Trajtim Ajri

Shfaqur 1 deri 30 nga 30 (1 Faqe)
KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1120F 11 ELEMENT
-28%

KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1120F 11 ELEMENT

5,790Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 5,790Lekë

KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1120F 11 ELEMENT..

KALORIFER SENCOR SOH 2107BK 7 ELEMENTE, 700W

4,690Lekë

EksTaksë: 4,690Lekë

..

LAGESHTUES AJRI IMETEC 5401 700W
-47%

LAGESHTUES AJRI IMETEC 5401 700W

4,190Lekë

7,900Lekë

EksTaksë: 4,190Lekë

LAGESHTUES AJRI IMETEC 5401 700W..

LAGESHTUES AJRI SENCOR SHF 2000BL

9,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

..

MINI NGROHESE GHIBLI HM511692 (500W)
-29%

MINI NGROHESE GHIBLI HM511692 (500W)

1,990Lekë

2,790Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

MINI NGROHESE GHIBLI HM511692 (500W)..

NGROHESE VERTIKALE PA FLETE DCG VEHL35TW 1200W

11,490Lekë

EksTaksë: 11,490Lekë

NGROHESE VERTIKALE PA FLETE DCG VEHL35TW 1200WFunksionon per ngrohje gjate stines se dimrit dhe ftohje gjate veres.Kontroll i rrjedhës së ajrit dhe rrotullim 90 °. Fuqia:1200WMbrojtja nga mb..

PASTRUES AJRI SENCOR SHA 8400WH

19,990Lekë

EksTaksë: 19,990Lekë

PASTRUES AJRI SENCOR SHA 8400WHPër përmirësimin e cilësisë së ajrit- Filtrimi me 3 hapa: 1) Filtri i hyrjes: kap grimcat e pluhurit të trashë dhe alergjenët, 2) Filtri i karbonit: thith formaldehidin,..

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G6000400 (2000W)

7,490Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G6000400 (2000W)..

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G6001400 ,BLACK

4,590Lekë

EksTaksë: 4,590Lekë

..

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G6001411 ,GOLD

4,590Lekë

EksTaksë: 4,590Lekë

..

STUFE ME QERAMIKE GFERRARI G60018
-25%

STUFE ME QERAMIKE GFERRARI G60018

2,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

STUFE ME QERAMIKE GFERRARI G60018..

TERMOKONVEKTOR ELECTROLINE CHE205V (1000W)
-30%

TERMOKONVEKTOR ELECTROLINE CHE205V (1000W)

3,490Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

Termoventilator i markes  ELECTROLINE modeli  CHE205V Fuqia 1000WGarancia  6 MUAJPermasat 55X20X39cm..

TERMOVENTILATOR DCG HL9733 (2000W)
-30%

TERMOVENTILATOR DCG HL9733 (2000W)

1,390Lekë

1,990Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

Termoventilator i markes DCG.Fuqia: 2000 WNgjyra e bardheMe 2 nivele fuqie ngrohese. Mbrojtje nga mbinxehjaTermostat dhe drite treguese. E vogel dhe praktike per dhoma te vogla..

TERMOVENTILATOR DCG HL9738 (2000W)
-28%

TERMOVENTILATOR DCG HL9738 (2000W)

1,790Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

TERMOVENTILATOR DCG HL9738..

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE205 (2000W)
-30%

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE205 (2000W)

1,890Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE205..

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE206YY (2000W)
-33%

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE206YY (2000W)

1,990Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE206YY..

TERMOVENTILATOR FERRARI G6001303 GREEN (2000W)
-33%

TERMOVENTILATOR FERRARI G6001303 GREEN (2000W)

1,990Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

TERMOVENTILATOR FERRARI G6001303 ,GREEN..

TERMOVENTILATOR FERRARI G6001305 YELLOW (2000W)
-33%

TERMOVENTILATOR FERRARI G6001305 YELLOW (2000W)

1,990Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

TERMOVENTILATOR FERRARI G6001305 ,YELLOW..

TERMOVENTILATOR IMETEC 4017 (2200W)
-49%

TERMOVENTILATOR IMETEC 4017 (2200W)

2,290Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 2,290Lekë

TERMOVENTILATOR IMETEC 4017 ,2200W..

TERMOVENTILATOR ME QERAMIKE FERRARI G6001901 (2000...
-47%

TERMOVENTILATOR ME QERAMIKE FERRARI G6001901 (2000...

2,390Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 2,390Lekë

..

TERMOVENTILATOR ROWENTA SO 6510 F0 (2000W)

9,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

TERMOVENTILATOR.ROWENTA SO 6510 F0 ,2000W..

TERMOVENTILATOR ROWENTA SO2210 (2000W)

5,490Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

Ngrohese elektrike me ventilimMe dy nivele fuqie 1000W dhe 2000WFunksion per mbrojtje nga mbinxehjaFunksion per ajer te ftohteDrite treguese nese pajisja eshte ndezur ose joTermostat per kontrollin e ..

TERMOVENTILATOR SENCOR SFH 6010BL
-30%

TERMOVENTILATOR SENCOR SFH 6010BL

1,890Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

TERMOVENTILATOR SENCOR SFH 6010BL..

TERMOVENTILATOR SENCOR SFH 6011RD
-30%

TERMOVENTILATOR SENCOR SFH 6011RD

1,890Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

TERMOVENTILATOR SENCOR SFH 6011RD..

TERMOVENTILATOR SENCOR SFH7020WH (2000W)

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

..

THITHES LAGESHTIE FERRARI G9007101

24,990Lekë

EksTaksë: 24,990Lekë

THITHES LAGESHTIE FERRARI G9007101..

THITHES LAGESHTIE FERRARI G9007201
-24%

THITHES LAGESHTIE FERRARI G9007201

25,990Lekë

33,990Lekë

EksTaksë: 25,990Lekë

THITHES LAGESHTIE FERRARI G9007201..

THITHES LAGESHTIE SENCOR SDH 3010WH 465 W

40,990Lekë

EksTaksë: 40,990Lekë

THITHES LAGESHTIE SENCOR SDH 3010WH 465 W..

THITHES LAGESHTIE SENCOR SDH1020WH 340W
-13%

THITHES LAGESHTIE SENCOR SDH1020WH 340W

19,990Lekë

22,990Lekë

EksTaksë: 19,990Lekë

..

THITHES LAGESHTIE SENCOR SDH2020WH 440W

29,990Lekë

EksTaksë: 29,990Lekë

..

Shfaqur 1 deri 30 nga 30 (1 Faqe)