ZGJATET SIPAS DESHIRES PER TE AR..

FURCE PASTRIMI ME DOREZE
-20%

FURCE PASTRIMI ME DOREZE

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

FURCE PASTRIMI ME DOREZE..

FURCE PASTRIMI OVALE
-20%

FURCE PASTRIMI OVALE

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

FURCE PASTRIMI OVALE..

FURCE PASTRIMI PER PJATA
-23%

FURCE PASTRIMI PER PJATA

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

FURCE PASTRIMI PER PJATA..

FURCE PASTRIMI PER PLUHURAT
-18%

FURCE PASTRIMI PER PLUHURAT

179Lekë

219Lekë

EksTaksë: 179Lekë

FURCE PASTRIMI PER PLUHURAT..

FURCE PASTRIMI PER PLUHURAT GIAVELLOTTO
-13%

FURCE PASTRIMI PER PLUHURAT GIAVELLOTTO

419Lekë

479Lekë

EksTaksë: 419Lekë

FURCE PLUHURASH GIAVELLOTTO.SHERBEN PER PASTRIMIN E PLUHURAVE NE ZONAT KENDORE TE MUREVE APO AMBIENTEVE TE TJERA TE SHTEPISE,GARAZHDIT ETJ.PRODUKT MADE IN ITALY...

FURCE PASTRIMI PER RROBAT

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

FURCE PASTRIMI PER RROBAT.FORME DREJTKENDORE .MATERIAL DRURI.KA NE PERBERJE DHEMBEZA TE DENDUR PER TE PASTRUAR SA ME MIRE VESHJET TUAJA...

FURCE PASTRIMI PER VESHJE
-17%

FURCE PASTRIMI PER VESHJE

499Lekë

599Lekë

EksTaksë: 499Lekë

FURCE PASTRIMI PER VESHJE..

FURCE PASTRIMI PER VESHJE 20CP
-23%

FURCE PASTRIMI PER VESHJE 20CP

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

FURCE PASTRIMI PER VESHJE 20CP..

FURCE PASTRIMI PER VESHJE E MBYLLSHME
-40%

FURCE PASTRIMI PER VESHJE E MBYLLSHME

89Lekë

149Lekë

EksTaksë: 89Lekë

FURCE PASTRIMI PER VESHJE E MBYLLSHME..

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV
-25%

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV ..

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV 20CP
-40%

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV 20CP

179Lekë

299Lekë

EksTaksë: 179Lekë

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV 20CP..

FURCE PASTRIMI PER XHAMA MAGNETIKE 6X10X11.5CM
-30%

FURCE PASTRIMI PER XHAMA MAGNETIKE 6X10X11.5CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Furce pastrimi per xhama magnetike eshte e perbere nga dy pjese identike te pajisura me sfungjer. Sfungjeret jane te levizshem dhe mund te hiqen dhe te pastrohen lehtesisht.Gjithashtu furca eshte e pa..

FURCE PASTRIMI TAPETI 7X16CM
-25%

FURCE PASTRIMI TAPETI 7X16CM

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

FURCE PASTRIMI TAPETI 7X16CM..

FURCE PASTRIMI TAPETI NUSEPASHKE 17CM
-33%

FURCE PASTRIMI TAPETI NUSEPASHKE 17CM

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Furce pastrimi per tapet.Material plastik ,disenjo nusepashke.I pajisur me dy shufra me dhembeza te forta, te cilat hiqen dhe vendosen lehtesisht.Permasat : 7x11x17CM..

FURCE PASTRIMI TIGANE/TENXHERE
-25%

FURCE PASTRIMI TIGANE/TENXHERE

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

FURCE PASTRIMI TIGANE/TENXHERE..

KOSH MBETURINASH 26*22*h32.5CM
-15%

KOSH MBETURINASH 26*22*h32.5CM

549Lekë

649Lekë

EksTaksë: 549Lekë

KOSH MBETURINASH 26*22*h32.5CM..

KOSH MBETURINASH KATROR PLASTIK 27*37CM
-14%

KOSH MBETURINASH KATROR PLASTIK 27*37CM

599Lekë

699Lekë

EksTaksë: 599Lekë

KOSH MBETURINASH KATROR PLASTIK 27*37CM..

KOSH MBETURINASH METALIK 3LT
-22%

KOSH MBETURINASH METALIK 3LT

699Lekë

899Lekë

EksTaksë: 699Lekë

KOSH MBETURINASH METALIK 3LT..

Shfaqur 1 deri 36 nga 80 (3 Faqe)