Kombinat

Shfaqur 1 deri 36 nga 36 (1 Faqe)
KOMBINAT  BOSCH MUM52120 (700W)
-19%

KOMBINAT BOSCH MUM52120 (700W)

24,990Lekë

30,900Lekë

EksTaksë: 24,990Lekë

KOMBINAT BOSCH MUM52120..

KOMBINAT BOSCH MUM58420 (1000W)

38,990Lekë

EksTaksë: 38,990Lekë

KOMBINAT BOSCH MUM58420..

KOMBINAT BOSCH MC812S820 (1250W)
-26%

KOMBINAT BOSCH MC812S820 (1250W)

24,990Lekë

33,990Lekë

EksTaksë: 24,990Lekë

KOMBINAT BOSCH MC812S820Grirja, prerja ose copëtimi: Bosch Multitalent 8 MC812S820 i bën të gjitha  falë fuqisë së tij të lartë 1,250 vat, ju mund ta përdorni këtë procesor ushqimi për shumë më s..

KOMBINAT BOSCH MCM4000 (700W)
-31%

KOMBINAT BOSCH MCM4000 (700W)

8,990Lekë

12,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

ROBOT KIT BOSCH MCM4000-Motor i fuqishëm 700 W-2 cilësime të shpejtësisë dhe vendosjen e impulsit-Përpunues ushqimor kompakt-Teh çeliku inox dhe disk plastik-Futjet e diskut (të trasha dhe të holla),..

KOMBINAT BOSCH MCM42024 (800W)

18,900Lekë

EksTaksë: 18,900Lekë

..

KOMBINAT FERRARI G20075  (1200W)
-20%

KOMBINAT FERRARI G20075 (1200W)

23,990Lekë

29,990Lekë

EksTaksë: 23,990Lekë

KOMBINAT FERRARI G20075 ,G2007505..

KOMBINAT FERRARI G2040200 MULTIFUNKSION (1000W)
-33%

KOMBINAT FERRARI G2040200 MULTIFUNKSION (1000W)

9,990Lekë

14,900Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

..

KOMBINAT KENWOOD FPP 220 (750W)
-32%

KOMBINAT KENWOOD FPP 220 (750W)

9,490Lekë

13,900Lekë

EksTaksë: 9,490Lekë

ROBOT KENWOOD FPP 220 750W..

KOMBINAT KENWOOD FPP210 INOX (750W)
-22%

KOMBINAT KENWOOD FPP210 INOX (750W)

10,900Lekë

13,990Lekë

EksTaksë: 10,900Lekë

ROBOT KENWOOD FPP210 750W INOX..

KOMBINAT KENWOOD KM260  (600W)
-9%

KOMBINAT KENWOOD KM260 (600W)

28,990Lekë

31,900Lekë

EksTaksë: 28,990Lekë

KOMBINAT KENWOOD KM260 600W..

KOMBINAT KIT BOSCH MCM3100W (800W)
-24%

KOMBINAT KIT BOSCH MCM3100W (800W)

8,990Lekë

11,900Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

PERZIERES KIT BOSCH MCM3100WGrirja, prerja ose copëtimi: KIT BOSCH MCM3100W i bën të gjitha  falë fuqisë së tij të lartë 800 vat, ju mund ta përdorni këtë procesor ushqimi për shumë më shumë..

KOMBINAT MOULINEX FP520G (750W)
-30%

KOMBINAT MOULINEX FP520G (750W)

13,990Lekë

19,990Lekë

EksTaksë: 13,990Lekë

ROBOT MOULINEX FP520G 750W..

KOMBINAT PHILIPS HR7627/00 (650W)

11,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

ROBOT PHILIPS HR7627/00..

KOMBINAT PHILIPS HR7778/00 (1300W)
-11%

KOMBINAT PHILIPS HR7778/00 (1300W)

33,990Lekë

38,190Lekë

EksTaksë: 33,990Lekë

KOMBINAT PHILIPS HR7778/00..

KOMBINAT SMEG SMF01PBEU (800W)
-50%

KOMBINAT SMEG SMF01PBEU (800W)

34,990Lekë

69,900Lekë

EksTaksë: 34,990Lekë

KOMBINAT SMEG SMF01PBEU..

KOMBINAT SMEG SMF01RDEU (800W)
-43%

KOMBINAT SMEG SMF01RDEU (800W)

39,900Lekë

69,900Lekë

EksTaksë: 39,900Lekë

KOMBINAT SMEG SMF01RDEU..

