Blender

Shfaqur 1 deri 29 nga 29 (1 Faqe)
BLENDER  ARISTON TB 060C AX0 (550W)
-35%

BLENDER ARISTON TB 060C AX0 (550W)

12,990Lekë

19,900Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

Blender me avull Ariston i linjes HDRezultate perfekte dhe ushqim i shendetshem per familjen tuajMund te gatuani me avull peshkun dhe perimet per nje supe te shijshmeFuqia 1000 W copeton imtesisht aku..

BLENDER  BOSCH MMB21P0R (500W)
-20%

BLENDER BOSCH MMB21P0R (500W)

7,990Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

Jeni ne diete ? Me blenderin Bosch do ta keni me te lehteThika te mprehta per rezultate te shkelqyeraPergatisni smoothie dhe kokteile frutash per te gjithe familjenFuqia 500W siguron copetimin e akull..

BLENDER  DCG UM1350 (400W)
-46%

BLENDER DCG UM1350 (400W)

2,490Lekë

4,590Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

Shijo lengjet e frutave, pergatit supen e ngrohte me perime dhe koktejlet per festat me shoqerine ! Kapacieteti : 1,5 l Fuqia: 400 W Funksioni "Pulse" për përzierjen e menjëhershme dhe gri..

BLENDER  MOULINEX LM300 (400W)
-33%

BLENDER MOULINEX LM300 (400W)

5,990Lekë

8,900Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

Merrni leng dhe perberje me vlera ushqimore nga fruta e perime te fresketaMe 4 thika te mprehta te cilat ju japin rezultat te shkelqyerKapaciteti i enes 1.5LTEH TE LEVIZSHEM - Tehu i lëvizsh..

BLENDER  OQEAN OCBL504G (500W)
-33%

BLENDER OQEAN OCBL504G (500W)

2,990Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Falë fuqisë së mirë të motorit të tij, blenderi mund të bluaje lehtë ushqimet tuaja të ndryshme. Me 4 shpejtësi dhe një funksion impuls, zgjidhni fuqinë që ju përshtatet më shumë. Tasin e ma..

BLENDER  OQEAN OCBL550G (550W)
-29%

BLENDER OQEAN OCBL550G (550W)

2,690Lekë

3,790Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

BLENDER OQEAN OCBL550G (550W)Marka: OqeanModeli: OCBL550GBluarja e lehtë e kafesë, mishit dhe erëzavePërzierje e shpejtë e frutave dhe perimeve4 nivele shpejtesieKontenitor plastik i forte 1.5 litra ..

BLENDER  OQEAN OCBL554G (550W)
-36%

BLENDER OQEAN OCBL554G (550W)

4,490Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

Blender Ocean -Gote qelqi rezistent ndaj nxehtesise-Blender 550 W-Veshje Inoksi-Kapaciteti 1.5L-4 nivele shpejtesie per nje performance te shkelqyer..

BLENDER  PHILIPS HR2052/00 (450W)
-21%

BLENDER PHILIPS HR2052/00 (450W)

3,490Lekë

4,390Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

Philips ju ofron blenderin me performance të shkëlqyer për të bërë smoothie, salca të imëta.Motor i fuqishem 450 W për përzierje të shkëlqyer.Materiali i gotes plastik e përforcuar.Kapaciteti 1.5 litr..

BLENDER  PHILIPS HR2162/90 (600W)
-13%

BLENDER PHILIPS HR2162/90 (600W)

6,990Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

Philips Viva Collection, merrni te gjitha vlerat e nevojshme ushqimore, ne pak minuta. 5 tehe inoks të kombinuar  per përgatitjen e ushqimit .Motor i fuqishem 600-W për përzierje te frutave dhe p..

BLENDER 3ne1 KENWOOD BL237WG (350W)
-36%

BLENDER 3ne1 KENWOOD BL237WG (350W)

8,990Lekë

13,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

Krijoni përzierje të pasura me lëndë ushqyese të shijshme, të freskëta dhe të shëndetshme dhe shijoni gjatë lëvizjes me nxjerrësin ushqyes Blend-XTRACT 3-IN-1. Përfshin një enë për përgatitjen e arrav..

BOSCH

BLENDER BOSCH MMBH4P3W (1600W)

37,990Lekë

EksTaksë: 37,990Lekë

Blender i markes Bosch, VitaBoost.Deri në 45,000 rroutllime/minuteKapaciteti i gotes : 2 LitraPrograme për smoothie, milkshake dhe supa të shëndetshme.Performancë tejet e lartë, në kohë reko..

BLENDER BOSCH MMBM7G3M (350W)

11,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

Një blender tërheqës i syrit në çdo kuzhinë, dizajn ekskluziv dhe materiale premium.I jep kuzhines nje notë shtesë të elegancës.Material inox, enë qelqi ThermoSafe dhe pajisje të qëndrueshme Tritan - ..

BLENDER BOSCH MMBV622M (1000W)
-14%

BLENDER BOSCH MMBV622M (1000W)

29,990Lekë

34,990Lekë

EksTaksë: 29,990Lekë

BLENDER BOSCH MMBV622M 1000 W..

BLENDER ELECTROLUX  ESB5400BK (700W)
-47%

BLENDER ELECTROLUX ESB5400BK (700W)

4,990Lekë

9,490Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

Koleksioni Creative Collection, Electrolux  ESB5400BK• Funksionet: bluares, grimcon akullin, perzieres• 5 nivele të shpejtësisë,• Modaliteti i pulsit,• enë qelqi - 1.5 l,• 4 fletë çeliku inox,• F..

