Hekura të Thjeshtë

Shfaqur 1 deri 36 nga 68 (2 Faqe)
HEKUR  FERRARI G40601 (2000W)
-30%

HEKUR FERRARI G40601 (2000W)

2,790Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,790Lekë

Hekur i markes Ferrari modeli.Pllaka e hekurit eshte e perbere nga 185 gropeza te vogla qe bejne te mundur shperndarjen e njetrajteshme te avullit.Me fuqi 2000W per nje hekurosje efektiveHekurosje e r..

HEKUR ARIETE 6235 (2000W)
-33%

HEKUR ARIETE 6235 (2000W)

1,990Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

HEKUR ARIETE 6235 2000WMe një dizajn kompakt, kapacitetin e shkëlqyeshëm të rezervuarit dhe fuqinë 2000W, Hekuri 6235 nga Ariete është në segmentin e hekurit të përdorimit të përditshëm. Me avantazhin..

HEKUR BOSCH    TDA2325 (1800W)
-40%

HEKUR BOSCH TDA2325 (1800W)

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Hekur me avull i markes Bosch, perfekt per çdo familje.Pllaka qeramike per nje hekurosje te mire ne te gjitha llojet e pelhurave.Termostati i integruar rrotullues siguron funksionimin ergono..

HEKUR BOSCH TDA1023010 (2300W)
-23%

AEG

HEKUR BOSCH TDA1023010 (2300W)

4,990Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

Hekur i markes BoschMe sistem vetepastruesFuqia: 2300WKapaciteti i depozites se ujit:  300mlFunksion hekurosje vertikale.Funksion kunder ndryshkjes.Pllake qeramike.Drite LED treguese.Funksio..

HEKUR BOSCH TDA2320 (2000W)
-40%

AEG

HEKUR BOSCH TDA2320 (2000W)

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Hekur me avull i markes Bosch, perfekt per çdo familje.Termostati i integruar rrotullues siguron funksionimin ergonomik te hekurit.Ju do te zgjidhni gjithmone parametrat e ngrohjes qe ju int..

HEKUR BOSCH TDA2610 (2000W)
-40%

AEG

HEKUR BOSCH TDA2610 (2000W)

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Hekur me avull i markes Bosch, perfekt per çdo familje.Pllaka qeramike per nje hekurosje te mire ne te gjitha llojet e pelhurave.Termostati i integruar rrotullues siguron funksionimin ergonomik t..

HEKUR BOSCH TDA3024010/02 (2400W)
-29%

HEKUR BOSCH TDA3024010/02 (2400W)

5,990Lekë

8,490Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

Hekur i markes BoschMe sistem vetepastruesFuqia: 2400WKapaciteti i depozites se ujit:  300mlFunksion hekurosje vertikale.Funksion kunder ndryshkjes.Pllake qeramike.Drite LED t..

HEKUR BOSCH TDA3028210 (2800W)
-30%

HEKUR BOSCH TDA3028210 (2800W)

7,690Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 7,690Lekë

Hekuri që ju lejon të hekurosni me liri dhe siguri maksimale falë pllakës me shumë kahje dhe sistemit SensorSecure.Sistemi SensorSecure: hekuri fiket automatikisht kur lëshoni dorezën dhe ndizet menjë..

HEKUR BOSCH TDA502412E/02 (2400W)
-18%

HEKUR BOSCH TDA502412E/02 (2400W)

10,490Lekë

12,790Lekë

EksTaksë: 10,490Lekë

Hekur i markes Bosch.Pllake qeramike.Fuqia: 2400WMe sistem vetepastruesKapaciteti i depozites se ujit: 350mlFunksion hekurosje vertikale.Funksion kunder ndryshkjes.Termostat i rregullueshem sipas temp..

HEKUR BOSCH TDA503011P (3000W)

13,990Lekë

EksTaksë: 13,990Lekë

Hekur Bosch TDA502412EHekur i markes Bosch.Pllake qeramike.Fuqia: 3000WMe sistem vetepastruesKapaciteti i depozites se ujit: 350mlFunksion hekurosje vertikale.Funksion kunder ndryshkjes.Term..

