Fshesa me Korrent

Shfaqur 1 deri 36 nga 66 (2 Faqe)

FSHESE 2 NE 1 DCG BS5070 (150W)

12,990Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

FSHESE 2 NE 1 DCG BS5070 Fshesa qe ploteson te gjitha nevojat tuaja te pastrimit. Mund ta perdorni si fshese vertikale, gjithashtu edhe si fshese dore.Koha e domosdoshme per karikim eshte 4-5 ore..

FSHESE BIDON DCG BS2030 (1200W)
-27%

FSHESE BIDON DCG BS2030 (1200W)

7,990Lekë

10,900Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

Fshesë me korrent e markes DCG e cila pastron lengjet, sipërfaqe të lagura  si dhe ato  të thataMe nje fuqi prej 1200W.Furça eshte e pershtatshme si për sipërfaqe të lagura dhe të thataButon..

FSHESE BOSCH BGBS4PET1 (600W)
-25%

FSHESE BOSCH BGBS4PET1 (600W)

26,990Lekë

35,990Lekë

EksTaksë: 26,990Lekë

Bosch Series 4 ProAnimal BGBS4PET1 është një fshese e përshtatshëme për familjet me kafshë shtëpiake. Furça turbo e përfshirë heq qimet e kafshëve shtëpiake lehtësisht, falë fijeve të cilat gjate proc..

FSHESE BOSCH BGC05AAA2 (700W)
-25%

FSHESE BOSCH BGC05AAA2 (700W)

13,493Lekë

17,990Lekë

EksTaksë: 13,493Lekë

Kompakt me performancë te larte pastrimi.E fuqishme dhe e shpejtë. Kontenitor plastik me kapacitet : 1.5 LFuqia : 700WFilter HEPA H12, antialergjik.Motor i ri inovativ HiSpin me tehe aerodinamike dhe ..

FSHESE BOSCH BGC1UB130 (700W)
-25%

FSHESE BOSCH BGC1UB130 (700W)

15,743Lekë

20,990Lekë

EksTaksë: 15,743Lekë

Kompakt me efikasitet te larte pastrimi.Motor i ri inovativ HiSpin me tehe aerodinamike dhe fluks ajri të kalibruar për thithje maksimale të pluhurit me konsum të ulët të energjisëGaranci 10-vjeçare e..

FSHESE BOSCH BGC2U230 (700W)
-25%

FSHESE BOSCH BGC2U230 (700W)

17,243Lekë

22,990Lekë

EksTaksë: 17,243Lekë

FUQI, PASTERTI, SHPEJTESI!Një peshë e rëndë vetëm kur bëhet fjalë për performancën ne pastrim.Easy-i i ri nga Bosch: super e lehtë dhe e fuqishme.Motor inovator HiSpin me tehe aerodinamike dhe fl..

FSHESE BOSCH BGC3U330 (700W)
-25%

FSHESE BOSCH BGC3U330 (700W)

24,743Lekë

32,990Lekë

EksTaksë: 24,743Lekë

FSHESE BOSCH BGC3U330 (700W)..

FSHESE BOSCH BGL2UA2018 (2400W)
-25%

FSHESE BOSCH BGL2UA2018 (2400W)

11,243Lekë

14,990Lekë

EksTaksë: 11,243Lekë

Pastrimi i shtepise nuk ka qene kurre kaq i thjeshte fale fsheses Bosch.Depozite plastike per pluhurin + qese me kapacitet 3.5 L.Filter antialergjik qe lahet ne ujeFuqia thithese 600WFuqia motori..

FSHESE BOSCH BGL2UB110 (2200W)
-25%

FSHESE BOSCH BGL2UB110 (2200W)

11,243Lekë

14,990Lekë

EksTaksë: 11,243Lekë

Motor i ri inovativ HiSpin me tehe aerodinamike dhe fluks ajri të kalibruar në mënyrë perfekte për marrje të lartë pluhuri me konsum të ulët të energjisëHigjena- Filtër higjienik .Kapaciteti i qe..

FSHESE BOSCH BGL3HYG/01 (600W)
-16%

FSHESE BOSCH BGL3HYG/01 (600W)

20,900Lekë

24,900Lekë

EksTaksë: 20,900Lekë

FSHESE BOSCH BGL3HYG/01 (600W)..

FSHESE BOSCH BGL4SIL2 (700W)
-20%

FSHESE BOSCH BGL4SIL2 (700W)

23,990Lekë

29,990Lekë

EksTaksë: 23,990Lekë

FSHESE BOSCH BGL4SIL2..

FSHESE BOSCH BGL7EXCL (850W)
-26%

FSHESE BOSCH BGL7EXCL (850W)

27,990Lekë

37,990Lekë

EksTaksë: 27,990Lekë

Me fshesen Bosch ju mund të pastroni dyshemenë prej druri  pa qenë e nevojshme të ndërroni vazhdimisht bazat. Me mbi 9 metra  kordon tani  ju mund të pastroni korridorin dhe dhomën e nd..

FSHESE BOSCH BGS05A220 (700W)
-41%

FSHESE BOSCH BGS05A220 (700W)

9,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

FSHESE BOSCH BGS05A220..

FSHESE BOSCH BSGL3MULT1 (2000W)
-25%

FSHESE BOSCH BSGL3MULT1 (2000W)

12,743Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 12,743Lekë

FSHESE BOSCH BSGL3MULT1..

FSHESE DCG BS5012 (700W)
-26%

FSHESE DCG BS5012 (700W)

6,990Lekë

9,490Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

FSHESE DCG BS5012 (700W)..

