Parfume/Deodorant/Sete

Shfaqur 1 deri 36 nga 74 (3 Faqe)
DEODORANT BREEZE 150ML
-25%

DEODORANT BREEZE 150ML

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

UJE AROMATIK BREEZE 150ML..

DEODORANT BREEZE ARGAN 100ML

469Lekë

EksTaksë: 469Lekë

DEODORANT BREEZE ARGAN 100ML..

DEODORANT BREEZE ARGAN 100ML

469Lekë

EksTaksë: 469Lekë

Deodorant per femra.Modeli : Breeze I perbere nga ekstrakti i vajit te arganit.Nuk le shenja ne lekure apo veshje.Volumi : 100ML..

DEODORANT BREEZE ARGAN 100ML

469Lekë

EksTaksë: 469Lekë

DEODORANT BREEZE ARGAN 100ML..

DEODORANT BREEZE ARGAN 100ML

469Lekë

EksTaksë: 469Lekë

DEODORANT BREEZE ARGAN 100ML..

DEODORANT DOVE COTTON SOFT 150ML
-15%

DEODORANT DOVE COTTON SOFT 150ML

229Lekë

269Lekë

EksTaksë: 229Lekë

DOVE COTTON +SOFT,DEODORANT 0% ALKOOL, 150ML,MBROJTJE NE 48 ORE...

DEODORANT DOVE GO FRESH SPRAY 150ML
-15%

DEODORANT DOVE GO FRESH SPRAY 150ML

229Lekë

269Lekë

EksTaksë: 229Lekë

 DOVE GO+FRESH,DEODORANT 0% ALKOOL,150ML,MBROJTJE NE 48 ORE...

DEODORANT EVA 150ML
-25%

DEODORANT EVA 150ML

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

DEODORANT EVA 150ML..

DEODORANT INTESA 125ML

279Lekë

EksTaksë: 279Lekë

DEODORANT INTESA 125ML..

DEODORANT INTESA 125ML

279Lekë

EksTaksë: 279Lekë

DEODORANT INTESA 125ML..

DEODORANT INTESA FRESH 150ML

289Lekë

EksTaksë: 289Lekë

DEODORANT INTESA FRESH 150ML..

DEODORANT INTESA FRESH 150ML

289Lekë

EksTaksë: 289Lekë

DEODORANT INTESA FRESH 150ML..

DEODORANT MALIZIA NEUTRAL 150ML

279Lekë

EksTaksë: 279Lekë

MALIZIA NEUTRAL INVISIBLE,DEODORANT 0% ALKOOL, 150ML,MBROJTJE 24 ORE...

DEODORANT PER FEMRA IMPULSE SWEET
-18%

DEODORANT PER FEMRA IMPULSE SWEET

139Lekë

169Lekë

EksTaksë: 139Lekë

IMPULSE SWEET SMILE ,DEODORANT 0% ALKOOL,BODY FRAGRANCE,75ML...

PARFUM COOL GIRL 2CP 40ML

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Modeli : Cool Girl "It's so good to be bad"Aromë orientale qe perfaqeson sensualitetin,sharmin dhe hijeshine e femres.Kjo fragrancë hapet me tonet e vaniljes dhe drurit sandal, vazhdon me lulen jasemi..

PARFUM PER FEMRA 15ML
-17%

PARFUM PER FEMRA 15ML

499Lekë

599Lekë

EksTaksë: 499Lekë

PARFUM PER FEMRA 15ML..

PARFUM PER FEMRA 25ML
-33%

PARFUM PER FEMRA 25ML

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

PARFUM PER FEMRA 25ML..

PARFUM PER FEMRA BLOOMED GROVE 100ML
-17%

PARFUM PER FEMRA BLOOMED GROVE 100ML

749Lekë

899Lekë

EksTaksë: 749Lekë

PARFUM PER FEMRA BLOOMED GROVE 100ML..