HEKUR BOSCH TDA703021A/01 (3200W)
-29%

AEG

HEKUR BOSCH TDA703021A/01 (3200W)

9,900Lekë

13,990Lekë

EksTaksë: 9,900Lekë

HEKUR BOSCH TDA703021A/01 (3200W)..

HEKUR BOSCH TDI903231A (3200W)
-30%

HEKUR BOSCH TDI903231A (3200W)

13,900Lekë

19,990Lekë

EksTaksë: 13,900Lekë

HEKUR BOSCH TDI903231A (3200W)..

HEKUR BRAUN SI7062BL (2600W)
-30%

HEKUR BRAUN SI7062BL (2600W)

8,990Lekë

12,900Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

HEKUR BRAUN SI7062BL (2600W)..

HEKUR BRAUN TS505 (2000W)

8,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

Hekur Braun modeli TS 505I persosur duke ofruar menyren me te shpejte per te hekurosurTeknologjia e fundit ju siguron rezultate te shkelqyera fale sistemit me avull dhe pllakes teper cilesoreKy hekur ..

HEKUR DCG DB8010 (1800W)
-57%

HEKUR DCG DB8010 (1800W)

990Lekë

2,290Lekë

EksTaksë: 990Lekë

Hekur i markes DCGJu mund te zgjidhni temperaturen ne baze te materialit te rrobes qe hekurosni.Fuqia: 1800 WPresionin e avullit mund ta gradoni ne fuqine e deshiruar.Ne paketim do te vij edhe nj..

HEKUR DCG DB8075 (2000W)
-47%

HEKUR DCG DB8075 (2000W)

1,690Lekë

3,190Lekë

EksTaksë: 1,690Lekë

HEKUR DCG DB8075 (2000W)..

HEKUR DORE PHILIPS GC320/55 (1200W)

9,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

HEKUR DORE PHILIPS GC320/55 ..

HEKUR DORE ROWENTA DR8095 (1630W)
-26%

HEKUR DORE ROWENTA DR8095 (1630W)

15,490Lekë

20,900Lekë

EksTaksë: 15,490Lekë

HEKUR DORE ROWENTA DR8095 (1630W)..

HEKUR DORE VERTIKAL DCG DB270 (1400W)

4,990Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

HEKUR DORE VERTIKAL DCG DB270 (1400W)Gati për t’u përdorur në çdo moment.Fale permasave kompakte mund ta merrni me vete kudo, edhe në valixhen tuaj gjatë udhëtimeve për të pasur rroba të hekurosura gj..

HEKUR ELECTROLUX EDBS1670 (2200W)
-26%

HEKUR ELECTROLUX EDBS1670 (2200W)

3,490Lekë

4,690Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

Hekur i markes Electrolux.Spruco me bulëza të shumta: Zbut plotësisht pëlhurën.Vetë-pastrim: Për pastrimin e mbetjeve të smërçitFuqi e klasifikuar 2200 Watt: Furnizimi i lartë me energj..

HEKUR FERRARI G4001400 (2000W)
-29%

HEKUR FERRARI G4001400 (2000W)

2,490Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

HEKUR FERRARI G4001400 (2000W)..

HEKUR FERRARI G40015 (2200W)
-32%

HEKUR FERRARI G40015 (2200W)

2,390Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 2,390Lekë

HEKUR FERRARI G40015 (2200W)..

HEKUR HOMETIME HT 2068 (2200W)
-18%

HEKUR HOMETIME HT 2068 (2200W)

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Per veshje gjithnje te kuruara dhe pa rrudha ju vjen ne ndihme hekuri me avull dhe pllake qeramike.Modeli : HOMETIME HT 2068Permasat : 28x22x11.5CMFuqia : 2200WatPesha : 1.2KgTensioni : 220 VoltFunksi..

HEKUR KENWOOD K2866 (2200W)
-40%

HEKUR KENWOOD K2866 (2200W)

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

..

