Ibrike Elektrike/Rubinet Elektrike/Filter Uji

Shfaqur 1 deri 24 nga 24 (1 Faqe)

FILTER UJI DCG PAFI1002N, ene plastike

3,190Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

FILTER UJI DCG PAFI1002N, ene plastikeProdhuesiDCG EltronicModeliPAFI1002NPermasat38 x 20 x 35 cm; 920 GramsNgjyraE bardheKapaciteti2 LitraPesha920 g..

IBRIK ELECTRIC SCARLETT SC1818 2LT
-20%

IBRIK ELECTRIC SCARLETT SC1818 2LT

1,599Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Ibrik elektrik uji praktik dhe shume fuksional. Me nje konsum mjaft te ulet te energjise elektrike, ky ngrohës uji ka nje rendiment mjaft te larte duke e ngrohur ujin ne temperatura mjaft te larta per..

IBRIK ELEKTRIK ARISTON WK 30I AX0 3000W 1.5L
-25%

IBRIK ELEKTRIK ARISTON WK 30I AX0 3000W 1.5L

4,990Lekë

6,690Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

IBRIK ELEKTRIK ARISTON WK 30I AX0 3000W 1.5LIbrik elektrik i markes AristonKapaciteti : 1.5 LFuqia : 3000WMaterial : InoksMbrojtje nga mbinxehja..

IBRIK ELEKTRIK BOSCH TWK6A014 2400W 1.7L

8,490Lekë

EksTaksë: 8,490Lekë

Ibrik elektrik i markes BoschFilloni ditën tuaj duke shijuar një filxhan të përsosur çaji !Karakteristikë e trefishtë e sigurisë: Fikje automatike, mbrojtje nga mbinxehja ne momentin qe eshte ndezur d..

IBRIK ELEKTRIK BOSCH TWK7607  2200W 1.7L
-25%

IBRIK ELEKTRIK BOSCH TWK7607 2200W 1.7L

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

Ibrik elektrik i markes BoschKapaciteti : 1.7 L Fuqia : 2200WFilter per filtrimin e papastertive dhe kalkut ne uje.Indikator qe tregon se pajisja eshte e ndezur.Tregues i nivelit te ujit ne ..

IBRIK ELEKTRIK DCG WK6305 1500W 1.8 L

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Ibrik elektrik i markes DCGPraktike me rendiment te larte dhe me konsum te ulet te energjise elektrike.Ngroh ujin në temperatura mjaft të larte për një kohë mjaft të shkurterMe funksion te mbrojtes ng..

IBRIK ELEKTRIK FERRARI G10086  1.7L (2200W)
-17%

IBRIK ELEKTRIK FERRARI G10086 1.7L (2200W)

2,490Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

IBRIK ELEKTRIK FERRARI G10086 1.7L (2200W)..

IBRIK ELEKTRIK FERRARI G1009100 1.5 L (2200W)

2,290Lekë

EksTaksë: 2,290Lekë

IBRIK ELEKTRIK FERRARI G1009100 1.5 L (2200W)..

IBRIK ELEKTRIK ME FILTER CAJI  FERRARI G10066 1.8L...
-18%

IBRIK ELEKTRIK ME FILTER CAJI FERRARI G10066 1.8L...

3,190Lekë

3,890Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

IBRIK ELEKTRIK FERRARI G10066 1.8L (2200W)..

IBRIK ELEKTRIK PER UDHETIM DCG WK6229  650W 0.5 L
-48%

IBRIK ELEKTRIK PER UDHETIM DCG WK6229 650W 0.5 L

1,290Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

Ibrik elektrik per udhetim i markes DCG.Kapaciteti : 0.5 LFuqia : 650WTregues i nivelit te ujit nepermjet pjeses transparente.Mbrojtje nga mbinxehja si dhe indikator i cili tregon se pajisja juaj esht..

IBRIK ELEKTRIK PHILIPS HD9305/21  2200W 1.5 L
-19%

IBRIK ELEKTRIK PHILIPS HD9305/21 2200W 1.5 L

4,690Lekë

5,790Lekë

EksTaksë: 4,690Lekë

Ibrik elektrik i markes PhilipsKapaciteti : 1.5 LFuqia : 2200 WIndikator LED i cili tregon se pajisja juaj eshte ndezur.Siguri e dyfishte : Mbrojtje nga mbinxehja dhe fikje automatike ne momentin qe u..

IBRIK ELEKTRIK PHILIPS HD9336/21  2200W 1.5 L
-17%

IBRIK ELEKTRIK PHILIPS HD9336/21 2200W 1.5 L

3,490Lekë

4,190Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

Ibriik elektrik i markes Philips Kapaciteti : 1.5 LFuqia : 2200 WDizajn modern dhe i qëndrueshëmFalë dizajnit të menduar me kujdes, niveli i ujit në ibrik është i dukshëm nga çdo kënd. Përveç kës..

IBRIK ELEKTRIK SENCOR SWK 1785BK  2200W 1.7 L
-22%

IBRIK ELEKTRIK SENCOR SWK 1785BK 2200W 1.7 L

2,490Lekë

3,190Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

Ibrik elektrik i markes SencorKapaciteti : 1.7 LFuqia : 2200WFilter per filtrimin e papastërtive dhe shkallës së kalkut ne ujeShenjë e nivelit të ujit në të dy anët e ibrikut.Ndricim i brendshem LED.B..

