Pajisje IT

Shfaqur 1 deri 31 nga 31 (1 Faqe)

KARIKUES SAMSUNG EP-TA20CWEGKR

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

KARIKUES SAMSUNG EP-TA20CWEGKR..

KARTE MEMORIE KINGSTON SDCS 128GB
-33%

KARTE MEMORIE KINGSTON SDCS 128GB

2,490Lekë

3,690Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

KARTE MEMORIE KINGSTON SDCS ,128GB..

KOMPJUTER LENOVO IDEACENTRE AIO 3 22IMB05 (SAAB102...

86,990Lekë

EksTaksë: 86,990Lekë

KOMPJUTER LENOVO IDEACENTRE AIO 3 22IMB05 (SAAB1020)..

LAPTOP ASUS NB N705FD-GC048 i7-8565U (SAFA0068)
-15%

LAPTOP ASUS NB N705FD-GC048 i7-8565U (SAFA0068)

118,900Lekë

139,900Lekë

EksTaksë: 118,900Lekë

ASUS  është një laptop i hollë dhe i lehtë me performancë të lartë që mundësohet nga një procesor Intel® Core. Përmban një ekran Full HD me gamë ngjyrash 100% sRGB, grafikë me cilësi të lart..

LAPTOP ASUS NB N705UD-GC215 i7-8550U (SAFA0066)
-15%

LAPTOP ASUS NB N705UD-GC215 i7-8550U (SAFA0066)

118,900Lekë

139,900Lekë

EksTaksë: 118,900Lekë

ASUS  është një laptop i hollë dhe i lehtë me performancë të lartë që mundësohet nga një procesor Intel® Core. Përmban një ekran Full HD me gamë ngjyrash 100% sRGB, grafikë me cilësi të lartë NVI..

LAPTOP ASUS NB X512UA-EJ104 INTEL CORE i5-8250U (S...
-13%

LAPTOP ASUS NB X512UA-EJ104 INTEL CORE i5-8250U (S...

76,900Lekë

88,900Lekë

EksTaksë: 76,900Lekë

Pavarësisht nëse jeni në punë ose në lojë, ASUS  është laptopi kompakt që ju zhyt në çdo gjë që keni vendosur të bëni. Transparenca Argjendi ofron një pamje të hijshme dhe të sofistikuar.Not..

LAPTOP ASUS NB ZENBOOK UX433FN-A5365C i5-8265U (SA...
-19%

LAPTOP ASUS NB ZENBOOK UX433FN-A5365C i5-8265U (SA...

96,900Lekë

119,900Lekë

EksTaksë: 96,900Lekë

Krijimtaria. Stili Risi. Këto janë cilësitë që përcaktojnë zenbook-in e ri elegant. Gjithçka në këtë kryevepër qe është krijuar për t'ju dhënë lirinë për të zbuluar fuqinë tuaj krijuese, përfshir..

LAPTOP DELL NB G3 17 3779 INTEL CORE i7-7700HQ (SA...

189,900Lekë

EksTaksë: 189,900Lekë

Laptopi i lojërave të Dell janë të dizajnuar me nevojat specifike, kërkuese të audiencës së lojrave. Nga procesorët e fundit te kartat e fuqishme grafike diskrete, ato e bëjnë çdo përvojë më intensive..

LAPTOP DELL NB INSPIRON 3593 INTEL CORE i7-1065G7 ...

114,999Lekë

EksTaksë: 114,999Lekë

KARTE GRAFIKE INTEL IRIS PLUS GRAPHICS SSD 512 GB WEB CAMER HD 720p MARKA DELL MODELI ..

LAPTOP DELL NB INSPIRON 7000 7567 INTEL CORE i7-77...
-19%

LAPTOP DELL NB INSPIRON 7000 7567 INTEL CORE i7-77...

161,900Lekë

199,990Lekë

EksTaksë: 161,900Lekë

Dell ka pajisur serinë  Inspiron 15 me një kartë grafike më të fuqishme Nvidia Pascal dhe CPU-të më të fundit Kaby Lake. Ky kombinim duhet gjithashtu të sigurojë një paketë lojërash të kënaqshme...

LAPTOP DELL NB INSPIRON 7000 7577 INTEL CORE i7-77...
-10%

LAPTOP DELL NB INSPIRON 7000 7577 INTEL CORE i7-77...

224,900Lekë

249,900Lekë

EksTaksë: 224,900Lekë

KARTE GRAFIKE NVIDIA GEFORCE GTX 1060 SSD 512 GB WEB CAMER PO MARKA DELL MODELI ..

LAPTOP DELL PC AIO INSPIRON 3264 INTEL CORE i3-710...
-15%

LAPTOP DELL PC AIO INSPIRON 3264 INTEL CORE i3-710...

84,900Lekë

99,900Lekë

EksTaksë: 84,900Lekë

Informatizimi i përditshëm sapo u bë më i lehtë me forcën e kombinuar dhe stilin unik të PC-së desktop Dell Inspiron 3264 21.5 "FHD. Gëzoni besueshmërinë e vërtetë me një Desktop të thjeshtë, por..

LAPTOP HP NB 15S-FQ1008NIA INTEL CORE i5-1035G1 (S...
-16%

LAPTOP HP NB 15S-FQ1008NIA INTEL CORE i5-1035G1 (S...

67,900Lekë

80,990Lekë

EksTaksë: 67,900Lekë

Qëndroni të lidhur me atë që ka më shumë rëndësi me jetëgjatësinë e gjatë të baterisë dhe dizajnin e hollë dhe të lëvizshëm. I ndërtuar për t'ju mbajtur produktiv dhe të argëtuar nga kudo, laptopi dia..

LAPTOP HP NB 15S-FQ1009NIA INTEL CORE i3-1005G1 (S...

