Shëndeti

Shfaqur 1 deri 10 nga 10 (1 Faqe)
APARAT TENSIONI SENCOR SBD1470
-40%

APARAT TENSIONI SENCOR SBD1470

1,990Lekë

3,290Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

..

FASHO ELASTIKE PER KAVILJEN
-25%

FASHO ELASTIKE PER KAVILJEN

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Fasho per kaviljen, e disenjuar  per mbrojtjen e muskujve dhe ligamenteve.Ideale per te apasionuarit pas sportit apo stervitjes.Nuk shkakton irritim dhe puthitet mjaft mireGjithashtu lejon qarkul..

FASHO ELASTIKE PULSI
-25%

FASHO ELASTIKE PULSI

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Fasho e cila perdoret per kycet e dores.Eshte e disenjuar nga nje material elastik i cili pershtatet me se miri dhe nuk krijon irritim te lekures.I pershtatshem per te lehtesuar dhe parandaluar dhimbj..

FASHO PER SYTE 6X8CM 8CP
-13%

FASHO PER SYTE 6X8CM 8CP

199Lekë

229Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Fasho per te mjekuar syte ne rast demtimi.Jane material hipoalergjik dhe te sterilizuar te cilet nuk krijojne probleme me lekuren.Jane adesive ,pra ngjiten dhe puthiten mire ne lekure duke shmangur ko..

FURCA DHEMBESH MENTADENT 2CP

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

FURCA DHEMBESH MENTADENT 2CP..

FURCA DHEMBESH MENTADENT 4CP
-3%

FURCA DHEMBESH MENTADENT 4CP

599Lekë

619Lekë

EksTaksë: 599Lekë

FURCA DHEMBESH MENTADENT 4CP..

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE INNOFIT INN904
-33%

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE INNOFIT INN904

3,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE INNOFIT INN904..

KOKE FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE BRAUN EB203
-32%

KOKE FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE BRAUN EB203

1,690Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,690Lekë

KOKE FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE BRAUN EB203 ..

KUTI E NDIHMES SE SHPEJTE 13x25x36CM

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Kuta e ndihmes se shpejte eshte shume e domosdoshme ne çdo shtepi dhe makine. Ajo do t'ju ndihmoje te trajtoni nje emergjence ne nje moment aksidenti.Kete kuti te ndihmes se shpejt mund ta merrni me v..

NGJITES PER DHIMBJE MUSKULARE SETA BLU 3CP
-25%

NGJITES PER DHIMBJE MUSKULARE SETA BLU 3CP

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Produkt Made in Italy.Marka: Seta bluNgjitese per dhimbjet e muskujve,artikulacioneve apo dhimbjet menstruale.Paketimi : Perbehet nga 3 ngjitese qe jane hipoalergjike dhe te perbera nga ingrediente na..

Shfaqur 1 deri 10 nga 10 (1 Faqe)