Kujdesi për lëkurën

Shfaqur 1 deri 27 nga 27 (1 Faqe)

KREM ANTIRRUDHE CLINIANS 15ML

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

LINJA CLINIANS SUISSE.KREM KUNDER RRUDHAVE KRYESISHT PER SYTE DHE BUZET .PERMBAN ANTIOKSIDANT PASI PERBEHET NGA EKSTRAKTI I SHEGES.15ML..

KREM ANTIRRUDHE CLINIANS 50ML

949Lekë

EksTaksë: 949Lekë

MARKA CLINIANS SUISSE.KREM KUNDER RRUDHAVE .TRAJTUES ME ANTIOKSIDANTE PERMES TEKNOLOGJISE DETOX I CILI JEP EFEKT TE TREFISHTE : MBRON ,OKSIDON DHE DETOKSIFIKON LEKUREN.NDIHMON NE PARANDALIMIN  E ..

KREM DITE ANTIRRUDHE 50ML

949Lekë

EksTaksë: 949Lekë

LINJA CLINIANS SUISSE.KREM KUNDER RRUDHAVE.TRAJTUES ME ANTIOKSIDANTE PER RIGJENERIMIN E LEKURES NGA EKSTRAKTI I SHEGES.PERDORET GJATE DITES.50ML..

KREM HIDRATUES 200ML
-50%

KREM HIDRATUES 200ML

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

LINJA NATURAL BEAUTY.KREM TRUPI PER NJE HIDRATIM TE THELLE TE LEKURES TUAJ.NUK PERMBAN PARABEN DHE ALKOOL.PERHAPET DHE PERTHITHET ME LEHTESI NGA LEKURA.200ML..

KREM HIDRATUES ALOE VERA 200ML
-50%

KREM HIDRATUES ALOE VERA 200ML

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

LINJA NATURAL BEAUTY.KREM TRUPI ME EKSTRAKT NATYRAL ALOE VERA.HIDRATON LEKUREN DHE PERTHITHET ME LEHTESI.NUK PERMBAN PARABEN DHE ALKOOL.200ML..

KREM HIDRATUES ARGAN 200ML
-50%

KREM HIDRATUES ARGAN 200ML

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

LINJA IRGE BEAUTY.KREM PER DUART DHE TRUPIN.PERMBAN EKSTRAKTE TE VAJIT TE ARGANIT .HIDRATON LEKUREN NE THELLESI DHE PERTHITHET ME LEHTESI.NUK PERMBAN PARABEN DHE ALKOOL.200ML..

KREM HIDRATUES CLINIANS 50ML

729Lekë

EksTaksë: 729Lekë

LINJA CLINIANS SUISSE.KREM KUNDER RRUDHAVE PER LEKURE TE NDJESHME.PERMBAN EKSTRAKTE QUMESHTI DHE TRENDAFILI KUNDER IRRITIMIT TE LEKURES.HIDRATON NE THELLESI DHE PERTHITHET LEHTE NGA LEKURA.NUK PERMBAN..

KREM HIDRATUES FYTYRE ME ALGA
-50%

KREM HIDRATUES FYTYRE ME ALGA

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

LINJA SETA BLU PRESTIGE.KREM FYTYRE ME ALGA.PERTHITHET NE MENYRE TE MENJEHERSHME DUKE I DHENE BUTESI DHE SUPER HIDRATIM LEKURES.NUK PERMBAN PARABEN DHE ALKOOL.MUND TE PERDORET DERI NE 10 APLIKIME...

KREM HIDRATUES FYTYRE SETA BLU
-50%

KREM HIDRATUES FYTYRE SETA BLU

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

LINJA SETA BLU PRESTIGE.KREM DETOX FYTYRE ME EKSTRAKT JARGE KERMILLI.PASTRON NE THELLESI LEKUREN DUKE I DHENE SHKELQIM,BUTESI DHE HIDRATIM.NUK PERMBAN PARABEN DHE ALKOOL.MUND TE PERDORET DERI NE 10 AP..

KREM HIDRATUES TRENDAFIL 200ML
-50%

KREM HIDRATUES TRENDAFIL 200ML

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

LINJA NATURAL BEAUTY.KREM TRUPI ME EKSTRAKT NATYRAL TRENDAFILI.PERTHITHET LEHTE DHE HIDRATON LEKUREN.NUK PERMBAN PARABEN DHE ALKOOL.200ML..

KREM HIDRATUES VAJ ULLIRI 200ML
-50%

KREM HIDRATUES VAJ ULLIRI 200ML

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

LINJA IRGE BEAUTY.KREM PER DUART DHE TRUPIN.PERMBAN EKSTRAKTE NATYRALE TE VAJIT TE ULLIRIT .HIDRATON LEKUREN NE THELLESI DHE PERTHITHET ME LEHTESI.NUK PERMBAN PARABEN DHE ALKOOL.200ML..

KREM NATE ANTIRRUDHE 50ML

1,099Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

LINJA CLINIANS SUISSE.KREM NATE KUNDER RRUDHAVE.FORMULA E SAJ ME EKSTRAKTE TE SHEGES RIGJENERON QELIZAT E  LEKURES DHE E HIDRATON ATE NE THELLESI.PERTHITHET ME LEHTESI.NUK PERMBAN PARABEN ,AS ALK..

KREM NATE CLINIANS 50ML

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

LINJA CLINIANS SUISSE.KREM NATE KUNDER RRUDHAVE ME EFEKT LIFTING.FORMULA E SAJ KREMOZE ME PERBERES VITAMINEN A USHQEN LEKUREN DHE E HIDRATON NE THELLESI.PERTHITHET ME LEHTESI.NUK PERMBAN PARABEN ,AS A..