BLENDER ELECTROLUX ESB7500 (1000W)
-30%

BLENDER ELECTROLUX ESB7500 (1000W)

8,990Lekë

12,900Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

4 tehe lëvizëse të veshura me veshje titaniumi TruFlow. Shpejtësia e rregullueshme dhe 3 funksione të paravendosura (thërrmues akulli, impuls, Smoothie) me dritë treguese. Rregullimi i vazhdueshëm i s..

BLENDER GFERRARI G20039 (1000W)
-41%

BLENDER GFERRARI G20039 (1000W)

6,990Lekë

11,900Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

G3Ferrari, eshte një kompani italiane që ka investuar për më shumë se 46 vjet në cilësi, dizajn dhe profesionalizëm, duke marketuar produkte që me kalimin e kohës janë bërë pjesë e pandashme për te ..

BLENDER KENWOOD SB055WG (300W)
-27%

BLENDER KENWOOD SB055WG (300W)

6,590Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 6,590Lekë

BLENDER KENWOOD SB055WG (300W)..

BLENDER OCEAN OCB 60 G BLACK (500W)
-50%

BLENDER OCEAN OCB 60 G BLACK (500W)

2,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Per pergatitjen e kokteileve dhe pijeve  tuaja te preferuara beni tuajin Blenderin Ocean 2 ne 1Fale fuqise 500 W blenderi grine ne imtesi frutat dhe akullin duke ruajtur vlerat ushqimore.2 nivele..

BLENDER PHILIPS HR2100 (400W)
-27%

BLENDER PHILIPS HR2100 (400W)

4,490Lekë

6,190Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

Shijo lengjet e frutave, pergatit supen e ngrohte me perime dhe koktejlet per festat me shoqerine !Kapacieteti : 1,5 lMateriali i gotes : Qelq rezistent ndaj nxehtesiseFuqia 400 WFunksioni "Pulse" p..

BLENDER PHILIPS HR2603/00 (350W)
-5%

BLENDER PHILIPS HR2603/00 (350W)

6,990Lekë

7,390Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

BLENDER PHILIPS HR2603/00 (350W)..

BLENDER PHILIPS HR2875/00 (350W)

8,190Lekë

EksTaksë: 8,190Lekë

Pergatisni smoothie dhe salsa te ndryshme per gatimet tuajaMe dy shishe shoqeruese te cilat mund t'i merrni me vete kudo qe shkoniTani mund te shijoni pijen tuaj te preferuar ne cdo kohe dhe te k..

BLENDER PHILIPS HR3655/00 (1400W)
-13%

BLENDER PHILIPS HR3655/00 (1400W)

19,990Lekë

22,990Lekë

EksTaksë: 19,990Lekë

BLENDER PHILIPS HR3655/00..

BLENDER SENCOR SBL 4371 (600W)

5,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

Blenderi Sencor Shijo lengjet e frutave, pergatit supen e ngrohte me perime dhe koktejlet per festat me shoqerine ! Kapacieteti : 1,5 l Materiali i gotes : Qelq rezistent ndaj nxehtesise Fu..

BLENDER SENCOR SBU 7730BK (1800W)
-20%

BLENDER SENCOR SBU 7730BK (1800W)

14,390Lekë

17,990Lekë

EksTaksë: 14,390Lekë

BLENDER SENCOR SBU 7730BKSUPER BLENDER NGA SENCORFuqia e daljes 1800 W dhe 30,000 RPM mundëson çlirimin e substancave të vështira për t’u nxjerrë për trupin nga arrat, farat dhe drithërat që janë shum..

BLENDER SENCOR SBU 7790NP (1800W)

16,990Lekë

EksTaksë: 16,990Lekë

SUPER BLENDERI SENCOR SBU 7790NPTe ushqehesh shendetshem, nuk ka qene kurre kaq  lehte!Ekstrakton nutrientet me te vështirë te cilet jane te fshehur në farëra, kokrra, arra, duke i copezuar ne im..

BLENDER SPORTIV ELECTROLUX ESB2630 (300W)
-40%

AEG

BLENDER SPORTIV ELECTROLUX ESB2630 (300W)

4,790Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 4,790Lekë

Marka ElectroluxModeliESB2630NgjyraE bardhe/ e zezeDimensionet e produktit12.8 x 12.8 x 39.7 cmVellimi0.6 litresFuqia300 wattsPesha1.85 kg..

BLENDER SPORTIV SENCOR SBL 2210WH (500W)
-20%

BLENDER SPORTIV SENCOR SBL 2210WH (500W)

3,590Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

Ideale për përgatitjen e pijeve të freskëta të frutave, milkshake, pijeve të përziera, koktejleve, supave, salcave, ushqimit për bebeKapaku parandalon derdhjet aksidentale te pijeve.Shoqerohet me dy s..

MINI BLENDER DCG KM2744 (220W)
-43%

MINI BLENDER DCG KM2744 (220W)

4,290Lekë

7,590Lekë

EksTaksë: 4,290Lekë

MINI BLENDER DCG KM2744 (220W)Specifikimet e Blenderit Multifunksional Km2744 DCG:Shef mini magjikPaketa përfshin:- 1 Blender- 1 Kupë të Lartë- 1 Kupë të Ulët- 4 gota me hundëz- 1 çantë centrifuge për..

NUTRI BLENDER SENCOR SNB4303BK (1200W)
-36%

NUTRI BLENDER SENCOR SNB4303BK (1200W)

6,990Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

PERFITIMET KRYESOREShndërroni ushqimet e plota, frutat, arrat, perimet, farërat dhe ushqimet e tjera në fuqi të lëngshme supreme për trupin tuajNutri Blenderi Sencor mund të ndihmojë përmirësimin e gj..

Shfaqur 1 deri 29 nga 29 (1 Faqe)