KOMBINAT TREVI PR146 COMPATO 14600 (350W)
-40%

KOMBINAT TREVI PR146 COMPATO 14600 (350W)

3,590Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

ROBOT TREVI PR146 COMPATO 14600..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE  KENWOOD KW-3006 SBATIT...
-33%

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE KENWOOD KW-3006 SBATIT...

3,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE BOSCH MFQ36460S (450W)

8,590Lekë

EksTaksë: 8,590Lekë

KOMBINAT BOSCH MFQ36460S..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE BOSCH MUM48RE (600W)

19,900Lekë

EksTaksë: 19,900Lekë

Bosch MUM 48RE 600 Watt - E bardhë / e Kuqe - e gjithanshme praktike me një tas të madh përzierjeje - Sistemi dinamik 3D i përzierjes me shumë lëvizje për përzierje optimale të përbërësve&nb..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE BOSCH MUM5XW20 (1000W)
-23%

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE BOSCH MUM5XW20 (1000W)

40,990Lekë

52,990Lekë

EksTaksë: 40,990Lekë

KOMBINAT BOSCH MUM5XW20..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE DCG KM1501 (1000W)
-36%

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE DCG KM1501 (1000W)

10,900Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 10,900Lekë

KOMBINAT DCG KM1501..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE KENWOOD HM680 (350W)
-25%

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE KENWOOD HM680 (350W)

13,490Lekë

17,990Lekë

EksTaksë: 13,490Lekë

PERZIERES.KENWOOD HM680..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE MOULINEX HM4121 RRAHESE...
-25%

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE MOULINEX HM4121 RRAHESE...

5,990Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

PERZIERES MOULINEX HM4121 RRAHESE VEZESH..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE PHILIPS HR3745/00 (450W...
-19%

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE PHILIPS HR3745/00 (450W...

6,490Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 6,490Lekë

KOMBINAT PHILIPS HR3745/00..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE TEFAL HT41313E (450W)
-25%

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE TEFAL HT41313E (450W)

7,490Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

KOMBINAT TEFAL HT41313E (450W)..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE ZANUSSI ZSM1250 (300W) ...
-33%

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESE ZANUSSI ZSM1250 (300W) ...

5,990Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

PERZIERES ZANUSSI ZSM1250 ,SBATITORE..

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESEFERRARI G20058 (300W)
-21%

KOMBINAT/PERZIERES/RRAHESEFERRARI G20058 (300W)

6,990Lekë

8,900Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

KOMBINAT FERRARI G20058 (300W)..

MAKINE AKULLI DCG IC4888 (1.8 LITER AKULL)

24,990Lekë

EksTaksë: 24,990Lekë

MAKINE.AKULLI DCG IC4888..

MAKINE AKULLORE BOSCH MUZ4EB1 (550 G AKULLORE)
-21%

MAKINE AKULLORE BOSCH MUZ4EB1 (550 G AKULLORE)

6,290Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 6,290Lekë

PERZIERES BOSCH MUZ4EB1..

MAKINE AKULLORE DCG IC4999 (1KG AKULLORE)
-39%

MAKINE AKULLORE DCG IC4999 (1KG AKULLORE)

11,490Lekë

18,900Lekë

EksTaksë: 11,490Lekë

MAKINE AKULLORE DCG IC4999..

MAKINE PRODHIM AKULLI FERRARI G20063 (2 LITER AKUL...
-12%

MAKINE PRODHIM AKULLI FERRARI G20063 (2 LITER AKUL...

18,490Lekë

20,900Lekë

EksTaksë: 18,490Lekë

MAKINE AKULLI FERRARI G20063..

ROBOT  PHILIPS HR7628/00 (650W)
-18%

ROBOT PHILIPS HR7628/00 (650W)

9,490Lekë

11,590Lekë

EksTaksë: 9,490Lekë

..

ROBOT PHILIPS HR7762/00 (750W)

20,990Lekë

EksTaksë: 20,990Lekë

..

ROBOT KOMBINAT OQEAN OCSM6512BM (1200W)

20,990Lekë

EksTaksë: 20,990Lekë

..

ROBOT KOMBINAT SENCOR STM 3700WH (1000W)

29,900Lekë

EksTaksë: 29,900Lekë

KOMBINAT SENCOR STM 3700WH..

Shfaqur 1 deri 36 nga 36 (1 Faqe)