Fitnes/Sport/Koha e lire

Shfaqur 1 deri 36 nga 97 (3 Faqe)
BREZ FITNES  FIT01849
-33%

BREZ FITNES FIT01849

599Lekë

899Lekë

EksTaksë: 599Lekë

BREZ FITNES FIT01849..

BREZ SHPINE FITNES 32CM
-33%

BREZ SHPINE FITNES 32CM

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Brez  shpine fitnes i dizajnuar me teknologjinë Neotex, teknologji inteligjente që rrit temperaturën e brendshme duke ndihmuar trupin të djersitet gjatë aktiviteteve të përditshme, në shtëpi, gja..

CANTE PALESTRE 30*43CM
-14%

CANTE PALESTRE 30*43CM

599Lekë

699Lekë

EksTaksë: 599Lekë

CANTE PALESTRE EVERTOP. PERMASA 30*43CM. HAPSIRE E BOLLSHME PER SENDET TUAJA PERSONALE DHJE RRIP ME GJATESI TE RREGULLUESHME. ..

CANTE PALESTRE 32*60CM
-33%

CANTE PALESTRE 32*60CM

799Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 799Lekë

CANTE PALESTRE EVERTOP I PERSHTATSHEM PER AKTIVITETE SPORTIVE.ME DY XHEPA ANESORE DHE RRIPA ME GJATESI TE RREGULLUESHME. PERMASA 30*32*60CM..

CANTE PALESTRE 66*46CM
-27%

CANTE PALESTRE 66*46CM

1,099Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

CANTE PALESTRE ME PERMASA 66*46CM. HAPSIRE E BOLLSHME DHE RRIPA ME GJATESI TE RREGULLUESHME. E PERSHTATSHME PER TE GJITHA AKTIVITETET...

CANTE PALESTRE EVERTOP
-38%

CANTE PALESTRE EVERTOP

499Lekë

799Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Cante palestre EVERTOP.Çanta eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Rrip me gjatesi te rregullueshme dhe hapsire te bollshme per sendet tuaja personale.Materiali : poliester Permasat: 15..

CANTE PALESTRE EVERTOP 28*45CM
-25%

CANTE PALESTRE EVERTOP 28*45CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Cante palestre EVERTOP ARMY.Çanta eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Rrip me gjatesi te rregullueshme dhe hapsire te bollshme per sendet tuaja personale.Materiali : poliester Permasa..

CANTE PALESTRE EVERTOP 30*45CM

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

CANTE SPORTI EVERTOP ME PERMASA 30*45CM. HAPSIRE E BOLLSHME PER SENDET TUAJA PERSONALE. RRIPA TE REHATSHEM DHE GJATESI E RREGULLUESHME...

CANTE SPORT PRINCES 38*20*23CM
-17%

CANTE SPORT PRINCES 38*20*23CM

999Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 999Lekë

CANTE SPORT PRINCES 38*20*23CM..

CANTE SPORT SPIDERMAN 38*20*23CM

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

CANTE SPORTI ME PERSONAZHIN E PREFERUAR TE FEMIJES TUAJ ,MARVEL SPIDERMAN . PERMASA 38*20*23CM...

CANTE SPORTI ADIDAS BLU

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Cante sporti Adidas.Çanta eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Rrip me gjatesi te rregullueshme dhe hapsire te bollshme per sendet tuaja personale.Materiali : poliester Ngjyra : blu me..

CANTE SPORTI ADVENTURER

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Cante sporti Adventurer.Çanta eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Rrip me gjatesi te rregullueshme dhe hapsire te bollshme per sendet tuaja personale.Materiali : poliester Ngjyra : bl..

CANTE SPORTI FILA

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Cante sporti Fila.Çanta eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Rrip me gjatesi te rregullueshme dhe hapsire te bollshme per sendet tuaja personale.Materiali : poliester Ngjyra : e zeze m..

CANTE SPORTI FILA ME VIJE PORTOKALLI

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Cante sporti Fila.Çanta eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Rrip me gjatesi te rregullueshme dhe hapsire te bollshme per sendet tuaja personale.Materiali : poliester Ngjyra : e zeze m..

CANTE SPORTI NIKE

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Cante sporti Nike.Çanta eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Rrip me gjatesi te rregullueshme dhe hapsire te bollshme per sendet tuaja personale.Materiali : poliester Ngjyra : blu me s..

CANTE SPORTI REEBOK BLU

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Cante sporti Reedbok.Çanta eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Rrip me gjatesi te rregullueshme dhe hapsire te bollshme per sendet tuaja personale.Materiali : poliester Ngjyra : blu m..