HEKUR KENWOOD T 6033
-27%

HEKUR KENWOOD T 6033

3,290Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

HEKUR KENWOOD T 6033..

HEKUR ME KARIKIM OCEAN OCCSI2436 (2400W)
-28%

HEKUR ME KARIKIM OCEAN OCCSI2436 (2400W)

3,590Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

HEKUR ME KARIKIM OCEAN OCCSI2436 (2400W)..

HEKUR OCEAN OCSI2980 BLU (2400W)
-38%

HEKUR OCEAN OCSI2980 BLU (2400W)

2,790Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 2,790Lekë

Hekur i markes OceanMe fuqi 2400W per nje hekurosje sa me efektiveMe materialin e pllakes qeramike qe nuk ngjit , ju mund te hekurosni rroba te materialeve te ndryshme.Hekurosje ne te thate, me avull ..

HEKUR OCEAN OCSI3100 RED (2600W)
-40%

HEKUR OCEAN OCSI3100 RED (2600W)

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Hekur i markes OceanPllaka e hekurit eshte material qeramike qe nuk ngjit.Me fuqi 2600W per nje hekurosje te lehte dhe efektiveHekurosje e rrobave me materiale  te ndryshmeProcesi i hekurosjes mu..

HEKUR OQEAN OCSI2982 GREEN (2400W)

4,490Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

Hekur i markes OceanMe fuqi 2400W per nje hekurosje sa me efektiveMe materialin e pllakes qeramike qe nuk ngjit , ju mund te hekurosni rroba te materialeve te ndryshme.Hekurosje ne te thate,..

HEKUR PHILIPS GC1742/40 (2000W)
-35%

HEKUR PHILIPS GC1742/40 (2000W)

2,590Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

Hekur i markes PhilipsTe hekurosesh nuk ka qene kurre me e lehte.Materiali i pllakes : Qeramike.Fuqia : 2000 WPresioni i avullit : 90g/minKapaciteti i depozites : 220 mlGarancia : 2 vjet..

HEKUR PHILIPS GC2142/40 (2000W)

4,790Lekë

EksTaksë: 4,790Lekë

Hekur i markes Philips.Hekuri me avull EasySpeed ​​Plus, Philips / GC2142 / 40Hekuri EasySpeed ​​Plus shpejton hekurosjen tuaj falë majës së saktësisë së trefishtë që ju mundëson të arrini edhe në zon..

HEKUR PHILIPS GC2670/20 (2300W)
-21%

HEKUR PHILIPS GC2670/20 (2300W)

4,990Lekë

6,290Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

HEKUR PHILIPS GC2670/20..

HEKUR PHILIPS GC2671/50 (2300W)
-20%

HEKUR PHILIPS GC2671/50 (2300W)

5,190Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 5,190Lekë

Hekur i markes PhilipsFuqia :2300WPresioni i avullit: 180g/minPllake QeramikeGarancia : 2 vjetI shpejte - Nga fillimi deri ne fund2300 W per ngrohje te shpejte ne 30 sekondaOfron ngrohje të shpejtë në..

HEKUR PHILIPS GC2676/20 (2400W)
-14%

HEKUR PHILIPS GC2676/20 (2400W)

5,990Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

HEKUR PHILIPS GC2676/20..

HEKUR PHILIPS GC4532/2 (2400W)
-21%

HEKUR PHILIPS GC4532/2 (2400W)

6,590Lekë

8,290Lekë

EksTaksë: 6,590Lekë

Hekur i markes PhilipsPllake qeramike Fuqia : 2400WPresioni i avullit : 180g/minGarancia : 2 vjetPllake Premium SteamGlide Pllaka  SteamGlide është pllaka më e mirë e Philips për hekuri..

HEKUR PHILIPS GC4537/70  GREEN (2400W)
-21%

HEKUR PHILIPS GC4537/70 GREEN (2400W)

6,590Lekë

8,290Lekë

EksTaksë: 6,590Lekë

..

Shfaqur 1 deri 36 nga 68 (2 Faqe)