FSHESE DELUX JL-C4001 (2600W)
-39%

FSHESE DELUX JL-C4001 (2600W)

5,990Lekë

9,900Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

DEPOZITA PLASTIKEGJATESIA E KORDONIT 5 MMARKA DELUXMODELI JL-C4001FUQIA 2600 WGARANCIA 12 MUAJKAPACITETI 3 L..

FSHESE DORE ME BATERI OCEAN OCHV100
-20%

FSHESE DORE ME BATERI OCEAN OCHV100

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

FSHESE DORE ME BATERI OCEAN OCHV100..

FSHESE ELECTROLUX  EAPC51IS (600W)
-44%

FSHESE ELECTROLUX EAPC51IS (600W)

8,990Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

..

FSHESE ELECTROLUX EAPC55EB (600W)
-38%

FSHESE ELECTROLUX EAPC55EB (600W)

9,990Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

FSHESE ELECTROLUX EAPC55EB..

FSHESE ELECTROLUX EPF65BR (800W)
-53%

FSHESE ELECTROLUX EPF65BR (800W)

7,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

FSHESE ELECTROLUX EPF65BR..

FSHESE ELECTROLUX Z7870EL (700W)
-27%

FSHESE ELECTROLUX Z7870EL (700W)

12,990Lekë

17,900Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

FSHESE ELECTROLUX Z7870EL (700W)..

FSHESE ELECTROLUX ZPFGREEN (700W)
-33%

FSHESE ELECTROLUX ZPFGREEN (700W)

15,990Lekë

23,900Lekë

EksTaksë: 15,990Lekë

FSHESE ELECTROLUX ZPFGREEN (700W)..

FSHESE FERRARI G90003  (700W)
-36%

FSHESE FERRARI G90003 (700W)

8,990Lekë

13,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

..

FSHESE FERRARI G90009  (700W)
-45%

FSHESE FERRARI G90009 (700W)

5,990Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

G3Ferrari, eshte një kompani italiane që ka investuar për më shumë se 46 vjet në cilësi, dizajn dhe profesionalizëm, duke marketuar produkte që me kalimin e kohës janë bërë pjesë e pandashme për te gj..

FSHESE HOOVER BV20 (700W)
-40%

FSHESE HOOVER BV20 (700W)

11,900Lekë

19,900Lekë

EksTaksë: 11,900Lekë

FSHESE HOOVER BV20 (700W)..

FSHESE HOTPOINT SL B07 BPB (700W)
-31%

FSHESE HOTPOINT SL B07 BPB (700W)

10,990Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 10,990Lekë

FSHESE HOTPOINT SL B07 BPB 700W..

FSHESE ME AVULL DCG DR2850 (1500W)
-31%

FSHESE ME AVULL DCG DR2850 (1500W)

5,490Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

FSHESE ME AVULL DCG DR2850 (1500W)Higjenizoni dhe pastroni çdo lloj sipërfaqe në shtëpi me teknologjinë e avancuar me avull.Fshesa me avull DCG  krijon avull të vazhdueshëm, të fuqishëm  i c..

FSHESE ME FUNKSION LARJE BOSCH BWD41740 (1700W)
-25%

FSHESE ME FUNKSION LARJE BOSCH BWD41740 (1700W)

26,993Lekë

35,990Lekë

EksTaksë: 26,993Lekë

FSHESE ME FUNKSION LARJE BOSCH BWD41740 1700 WFshesa e pare Bosch 3ne1  - me funksion Larje , mbledhje lëngjesh, fshese me vakum per të gjitha llojet e sipërfaqeve.Me një furçë turbo për pastrim ..

FSHESE OCEAN APCO 22 V MR (2200W)
-45%

FSHESE OCEAN APCO 22 V MR (2200W)

5,990Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

Fshese me korent e markes OceanPerformance e larte ne pastrim fale fuqise 2200 WDepozite plastikeFshesa punon me filter HEPAGjatesi kordoni 5 metra me funksion mbledhes ne fshesePastron edhe..

FSHESE OCEAN OCCVC 2230R (2200W)
-54%

FSHESE OCEAN OCCVC 2230R (2200W)

5,990Lekë

12,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

Per pastrim te lehte dhe efikas fshese korrenti e markes Ocean Depozite plastike me kapacitet 3 litra.Fuqia e motorrit:  2200 WFilter HEPA antialergjik.Gjatesi kordoni&nb..

FSHESE PHILIPS FC8294/01 (2000W)
-17%

FSHESE PHILIPS FC8294/01 (2000W)

9,990Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

FSHESE PHILIPS FC8294/01..

FSHESE PHILIPS FC8373/09 (750W)

13,990Lekë

EksTaksë: 13,990Lekë

FSHESE PHILIPS FC8373/09..

FSHESE PHILIPS FC9170/01 (2000W)
-21%

FSHESE PHILIPS FC9170/01 (2000W)

20,490Lekë

25,890Lekë

EksTaksë: 20,490Lekë

FSHESE PHILIPS FC9170/01 (2000W)..

FSHESE PHILIPS FC9330/09 (900W)

14,990Lekë

EksTaksë: 14,990Lekë

FSHESE PHILIPS FC9330/09..

FSHESE PHILIPS FC9334/09 (650W)

19,990Lekë

EksTaksë: 19,990Lekë

..

FSHESE PHILIPS FC9350/01 (1800W)
-22%

FSHESE PHILIPS FC9350/01 (1800W)

11,690Lekë

14,990Lekë

EksTaksë: 11,690Lekë

..

Shfaqur 1 deri 36 nga 66 (2 Faqe)