CANTE SPORTI REEBOK BLU ME SHKRIM TE ZI

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Cante sporti Reedbok.Çanta eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Rrip me gjatesi te rregullueshme dhe hapsire te bollshme per sendet tuaja personale.Materiali : poliester Ngjyra : blu m..

CANTE SPORTI SAMSONET

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Cante sporti Samsonet.Çanta eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.Rrip me gjatesi te rregullueshme dhe hapsire te bollshme per sendet tuaja personale.Materiali : poliester Permasat: 45x..

DARDHE BOKSI TAVOLINE

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

DARDHE BOKSI TAVOLINE..

DOREZA ADIDAS
-23%

DOREZA ADIDAS

1,699Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Doreza portjeri Adidas ndërtuar prej materiali gome të butë. Këto doreza ofrojnë qëndrueshmëri afatgjatë dhe gjithashtu mbrojnë duart tuaja nga goditjet e topit. Të lehta për tu hapur dhe mbyllur, duk..

DOREZA BOKSI

2,499Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

DOREZA BOKSI..

DOREZA BOKSI

2,099Lekë

EksTaksë: 2,099Lekë

DOREZA BOKSI..

DOREZA BOKSI ME PIRAT
-32%

DOREZA BOKSI ME PIRAT

1,499Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Doreza boksi per femije me dizenjo persanzhesh vizatimore.Dorezat jane te ndertuara nga nje material I cilesise se larte , me butesi maksimale per te mbrojtur moshat e vogla nga goditjet gjate lojes d..

DOREZA BOKSI ME SORKADHE
-32%

DOREZA BOKSI ME SORKADHE

1,499Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Doreza boksi per femije me dizenjo persanzhesh vizatimore.Dorezat jane te ndertuara nga nje material I cilesise se larte , me butesi maksimale per te mbrojtur moshat e vogla nga goditjet gjate lojes d..

DOREZA EVERLAST

1,999Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

DOREZA EVERLAST..

DOREZA FITNES PALM NO6611

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

DOREZA FITNES PALM NO6611..

DOREZA GRAND BOXING
-11%

DOREZA GRAND BOXING

3,999Lekë

4,499Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Doreza boksi Grand Box.Dorezat jane te ndertuara nga nje material I cilesise se larte , me butesi maksimale per te mbrojtur nga goditjet gjate lojes / stervitjes dhe me suport shume te larte te kyceve..

DOREZA LITON
-17%

DOREZA LITON

999Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Doreza Liton mbrojtese per duart ne kryerjen aktiviteteve sportive.Me shtrese mbrojtese tek pjesa e brendshme qe ndihmon ne kryerjen e ushtrimeve pa dhimbje ne duar...

DOREZA PALESTRE
-15%

DOREZA PALESTRE

1,099Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

DOREZA PALESTRE..

DOREZA PALESTRE

1,099Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

DOREZA PALESTRE..

DOREZA PALESTRE

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

DOREZA PALESTRE..

DOREZA PALESTRE
-17%

DOREZA PALESTRE

749Lekë

899Lekë

EksTaksë: 749Lekë

DOREZA PALESTRE..

DOREZA PER MESHKUJ UNDER AMOR
-25%

DOREZA PER MESHKUJ UNDER AMOR

1,499Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Doreza per meshkuj gjysem Under Amor per palester.Me shtrese mbrojtese tek pjesa e brendshme qe ndihmon ne kryerjen e ushtrimeve pa dhimbje ne duar...

DOREZA PORTIERI SPORTICA
-29%

DOREZA PORTIERI SPORTICA

2,499Lekë

3,499Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

Doreza portjeri Sportica ndërtuar prej materiali gome të butë. Këto doreza ofrojnë qëndrueshmëri afatgjatë dhe gjithashtu mbrojnë duart tuaja nga goditjet e topit. Të lehta për tu hapur dhe mbyllur, d..

DOREZA PORTJERI FD SPORTS
-35%

DOREZA PORTJERI FD SPORTS

1,299Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Doreza portjeri FD Sports ndërtuar prej materiali gome të butë. Këto doreza ofrojnë qëndrueshmëri afatgjatë dhe gjithashtu mbrojnë duart tuaja nga goditjet e topit. Të lehta për tu hapur dhe mbyllur, ..

DOREZA S GRAND SPORT
-23%

DOREZA S GRAND SPORT

1,699Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Doreza sportive gjysem marka Grand SportMe shtrese mbrojtese tek pjesa e brendshme qe ndihmon ne kryerjen e ushtrimeve pa dhimbje ne duar.Ngjyra : jeshile , e zeze..

Shfaqur 1 deri 36 nga 97 (3 Faqe)