Pajisje Ngrohje

Shfaqur 1 deri 36 nga 46 (2 Faqe)
KALORIFER DCG RA2809  9 elemente
-21%

KALORIFER DCG RA2809 9 elemente

5,490Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

KALORIFER DCG RA2809 9 elemente..

KALORIFER DCG RA2811 11 element

7,490Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

KALORIFER DCG RA2811 11 element..

KALORIFER ME UMIDIFIKATOR DCG RAU3809 9 ELEMENT

7,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

KALORIFER ME UMIDIFIKATOR DCG RAU3809  9 ELEMENT..

KALORIFER ME UMIDIFIKATOR DCG RAU3811 11 ELEMENT

9,690Lekë

EksTaksë: 9,690Lekë

KALORIFER ME UMIDIFIKATOR DCG RAU3811  11 ELEMENT..

KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1120F 11 ELEMENT
-28%

KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1120F 11 ELEMENT

5,790Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 5,790Lekë

KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1120F 11 ELEMENT..

KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1325F 13 ELEMENT
-18%

KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1325F 13 ELEMENT

7,990Lekë

9,790Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1325F 13 ELEMENTFunksion ventilimi PONumeri e elementeve 13Marka OCEANModeli OOR1325FFuqia 2500 WGarancia  12 MUAJ..

KALORIFER OCEAN OOR1325 13 ELEMENT
-19%

KALORIFER OCEAN OOR1325 13 ELEMENT

7,490Lekë

9,290Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

KALORIFER OCEAN OOR1325 13 ELEMENT..

KALORIFER SENCOR SOH 2107BK 7 ELEMENTE, 700W

4,690Lekë

EksTaksë: 4,690Lekë

..

MINI NGROHESE GHIBLI HM511692 (500W)
-29%

MINI NGROHESE GHIBLI HM511692 (500W)

1,990Lekë

2,790Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

MINI NGROHESE GHIBLI HM511692 (500W)..

NGROHESE MURALE  FERRARI G60017 (2000W)
-20%

NGROHESE MURALE FERRARI G60017 (2000W)

4,790Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,790Lekë

..

NGROHESE MURALE ME PULT  DCG TCM55 (2000W)
-28%

NGROHESE MURALE ME PULT DCG TCM55 (2000W)

4,190Lekë

5,790Lekë

EksTaksë: 4,190Lekë

TERMOVENTILATOR DCG TCM55..

NGROHESE MURALE ME PULT  ELECTROLINE CWHE208 (2000...
-27%

NGROHESE MURALE ME PULT ELECTROLINE CWHE208 (2000...

5,490Lekë

7,490Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

ELECTROLINE CWHE208 (2000W)..

NGROHESE VERTIKALE PA FLETE DCG VEHL35TW 1200W

11,490Lekë

EksTaksë: 11,490Lekë

NGROHESE VERTIKALE PA FLETE DCG VEHL35TW 1200WFunksionon per ngrohje gjate stines se dimrit dhe ftohje gjate veres.Kontroll i rrjedhës së ajrit dhe rrotullim 90 °. Fuqia:1200WMbrojtja nga mb..

STUFA DCG SA9670 QUARZO (1000W)
-40%

STUFA DCG SA9670 QUARZO (1000W)

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

STUFA.DCG SA9670 ,QUARZO..

STUFA.ROYAL RS42H ,SOBE ME GAS
-42%

STUFA.ROYAL RS42H ,SOBE ME GAS

7,490Lekë

12,900Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

STUFA.ROYAL RS42H ,SOBE ME GAS..

STUFE ALOGJENE ME UMIDIFIKATOR DCG SA9424 (1600W)

3,490Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

STUFE ME UMIDIFIKATOR DCG SA9424 (1600W)..

STUFE ME KARBON  DCG SA9837 (900W)
-22%

STUFE ME KARBON DCG SA9837 (900W)

3,790Lekë

4,890Lekë

EksTaksë: 3,790Lekë

STUFE ME KARBON DCG SA9837 (900W)..

STUFE ME KUARC DCG SA9724 (2400W)
-29%

STUFE ME KUARC DCG SA9724 (2400W)

6,990Lekë

9,900Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

STUFA.DCG SA9724..

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC003 (1800W)
-43%

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC003 (1800W)

3,990Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC003 (1800W)..

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC0589 (1500W)
-24%

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC0589 (1500W)

3,190Lekë

4,190Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC0589 (1500W)..

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC5159 (2000W)
-32%

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC5159 (2000W)

4,390Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 4,390Lekë

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC5159 (2000W)..

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC922 (1500W)
-27%

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC922 (1500W)

3,490Lekë

4,790Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

STUFE ME QERAMIKE DCG PTC922 (1500W)..

STUFE ME QERAMIKE ELECTROLINE CFHE206N
-24%

STUFE ME QERAMIKE ELECTROLINE CFHE206N

2,790Lekë

3,690Lekë

EksTaksë: 2,790Lekë

STUFE ME QERAMIKE ELECTROLINE CFHE206N..

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G6000400 (2000W)

7,490Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G6000400 (2000W)..

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G6001400 ,BLACK

4,590Lekë

EksTaksë: 4,590Lekë

..

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G6001411 ,GOLD

4,590Lekë

EksTaksë: 4,590Lekë

..

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G60021
-29%

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G60021

4,990Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

STUFE ME QERAMIKE FERRARI G60021..

STUFE ME QERAMIKE GFERRARI G60018
-25%

STUFE ME QERAMIKE GFERRARI G60018

2,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

STUFE ME QERAMIKE GFERRARI G60018..

TERMOKONVEKTOR ELECTROLINE CHE205V (1000W)
-30%

TERMOKONVEKTOR ELECTROLINE CHE205V (1000W)

3,490Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

Termoventilator i markes  ELECTROLINE modeli  CHE205V Fuqia 1000WGarancia  6 MUAJPermasat 55X20X39cm..

TERMOKONVEKTOR FERRARI G60020
-33%

TERMOKONVEKTOR FERRARI G60020

3,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

TERMOKONVEKTOR FERRARI G60020..

TERMOVENTILATOR DCG HL9733 (2000W)
-30%

TERMOVENTILATOR DCG HL9733 (2000W)

1,390Lekë

1,990Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

Termoventilator i markes DCG.Fuqia: 2000 WNgjyra e bardheMe 2 nivele fuqie ngrohese. Mbrojtje nga mbinxehjaTermostat dhe drite treguese. E vogel dhe praktike per dhoma te vogla..

TERMOVENTILATOR DCG HL9738 (2000W)
-28%

TERMOVENTILATOR DCG HL9738 (2000W)

1,790Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

TERMOVENTILATOR DCG HL9738..

TERMOVENTILATOR DELONGHI HSX2320F (2000W)
-27%

TERMOVENTILATOR DELONGHI HSX2320F (2000W)

7,990Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

TERMOVENTILATOR DELONGHI HSX2320F (2000W)..

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE205 (2000W)
-30%

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE205 (2000W)

1,890Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE205..

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE206YY (2000W)
-33%

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE206YY (2000W)

1,990Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE206YY..

TERMOVENTILATOR FERRARI G6001303 GREEN (2000W)
-33%

TERMOVENTILATOR FERRARI G6001303 GREEN (2000W)

1,990Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

TERMOVENTILATOR FERRARI G6001303 ,GREEN..

Shfaqur 1 deri 36 nga 46 (2 Faqe)