Rruajtje dhe Depilim

Shfaqur 1 deri 25 nga 25 (1 Faqe)
BRISK RROJE LADY GOLD DOLLY 7CP
-23%

BRISK RROJE LADY GOLD DOLLY 7CP

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

BRISK RROJE LADY GOLD DOLLY 7CP..

DYLL DEPILIMI KALLEP BLU 100ML
-33%

DYLL DEPILIMI KALLEP BLU 100ML

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Dyll depilimi ngjyre blu.Marka : Seta bluPaketimi : Ne trajte kallepi Kallepi eshte i perbere nga nje material plastik i forte i cili i reziston temperaturave te larta.Pjesa e siperme e kallepit ..

DYLL DEPILIMI KALLEP BOJEQIELLI 100ML
-33%

DYLL DEPILIMI KALLEP BOJEQIELLI 100ML

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Dyll depilimi ngjyre bojeqielli.Marka : Seta blu.Paketimi : Ne trajte kallepi.Kallepi eshte i perbere nga nje material plastik i forte i cili i reziston temperaturave te larta.Pjesa e siperme e kallep..

DYLL DEPILIMI KALLEP I BARDHE 100ML
-33%

DYLL DEPILIMI KALLEP I BARDHE 100ML

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Dyll depilimi ngjyre e bardhe.Marka : Seta bluPaketimi : Ne trajte kallepi Kallepi eshte i perbere nga nje material plastik i forte i cili i reziston temperaturave te larta.Pjesa e siperme e kall..

DYLL DEPILIMI KALLEP I ZI 100ML
-33%

DYLL DEPILIMI KALLEP I ZI 100ML

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Dyll depilimi ngjyre e zeze.Marka : Seta bluPaketimi : Ne trajte kallepi Kallepi eshte i perbere nga nje material plastik i forte i cili i reziston temperaturave te larta.Pjesa e siperme e kallep..

DYLL DEPILIMI KALLEP JESHIL 100ML
-33%

DYLL DEPILIMI KALLEP JESHIL 100ML

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Dyll depilimi ngjyre jeshile.Marka : Seta blu.Paketimi : Ne trajte kallepi.Kallepi eshte i perbere nga nje material plastik i forte i cili i reziston temperaturave te larta.Pjesa e siperme e kallepit ..

DYLL DEPILIMI KALLEP KAFE 100ML
-33%

DYLL DEPILIMI KALLEP KAFE 100ML

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Dyll depilimi ngjyre kafe.Marka : Seta bluPaketimi : Ne trajte kallepi Kallepi eshte i perbere nga nje material plastik i forte i cili i reziston temperaturave te larta.Pjesa e siperme e kallepit..

DYLL DEPILIMI KALLEP ROZE 100ML
-33%

DYLL DEPILIMI KALLEP ROZE 100ML

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Dyll depilimi ngjyre roze.Marka : Seta bluPaketimi : Ne trajte kallepi Disenjo: Kallep i perbere nga nje material plastik i forte i cili i reziston temperaturave te larta.Pjesa e siperme e kallep..

DYLL DEPILIMI ME PERLA SETA BLU 400ML
-10%

DYLL DEPILIMI ME PERLA SETA BLU 400ML

899Lekë

999Lekë

EksTaksë: 899Lekë

DYLL DEPILIMI ME PERLA SETA BLU..

DYLL DEPILIMI MJALTE SETA BLU 400ML
-10%

DYLL DEPILIMI MJALTE SETA BLU 400ML

899Lekë

999Lekë

EksTaksë: 899Lekë

DYLL DEPILIMI MJALTE SETA BLU 400ML..

DYLL DEPILIMI SETA BLU I ZI 400ML
-17%

DYLL DEPILIMI SETA BLU I ZI 400ML

999Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 999Lekë

DYLL DEPILIMI I ZI 400ML..

