Higjena orale

Shfaqur 1 deri 18 nga 18 (1 Faqe)
FILL DENTAR 50MT
-20%

FILL DENTAR 50MT

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

FILL DENTAR 50MT..

FURCA DHEMBESH MENTADENT 2CP

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

FURCA DHEMBESH MENTADENT 2CP..

FURCA DHEMBESH MENTADENT 4CP
-3%

FURCA DHEMBESH MENTADENT 4CP

599Lekë

619Lekë

EksTaksë: 599Lekë

FURCA DHEMBESH MENTADENT 4CP..

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE INNOFIT INN904
-33%

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE INNOFIT INN904

3,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE INNOFIT INN904..

FURCE DHEMBESH ME KAPAK
-20%

FURCE DHEMBESH ME KAPAK

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

FURCE DHEMBESH ME KAPAK..

FURCE DHEMBESH MENTADENT
-10%

FURCE DHEMBESH MENTADENT

269Lekë

299Lekë

EksTaksë: 269Lekë

TECHNIC CLEAN.FURCE DHEMBESH E BUTE ME DHEMBEZA TE DENDUR.PERMBAN KAPAK PER NJE MBROJTJE ME TE SIGURT NDAJ MIKROORGANIZMAVE DHE BAKTEREVE TE NDRYSHME.NUK DEMTON MISHRAT E DHEMBEVE...

KAPAK FURCA DHEMBESH 6CP
-23%

KAPAK FURCA DHEMBESH 6CP

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

KAPAK FURCA DHEMBESH 6CP..

KOKE FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE BRAUN EB203
-32%

KOKE FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE BRAUN EB203

1,690Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,690Lekë

KOKE FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE BRAUN EB203 ..

KUTI PER FURCA/PASTA DHEMBESH
-13%

KUTI PER FURCA/PASTA DHEMBESH

199Lekë

229Lekë

EksTaksë: 199Lekë

KUTI PER FURCA/PASTA DHEMBESH..

MBAJTESE FURCA DHEMBESH
-25%

MBAJTESE FURCA DHEMBESH

89Lekë

119Lekë

EksTaksë: 89Lekë

MBAJTESE FURCA DHEMBESH..

MBAJTESE FURCA DHEMBESH 2CP
-31%

MBAJTESE FURCA DHEMBESH 2CP

89Lekë

129Lekë

EksTaksë: 89Lekë

MBAJTESE FURCA DHEMBESH 2CP..

PASTE DHEMBESH MENTADENT 75 ML
-20%

PASTE DHEMBESH MENTADENT 75 ML

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

PASTE DHEMBESH MENTADENT 75 ML..

PASTE DHEMBESH MENTADENT 75 ML
-20%

PASTE DHEMBESH MENTADENT 75 ML

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

PASTE DHEMBESH MENTADENT 75 ML..

PASTE DHEMBESH MENTADENT C-FRESH 75ML
-11%

PASTE DHEMBESH MENTADENT C-FRESH 75ML

329Lekë

369Lekë

EksTaksë: 329Lekë

PASTE DHEMBESH MENTADENT 75ML..

PASTE DHEMBESH MENTADENT WHITE NOW GLOSSY 50ML
-8%

PASTE DHEMBESH MENTADENT WHITE NOW GLOSSY 50ML

359Lekë

389Lekë

EksTaksë: 359Lekë

WHITE NOW GLOSSY CHIC 50ML.PASTA E DHEMBEVE MENTADENT ESHTE NJE PRODUKT QE RIKTHEN BARDHESINE NE DHEMBET TUAJ ME NJE VEPRIM PROGRESIV TE MENJEHERSHEM.FORMULA E RE DHE INOVATIVE BLUE LIGHT TECHNOLOGY&n..

PASTE DHEMBESH MENTADENT WHITE NOW GOLD 50ML
-8%

PASTE DHEMBESH MENTADENT WHITE NOW GOLD 50ML

359Lekë

389Lekë

EksTaksë: 359Lekë

WHITE NOW GOLD 50ML,TRIPLE POWER.FORMULA E RE E PERMIRESUAR BLUE LIGHT TECHNOLOGY E BEN KETE PASTE DHEMBESH 3 HERE ME EFEKTIVE.GARANTON REZULTAT TE MENJEHERSHEM QE NE PERDORIMIN E PARE...

PASTE DHEMBESH PARODONTAX 75ML
-8%

PASTE DHEMBESH PARODONTAX 75ML

369Lekë

399Lekë

EksTaksë: 369Lekë

PASTE DHEMBESH PARODONTAX 75ML..

SET FURCE DHEMBESH+KREHER
-34%

SET FURCE DHEMBESH+KREHER

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

SET FURCE DHEMBESH+KREHER..

Shfaqur 1 deri 18 nga 18 (1 Faqe)