Kujdesi për flokët

Shfaqur 1 deri 20 nga 20 (1 Faqe)

LLAK I FORTE INTESA 400ML

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

LLAK I FORTE INTESA 400ML..

LLAK I FORTE INTESA 500ML
-14%

LLAK I FORTE INTESA 500ML

299Lekë

349Lekë

EksTaksë: 299Lekë

LLAK I FORTE INTESA 500ML..

LLAK I FORTE INTESA 500ML
-14%

LLAK I FORTE INTESA 500ML

299Lekë

349Lekë

EksTaksë: 299Lekë

LLAK I FORTE INTESA 500ML..

LLAK I FORTE INTESA 500ML
-14%

LLAK I FORTE INTESA 500ML

299Lekë

349Lekë

EksTaksë: 299Lekë

LLAK I FORTE INTESA 500ML..

LLAK SPLENDOR 400ML
-18%

LLAK SPLENDOR 400ML

269Lekë

329Lekë

EksTaksë: 269Lekë

LLAK SPLENDOR 400ML..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3021 (6...
-30%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3021 (6...

4,190Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,190Lekë

Përshkrim i produktitKrijoni një varg stilesh me makinë prerëse të gjitha në një MGK3021. Arrini një sërë gjatësish të ndryshme (0,5 - 21 mm) për prerjen e flokëve dhe mjekrës me vetëm katër krehra. 1..

MASKE PER FLOKET ARGAN+ALOE VERA 300ML
-40%

MASKE PER FLOKET ARGAN+ALOE VERA 300ML

299Lekë

499Lekë

EksTaksë: 299Lekë

MARKA SETA BLU.MASKE USHQYESE PER FLOKE TE THATE .FORMULA E SAJ ME EKSTRAKTIN E VAJIT TE ARGANIT DHE KOMBINIMI I ALOE VERES I JEP JETE FLOKEVE TUAJ.HIDRATON NE THELLESI DHE I RIKTHEN FLOKUT ELASTICITE..

MASKE PER FLOKET KAMOMIL+PROPOLIS
-40%

MASKE PER FLOKET KAMOMIL+PROPOLIS

299Lekë

499Lekë

EksTaksë: 299Lekë

MASKE PER FLOKET KAMOMIL+PROPOLIS..

MASKE PER FLOKET KERATINE
-40%

MASKE PER FLOKET KERATINE

299Lekë

499Lekë

EksTaksë: 299Lekë

MASKE PER FLOKET KERATINE..

MASKE PER FLOKET SETA BLU
-40%

MASKE PER FLOKET SETA BLU

299Lekë

499Lekë

EksTaksë: 299Lekë

MASKE PER FLOKET SETA BLU..

SHKUME PER FLOKET INTESA 200ML
-16%

SHKUME PER FLOKET INTESA 200ML

209Lekë

249Lekë

EksTaksë: 209Lekë

SHKUME PER FLOKET INTESA 200ML..

SHKUME PER FLOKET INTESA 300ML

229Lekë

EksTaksë: 229Lekë

SHKUME PER FLOKET INTESA 300ML..

SHKUME PER FLOKET SPLENDOR 150+50ML
-23%

SHKUME PER FLOKET SPLENDOR 150+50ML

199Lekë

259Lekë

EksTaksë: 199Lekë

SHKUME PER FLOKET SPLENDOR 150+50ML..

XHEL GARNIER FRUCTIS STYLE 200ML

569Lekë

EksTaksë: 569Lekë

XHEL GARNIER FRUCTIS STYLE 200ML..

XHEL GARNIER STYLE 200ML

569Lekë

EksTaksë: 569Lekë

XHEL GARNIER STYLE 200ML..

XHEL LOREAL 150ML

549Lekë

EksTaksë: 549Lekë

XHEL LOREAL 150ML..

XHEL LOREAL 150ML

549Lekë

EksTaksë: 549Lekë

XHEL LOREAL 150ML..

XHEL PER FLOKE 100ML SETA BLU
-29%

XHEL PER FLOKE 100ML SETA BLU

249Lekë

349Lekë

EksTaksë: 249Lekë

XHEL PER FLOKE 100ML SETA BLU..

XHEL PER FLOKE ARRE KOKOSI 500ML
-25%

XHEL PER FLOKE ARRE KOKOSI 500ML

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

XHEL PER FLOKE ARRE KOKOSI 500ML..

XHEL PER FLOKE HYDRAGEL
-25%

XHEL PER FLOKE HYDRAGEL

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

XHEL PER FLOKE HYDRAGEL..

Shfaqur 1 deri 20 nga 20 (1 Faqe)