KREM PER FYTYRE CLINIANS 50ML

829Lekë

EksTaksë: 829Lekë

LINJA CLINIANS SUISSE.KREM FYTYRE ME EFEKT USHQYES.I PERBERE NGA EKSTRAKTI I PORTOKALLIT DHE PERLAVE I JEP SHKELQIM LEKURES.PERTHITHET ME LEHTESI.50ML..

KREM PER FYTYRE HAVIAR I ZI
-50%

KREM PER FYTYRE HAVIAR I ZI

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

KREM PER FYTYRE HAVIAR I ZI..

KREM TRUPI DHE FYTYRE 220ML ARGAN
-38%

KREM TRUPI DHE FYTYRE 220ML ARGAN

249Lekë

399Lekë

EksTaksë: 249Lekë

LINJA SETA BLU.KREM MULTIFUNKSIONAL QE PERDORET PER TRUPIN,DUART DHE FYTYREN.I PERBERE NGA EKSTRAKTI I VAJIT TE ARGANIT USHQEN DHE ZBUT LEKUREN.PERTHITHET ME LEHTESI.PRODUKT MADE IN ITALY I CILI NUK P..

KREM TRUPI DHE FYTYRE 220ML JOJOBA
-38%

KREM TRUPI DHE FYTYRE 220ML JOJOBA

249Lekë

399Lekë

EksTaksë: 249Lekë

LINJA SETA BLU.KREM MULTIFUNKSIONAL QE PERDORET PER TRUPIN,DUART DHE FYTYREN.I PERBERE NGA EKSTRAKTI I VAJIT TE JOJOBES USHQEN DHE ZBUT LEKUREN.PERTHITHET ME LEHTESI.PRODUKT MADE IN ITALY I CILI NUK P..

KREM TRUPI DHE FYTYRE 220ML MORINGA
-38%

KREM TRUPI DHE FYTYRE 220ML MORINGA

249Lekë

399Lekë

EksTaksë: 249Lekë

LINJA SETA BLU.KREM MULTIFUNKSIONAL QE PERDORET PER TRUPIN,DUART DHE FYTYREN.I PERBERE NGA EKSTRAKTI I VAJIT TE MORINGES USHQEN DHE ZBUT LEKUREN.PERTHITHET ME LEHTESI.PRODUKT MADE IN ITALY I CILI NUK ..

KREM TRUPI DHE FYTYRE 220ML SHEGE
-38%

KREM TRUPI DHE FYTYRE 220ML SHEGE

249Lekë

399Lekë

EksTaksë: 249Lekë

LINJA SETA BLU.KREM MULTIFUNKSIONAL QE PERDORET PER TRUPIN,DUART DHE FYTYREN.I PERBERE NGA EKSTRAKTI I SHEGES USHQEN DHE ZBUT LEKUREN.PERTHITHET ME LEHTESI.PRODUKT MADE IN ITALY I CILI NUK PERMBAN KIM..

KREM TRUPI HIDRATUES BAJAME 200ML
-50%

KREM TRUPI HIDRATUES BAJAME 200ML

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Marka : Natural Beauty.Krem qe perdoret per trupin.Permban ekstrakte natyrale te bajames. .Hidraton lekuren ne thellesi duke lene ndjesine e butesise.Perthithet me lehtesi dhe pershtatet me te gjitha ..

KREM TRUPI HIDRATUES MJALTE 200ML
-50%

KREM TRUPI HIDRATUES MJALTE 200ML

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Marka : Natural Beauty.Krem qe perdoret per trupin.Permban ekstrakte natyrale te mjaltit. .Hidraton lekuren ne thellesi duke lene ndjesine e butesise.Perthithet me lehtesi dhe pershtatet me te gjitha ..

KREM UNISEX PER FYTYRE AKNEIKE
-50%

KREM UNISEX PER FYTYRE AKNEIKE

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

LINJA SETA BLU PRESTIGE.KREM KUNDER AKNEVE,PUCRRAVE I CILI MUND TE PERDORET SI NGA FEMRAT ASHTU DHE NGA MESHKUJT.PRODUKT MADE IN ITALY I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT.15ML DHE MUND TE PERDORET DERI NE 10 ..

QUMESHT ANTIRRUDHE 100ML
-50%

QUMESHT ANTIRRUDHE 100ML

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

QUMESHT ANTIRRUDHE 100ML..

QUMESHT HIDRATUES ACID HIALURONIK 100ML
-28%

QUMESHT HIDRATUES ACID HIALURONIK 100ML

179Lekë

249Lekë

EksTaksë: 179Lekë

QUMESHT HIDRATUES ACID HIALURONIK 100ML..

TONIK PER FYTYRE 200ML

449Lekë

EksTaksë: 449Lekë

TONIK PER FYTYRE 200ML..

TONIK RIFRESKUES PER FYTYREN 120ML
-33%

TONIK RIFRESKUES PER FYTYREN 120ML

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

MARKA LADY VENEZIA.PRODUKT MADE IN ITALY 120ML.TONIK LARES FYTYRE PER TE GJITHA LLOJET E LEKURES. I PERBERE NGA EKSTRAKTI I BAMBOOS DHE PROVITAMINA B5 ELEMINON PAPASTERTITE DUKE RIFRESKUAR DHE RUAN NE..

XHEL EFEKT LIFTING L.PRESTIGE
-33%

XHEL EFEKT LIFTING L.PRESTIGE

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

XHEL EFEKT LIFTING L.PRESTIGE..

Shfaqur 1 deri 27 nga 27 (1 Faqe)