PARFUM PER FEMRA CHANEMAR 100ML
-33%

PARFUM PER FEMRA CHANEMAR 100ML

599Lekë

899Lekë

EksTaksë: 599Lekë

PARFUM PER FEMRA CHANEMAR 100ML..

PARFUM PER FEMRA DAIMONDS 100ML
-29%

PARFUM PER FEMRA DAIMONDS 100ML

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

PARFUM PER FEMRA DAIMONDS 100ML..

PARFUM PER FEMRA DIABLE BLEU 100ML
-17%

PARFUM PER FEMRA DIABLE BLEU 100ML

749Lekë

899Lekë

EksTaksë: 749Lekë

PARFUM PER FEMRA DIABLE BLEU 100ML..

PARFUM PER FEMRA DIAMOND LOVE 100ML

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

PARFUM PER FEMRA DIAMOND LOVE 100ML..

PARFUM PER FEMRA GARDEN OF CREATION 100ML

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

PARFUM PER FEMRA GARDEN OF CREATION 100ML..

PARFUM PER FEMRA GOLDEN WAVE 100ML
-31%

PARFUM PER FEMRA GOLDEN WAVE 100ML

749Lekë

1,090Lekë

EksTaksë: 749Lekë

PARFUM PER FEMRA GOLDEN WAVE 100ML..

PARFUM PER FEMRA IMPERIUM 100ML
-10%

PARFUM PER FEMRA IMPERIUM 100ML

899Lekë

999Lekë

EksTaksë: 899Lekë

PARFUM PER FEMRA IMPERIUM 100ML..

PARFUM PER FEMRA J/AIME FEMME 100ML
-29%

PARFUM PER FEMRA J/AIME FEMME 100ML

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

PARFUM PER FEMRA J/AIME FEMME 100ML..

PARFUM PER FEMRA JULEE 100ML
-31%

PARFUM PER FEMRA JULEE 100ML

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

PARFUM PER FEMRA JULEE 100ML..

PARFUM PER FEMRA LADY GOLD PRIVATE 100ML
-29%

PARFUM PER FEMRA LADY GOLD PRIVATE 100ML

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

PARFUM PER FEMRA LADY GOLD PRIVATE 100ML..

PARFUM PER FEMRA MADEMOISELLE 100ML
-36%

PARFUM PER FEMRA MADEMOISELLE 100ML

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Arome pertej ndjesive.Arome e fresket dhe femerore qe nderthur lulet e jaseminit me ate te trendafilit .Myshku ofron ngrohtesi ndersa prania  e aromes se vaniljes i jep nota sensualiteti. Av..

PARFUM PER FEMRA MINI BOUQUET
-14%

PARFUM PER FEMRA MINI BOUQUET

299Lekë

349Lekë

EksTaksë: 299Lekë

PARFUM PER FEMRA MINI BOUQUET..

PARFUM PER FEMRA NR.08 50ML
-25%

PARFUM PER FEMRA NR.08 50ML

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

PARFUM PER FEMRA NR.08 50ML..

PARFUM PER FEMRA NR.10 50ML
-25%

PARFUM PER FEMRA NR.10 50ML

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

PARFUM PER FEMRA NR.10 50ML..

PARFUM PER FEMRA NR.12 50ML
-25%

PARFUM PER FEMRA NR.12 50ML

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

PARFUM PER FEMRA NR.12 50ML..

PARFUM PER FEMRA NR.19 50ML
-25%

PARFUM PER FEMRA NR.19 50ML

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

PARFUM PER FEMRA NR.19 50ML..

PARFUM PER FEMRA RHAPSODY 100ML
-17%

PARFUM PER FEMRA RHAPSODY 100ML

749Lekë

899Lekë

EksTaksë: 749Lekë

PARFUM PER FEMRA RHAPSODY 100ML..

PARFUM PER FEMRA SETA BLU NR.05
-25%

PARFUM PER FEMRA SETA BLU NR.05

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

PARFUM PER FEMRA SETA BLU NR.05..

Shfaqur 1 deri 36 nga 74 (3 Faqe)