IBRIK ELEKTRIK SENCOR SWK 2510WH  2200W 2.5 L
-40%

IBRIK ELEKTRIK SENCOR SWK 2510WH 2200W 2.5 L

1,790Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

Ibrik elektrik i markes SencorKapaciteti : 2.5 LFuqia : 2200 WI pajisur me filter i cili mund te hiqet lehtesisht dhe te lahet, per t'u perdorur serish.Tregues i nivelit te ujit nepermjet pjeses se te..

IBRIK ELEKTRIK TEFAL KO151  2400W 1.5 L
-25%

IBRIK ELEKTRIK TEFAL KO151 2400W 1.5 L

2,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Ibrik elektrik i markes TefalKapaciteti : 1.5 LFuqia: 2400WDizajni modern dhe pjesa tranparente e ibrikut e bën të lehtë për të mbajtur nën kontroll nivelin e ujit.Mbrojtje nga mbinxehj..

NGROHESE UJI BOSCH TWK3A011 2400W 1.7L
-33%

NGROHESE UJI BOSCH TWK3A011 2400W 1.7L

3,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

Ibrik elektrik i markes BoschFilloni ditën tuaj duke shijuar një filxhan të përsosur çaji !Karakteristikë e trefishtë e sigurisë: Fikje automatike, mbrojtje nga mbinxehja ne momentin qe eshte nde..

NGROHESE UJI BOSCH TWK3A014

5,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

Uji i vluar - në mënyrë të sigurt dhe të lehtë- Shkallë uji për t’u lexuar lehtë në të dy anët: dukshmëria e sasisë së ujit në të dy anët e kazanit - e përshtatshme për përdoruesit e dorës së majtë dh..

NGROHESE UJI FERRARI G1005500  1.7L
-18%

NGROHESE UJI FERRARI G1005500 1.7L

3,590Lekë

4,390Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

NGROHESE UJI FERRARI G1005500  1.7LModeli: Ferrari G1005500Kapaciteti: 1.7 LNgjyra: E bardhe/inoksFuqia: 2200 WTreguesi i nivelit të ujitMbrojtja nga mbinxehja..

NGROHESE UJI FERRARI G10065 1.7L

4,590Lekë

EksTaksë: 4,590Lekë

NGROHESE UJI FERRARI G10065  1.7LModeli: G3 Ferrari G10065Kapaciteti: 1.7 LNgjyra: E bardhe/inoksFuqia: 2200 WTreguesi i nivelit të ujitMbrojtja nga mbinxehja..

NGROHESE UJI FERRARI G1030500 1.7 L
-46%

NGROHESE UJI FERRARI G1030500 1.7 L

2,490Lekë

4,590Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

 NGROHESE UJI FERRARI G1030500Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L. Fuqia: 2200 W. Ngjyra e produktit: Portokalli / e kafte, çelik i pandryshkshëm, Materiali i strehimit: Çelik inox, Treguesi ..

NGROHESE UJI PHILIPS HD9350/91
-26%

NGROHESE UJI PHILIPS HD9350/91

3,690Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,690Lekë

Projektuar për të zgjaturKazan i qëndrueshëm në çelik të pandryshkshëm të sigurt, të ushqimit për përdorim të përditshëm të gjatë dhe të besueshëm. Philips sjell 60 vjet besim dhe ekspertizë në këtë k..

NGROHESE UJI SMEG KLF01RDEU
-28%

NGROHESE UJI SMEG KLF01RDEU

12,900Lekë

17,900Lekë

EksTaksë: 12,900Lekë

NGROHESE UJI SMEG KLF01RDEUKARAKTERISTIKAT E JASHTME:- Trupi i veshur me pluhur çeliku inox- Baza krom e lëmuar- Çelësi i levës prej çeliku inox- Gyp çeliku inox- Dorezë kromiKARAKTERISTIKAT TEKNIKEKa..

NGROHESE UJI SMEG KLF03BLEU
-28%

NGROHESE UJI SMEG KLF03BLEU

12,900Lekë

17,900Lekë

EksTaksë: 12,900Lekë

NGROHESE UJI SMEG KLF03BLEUKARAKTERISTIKAT E JASHTME:- Trupi i veshur me pluhur çeliku inox- Baza krom e lëmuar- Çelësi i levës prej çeliku inox- Gyp çeliku inox- Dorezë kromiKARAKTERISTIKAT TEKNIKEKa..

NGROHESE UJI TEFAL KO152510 0.8 L
-45%

NGROHESE UJI TEFAL KO152510 0.8 L

1,990Lekë

3,590Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

Ibrik elektrik i markes TefalKapaciteti : 0.8 LDizajni modern dhe pjesa tranparente e ibrikut e bën të lehtë për të mbajtur nën kontroll nivelin e ujit.Mbrojtje nga mbinxehja dhe indikator qe tregon s..

Shfaqur 1 deri 24 nga 24 (1 Faqe)