DYLL DEPILIMI TALK SETA BLU 400ML
-10%

DYLL DEPILIMI TALK SETA BLU 400ML

899Lekë

999Lekë

EksTaksë: 899Lekë

DYLL DEPILIMI TALK SETA BLU 400ML..

DYLL DEPILIMI VAJ ARGANI SETA BLU 400ML
-10%

DYLL DEPILIMI VAJ ARGANI SETA BLU 400ML

899Lekë

999Lekë

EksTaksë: 899Lekë

DYLL DEPILIMI VAJ ARGANI SETA BLU 400ML..

LETER DEPILIMI BIKINI SETA BLU 8CP
-20%

LETER DEPILIMI BIKINI SETA BLU 8CP

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Letra depilimi trupi dhe bikini te pershtatshme per lekure delikate.Perbehet nga ekstrakti i vajit te bajames se embel, vitamine E dhe vaj kokosi.Nuk irriton apo krijon skuqje te lekures.Produkt i tes..

LETER DEPILIMI FYTYRE SETA BLU 12CP
-20%

LETER DEPILIMI FYTYRE SETA BLU 12CP

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Letra depilimi fytyre te pershtatshme per lekure normale.Perbehet nga ekstrakti i vajit te arganit, vitamine E,gjalp shea dhe vaj kokosi.Nuk irriton apo krijon skuqje te lekures.Produkt i testuar derm..

LETER DEPILIMI TRUPI 50CP

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Letra depilimi trupi dhe bikini te pershtatshme per lekure normale.Perbehet nga vitamina E dhe ekstrakti i xhelit te aloe vera.Nuk irriton apo krijon skuqje te lekures.Produkt i testuar dermatologjiki..

LETER DEPILIMI TRUPI SETA BLU 100CP
-25%

LETER DEPILIMI TRUPI SETA BLU 100CP

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Letra depilimi trupi te pershtatshme per lekure normale.Perbehet nga ekstrakti i vajit te arganit, vitamine E dhe vaj kokosi.Nuk irriton apo krijon skuqje te lekures.Produkt i testuar dermatologjikish..

LETER DEPILIMI TRUPI SETA BLU 50CP

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Letra depilimi trupi te pershtatshme per lekure normale.Perbehet nga ekstrakti i xhelit aloe vera dhe vitamine E.Nuk irriton apo krijon skuqje te lekures.Produkt i testuar dermatologjikisht.Paketimi p..

MAKINE DYLLI +WAX+SPATUL

1,999Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Pajisje elektrike depilimi per femra.Kjo pajisje sherben per te shkrire dyllin ne forme kokrrizash.Paketimi permban makinerine e shkrirjes,dyllin ne forme kokrrizash te ngurta dhe spatulen per perhapj..

SHKUME RROJE GILLETE MENTOLO 300ML

269Lekë

EksTaksë: 269Lekë

SHKUME RROJE GILLETE MENTOLO 300ML..

SHKUME RROJE INTESA 300ML

229Lekë

EksTaksë: 229Lekë

SHKUME RROJE INTESA 300ML..

SHKUME RROJE INTESA 50ML
-34%

SHKUME RROJE INTESA 50ML

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

SHKUME RROJE INTESA 50ML..

SHKUME RROJE NIVEA SENSITIVE 200ML

279Lekë

EksTaksë: 279Lekë

SHKUME RROJE NIVEA SENSITIVE 200ML..

SPATUL DEPILIMI SETA BLU
-29%

SPATUL DEPILIMI SETA BLU

249Lekë

349Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Spatul depilimi Seta Blu.E pershtatshme per te shperndare ne menyre te njetrajtshme dyllin e depilimit.Materiali i spatules eshte inoks dhe doreza material druri.Permasa : 12CM..

XHEL RROJE MALIZIA VETYVER 200ML

319Lekë

EksTaksë: 319Lekë

XHEL RROJE MALIZIA VETYVER 200ML..

Shfaqur 1 deri 25 nga 25 (1 Faqe)