58,990Lekë

EksTaksë: 58,990Lekë

LAPTOP HP NB 15S-FQ1009NIA INTEL CORE i3-1005G1 ,SACA1460Qëndroni të lidhur me atë që ka më shumë rëndësi me jetëgjatësinë e baterisë dhe dizajnin e hollë dhe të lëvizshëm. I ndërtuar për t'ju mb..

LAPTOP HP NB 250 G7 INTEL CORE i3-1005G1 (SACD9620...
-14%

LAPTOP HP NB 250 G7 INTEL CORE i3-1005G1 (SACD9620...

55,990Lekë

64,990Lekë

EksTaksë: 55,990Lekë

LAPTOP HP NB 250 G7 INTEL CORE i3-1005G1 (SACD9620)..

LAPTOP HP NB OMEN 15-DOC0013NIA CORE i7-8750H (SAC...
-6%

LAPTOP HP NB OMEN 15-DOC0013NIA CORE i7-8750H (SAC...

149,900Lekë

159,900Lekë

EksTaksë: 149,900Lekë

LUAJ KUDO QE NDODHESH ME PERFORMANCEN ME TE LARTE TE KETIJ OMEN GAMING LAPTOP MUNDESUAR NGA HP.Madhësia e ekranit 15,6 inçRezolucioni maksimal i ekranit 1920 x 1080 pixelShpejtësia e kujtesë..

LAPTOP HP NB PROBOOK 440 G5 i5-8250U (SACD0292)
-16%

LAPTOP HP NB PROBOOK 440 G5 i5-8250U (SACD0292)

73,990Lekë

87,990Lekë

EksTaksë: 73,990Lekë

Me tipare të plota, i hollë dhe i lehtë, HP ProBook 440 ju lejon profesionistëve të qëndrojnë produktivë në zyrë dhe gjatë lëvizjes. Dizajni elegant, saktësia lineare dhe lakimi delikat plus performan..

LAPTOP MEDIACOM M-SB14UC

29,900Lekë

EksTaksë: 29,900Lekë

LAPTOP MEDIACOM M-SB14UC ..

LAPTOP MEDIACOM M-WPU11 (Quad-Core)
-18%

LAPTOP MEDIACOM M-WPU11 (Quad-Core)

26,900Lekë

32,990Lekë

EksTaksë: 26,900Lekë

LAPTOP MEDIACOM M-WPU11 (Quad-Core)..

MONITOR ASUS VA27EHE 27 INCH FHD

26,990Lekë

EksTaksë: 26,990Lekë

MONITOR ASUS VA27EHE 27 INCH FHD..

MONITOR SAMSUNG LS24F350FHUXEN 24 INCH FHD
-23%

MONITOR SAMSUNG LS24F350FHUXEN 24 INCH FHD

16,990Lekë

21,990Lekë

EksTaksë: 16,990Lekë

MONITOR SAMSUNG LS24F350FHUXEN 24 INCH FHD..

PALMAR BROTHER PER PRINTIM ETIKETASH 005000082 PT...

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

PALMAR BROTHER PER PRINTIM ETIKETASH  005000082 PT-1000..

POWER BANK PLATINET 6000MAH (43178)
-23%

POWER BANK PLATINET 6000MAH (43178)

3,090Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 3,090Lekë

POWER BANK PLATINET 6000MAH (43178)..

POWER BANK YENKEE YPB 1020
-19%

POWER BANK YENKEE YPB 1020

2,090Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 2,090Lekë

 Powerbank me kapacitet 10,000mAh dhe ekran LCD. Shfaq kapacitetin e mbetur të baterisë në një panel dixhital në kohë reale që ju të jeni gjithmonë të vetëdijshëm për energjinë. Falë çiftit të po..

PRINTER CANON PIXMA TS705

13,900Lekë

EksTaksë: 13,900Lekë

PRINTER CANON PIXMA TS705..

PRINTER HP 2130 ALL IN ONE ,COPIER/SCANNER ,SCDC01...
-31%

PRINTER HP 2130 ALL IN ONE ,COPIER/SCANNER ,SCDC01...

5,490Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

PRINTER HP 2130 ALL IN ONE ,COPIER/SCANNER ,SCDC0162..

PRINTER HP DJ3760
-31%

PRINTER HP DJ3760

5,490Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

PRINTER HP DJ3760..

PRINTER HP MFP M28A SCANER ,LASERJET PRO

20,900Lekë

EksTaksë: 20,900Lekë

PRINTER HP MFP M28A SCANER ,LASERJET PRO..

PRINTER XEROX 3025 COPIER SCANER SCAC5036
-12%

PRINTER XEROX 3025 COPIER SCANER SCAC5036

13,990Lekë

15,900Lekë

EksTaksë: 13,990Lekë

PRINTER XEROX 3025 COPIER SCANER SCAC5036..

PRINTER XEROX PHASER 3020BI ,SCAB0067
-11%

PRINTER XEROX PHASER 3020BI ,SCAB0067

7,290Lekë

8,190Lekë

EksTaksë: 7,290Lekë

PRINTER XEROX PHASER 3020BI ,SCAB0067..

TABLET SAMSUNG S4 LTE SM-T835NZ ,BLACK
-17%

TABLET SAMSUNG S4 LTE SM-T835NZ ,BLACK

79,900Lekë

95,990Lekë

EksTaksë: 79,900Lekë

TABLET SAMSUNG S4 LTE SM-T835NZ ,BLACKSamsung Galaxy Tab S4 10.5 ”(S Pen), 64 GB, Gri, Wi-FiNjë ekran më i gjerë 10.5 ”super AMOLED dhe raporti cep më cep 16:10 japin përvoja të vërteta kinematografik..

Shfaqur 1 deri 31 nga 31 (1 Faqe)