Kujdesi për fytyrën

Shfaqur 1 deri 36 nga 50 (2 Faqe)
BUZEKUQ GLOSSY LIPSTICK
-35%

BUZEKUQ GLOSSY LIPSTICK

149Lekë

229Lekë

EksTaksë: 149Lekë

BUZEKUQ GLOSSY LIPSTICK..

BUZEKUQ MAT
-40%

BUZEKUQ MAT

149Lekë

249Lekë

EksTaksë: 149Lekë

BUZEKUQ MAT..

BUZEKUQ MAT NUANCE ROZE
-35%

BUZEKUQ MAT NUANCE ROZE

129Lekë

199Lekë

EksTaksë: 129Lekë

BUZEKUQ MAT NUANCE ROZE..

BUZEKUQ ME SHKELQIM D/DONNA
-20%

BUZEKUQ ME SHKELQIM D/DONNA

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

BUZEKUQ ME SHKELQIM D/DONNA..

BUZEKUQ REZISTENT
-29%

BUZEKUQ REZISTENT

249Lekë

349Lekë

EksTaksë: 249Lekë

BUZEKUQ REZISTENT..

BUZEKUQ+SHKELQYES
-55%

BUZEKUQ+SHKELQYES

179Lekë

399Lekë

EksTaksë: 179Lekë

BUZEKUQ+SHKELQYES..

BUZEKUQ+SHKELQYES 2 NE 1
-43%

BUZEKUQ+SHKELQYES 2 NE 1

199Lekë

349Lekë

EksTaksë: 199Lekë

BUZEKUQ+SHKELQYES 2 NE 1..

FURCE MAKEUP ME DOREZE
-43%

FURCE MAKEUP ME DOREZE

199Lekë

349Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Furca ideale per nje makeup perfekt dhe nje pamje vezulluese.Disenjo mjaft elegant dhe praktik njekohesisht.Furca sintetike e nje cilesie te larte eshte e perbere nga fibra te dendura dhe buta si mend..

KREM DITE CLINIANS 50ML

849Lekë

EksTaksë: 849Lekë

LINJA CLINIANS SUISSE.KREM ANTIRRUDHE DHE LIFTING.PERMBAN VITAMINE A PER NJE TRAJTIM TE THELLE DHE RIPARUES TE LEKURES.PERDORET GJATE DITES.50ML..

KREM MAKEUP LADY VENEZIA
-33%

KREM MAKEUP LADY VENEZIA

399Lekë

599Lekë

EksTaksë: 399Lekë

FONDOTINE LADY VENEZIA ELEGANT FACE.KREM PUDER E LENGSHME NE TONALITETE TE NDRYSHME.KA EFEKT MBULUES  NDAJ SHENJAVE DHE AKNEVE TE FYTYRES...

KREM PUDER KYLIE
-33%

KREM PUDER KYLIE

599Lekë

899Lekë

EksTaksë: 599Lekë

FONDOTINE KYLIE.KREM PUDER E LENGSHME  EFEKT MAT.KRIJON NJE MBULIM PERFEKT TE SHENJAVE APO AKNEVE NE FYTYRE.NUK PERMBAN ELEMENT VAJOR DHE LEKURA E PERTHITH ME LEHTESI.35ML..

LAPS BOJEQIELLI ME MPREHESE
-17%

LAPS BOJEQIELLI ME MPREHESE

149Lekë

179Lekë

EksTaksë: 149Lekë

LAPS BOJEQIELLI ME MPREHESE..

LAPS FLORMAR
-25%

LAPS FLORMAR

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

LAPS FLORMAR..

LAPS GRI ME MPREHESE
-40%

LAPS GRI ME MPREHESE

89Lekë

149Lekë

EksTaksë: 89Lekë

LAPS GRI ME MPREHESE..

LAPS I BARDHE ME MPREHESE
-40%

LAPS I BARDHE ME MPREHESE

89Lekë

149Lekë

EksTaksë: 89Lekë

LAPS I BARDHE ME MPREHESE..

LAPS KORREKTOR D/DONNA
-33%

LAPS KORREKTOR D/DONNA

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

LAPS KORREKTOR D/DONNA..

LAPSA PER SYTE DHE BUZET
-23%

LAPSA PER SYTE DHE BUZET

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

LAPSA PER SYTE DHE BUZET..

MASKE FYTYRE ACID HIALURONIK L.PRESTIGE
-22%

MASKE FYTYRE ACID HIALURONIK L.PRESTIGE

429Lekë

549Lekë

EksTaksë: 429Lekë

MASKE FYTYRE ACID HIALURONIK L.PRESTIGE..

MASKE FYTYRE ANTIRRUDHE L.PRESTIGE
-50%

MASKE FYTYRE ANTIRRUDHE L.PRESTIGE

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

MASKE FYTYRE ANTIRRUDHE L.PRESTIGE..

MASKE FYTYRE EFEKT LIFTING

459Lekë

EksTaksë: 459Lekë

MASKE FYTYRE EFEKT LIFTING..

MASKE FYTYRE HAVIAR I ZI

459Lekë

EksTaksë: 459Lekë

MASKE FYTYRE HAVIAR I ZI..

MASKE FYTYRE KARBON I ZI

459Lekë

EksTaksë: 459Lekë

MASKE FYTYRE KARBON I ZI..

MASKE FYTYRE PER PIKAT E ZEZA SETA BLU 75ML
-25%

MASKE FYTYRE PER PIKAT E ZEZA SETA BLU 75ML

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Maskë e zezë Seta Blu për njolla dhe pikat e zeza ne fytyre.Sasia: 75 ML .Kjo sasi eshte e mjaftueshme per tu aplikuar deri ne 5 maska.Maska e zezë eshte perfekte per largimin njollave dhe pikave te z..

MASKE FYTYRE SHAMPANJE+SHEGE
-35%

MASKE FYTYRE SHAMPANJE+SHEGE

299Lekë

459Lekë

EksTaksë: 299Lekë

MASKE FYTYRE SHAMPANJE+SHEGE..

MASKE PASTRUESE PER FYTYREN ME ARGJILE
-50%

MASKE PASTRUESE PER FYTYREN ME ARGJILE

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

MASKE PASTRUESE PER FYTYREN ME ARGJILE..

MASKE PER FYTYRE ANTIRRUDHE
-50%

MASKE PER FYTYRE ANTIRRUDHE

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

MASKE PER FYTYRE ANTIRRUDHE..

MASKE PER RRATHET E ZINJ TE SYVE

349Lekë

EksTaksë: 349Lekë

MASKE PER RRATHET E ZINJ TE SYVE..

MASKE PER RRATHET E ZINJ TE SYVE SETA BLU
-20%

MASKE PER RRATHET E ZINJ TE SYVE SETA BLU

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

MASKE PER RRATHET E ZINJ TE SYVE SETA BLU..

MASKE PER SYTE EFEKT LIFTING

359Lekë

EksTaksë: 359Lekë

MASKE PER SYTE EFEKT LIFTING..

MASKE PER SYTE HAVIAR I ZI L.PRESTIGE

349Lekë

EksTaksë: 349Lekë

MASKE PER SYTE HAVIAR I ZI L.PRESTIGE..

MASKE RIGJENERUESE ANTIRRUDHE
-50%

MASKE RIGJENERUESE ANTIRRUDHE

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

MASKE RIGJENERUESE ANTIRRUDHE..

PENEL ANASTASIA BEVERLY HILLS
-17%

PENEL ANASTASIA BEVERLY HILLS

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

PENEL ANASTASIA BEVERLY HILLS..

PENEL HUDA BEAUTY
-29%

PENEL HUDA BEAUTY

249Lekë

349Lekë

EksTaksë: 249Lekë

PENEL HUDA BEAUTY..

PENEL KKV
-29%

PENEL KKV

249Lekë

349Lekë

EksTaksë: 249Lekë

PENEL KKV..

PENEL VIJEZUES PER SYTE
-40%

PENEL VIJEZUES PER SYTE

149Lekë

249Lekë

EksTaksë: 149Lekë

PENEL VIJEZUES PER SYTE..

PUDER KOMPAKTE
-43%

PUDER KOMPAKTE

169Lekë

299Lekë

EksTaksë: 169Lekë

PUDER KOMPAKTE..

Shfaqur 1 deri 36 nga 50 (2 Faqe)