Tharëse Floku

Shfaqur 1 deri 36 nga 48 (2 Faqe)

SET BEAUTY DCG HPS 2685

2,290Lekë

EksTaksë: 2,290Lekë

SET BEAUTY.DCG HPS 2685..

THARESE  FLOKESH ( MURI )  DCG HT1030
-23%

THARESE FLOKESH ( MURI ) DCG HT1030

6,190Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 6,190Lekë

THARESE FLOKESH ( MURI ) DCG HT1030..

THARESE  FLOKESH REMINGTON D4110OB (2000W)
-17%

THARESE FLOKESH REMINGTON D4110OB (2000W)

7,490Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

THARESE  FLOKESH REMINGTON D4110OB (2000W)..

THARESE FLOKESH SENCOR SHD 40B

2,490Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

THARESE FLOKESH SENCOR SHD 40B..

THARESE FLOKESH BABYLISS D322E 2100W
-30%

THARESE FLOKESH BABYLISS D322E 2100W

2,990Lekë

4,290Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

THARESE FLOKESH BABYLISS D322E 2100W..

THARESE FLOKESH BOSCH PHD2511B 1800W

3,590Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

THARESE FLOKESH BOSCH PHD2511B 1800W..

THARESE FLOKESH BOSCH PHD5781 2000W
-22%

THARESE FLOKESH BOSCH PHD5781 2000W

4,290Lekë

5,490Lekë

EksTaksë: 4,290Lekë

THARESE FLOKESH BOSCH PHD5781 2000W..

THARESE FLOKESH BOSCH PHD7961 2300W
-38%

THARESE FLOKESH BOSCH PHD7961 2300W

5,290Lekë

8,490Lekë

EksTaksë: 5,290Lekë

THARESE FLOKESH BOSCH PHD7961 2300W..

THARESE FLOKESH BRAOVA
-35%

THARESE FLOKESH BRAOVA

1,699Lekë

2,599Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Per nje stilim perfekt te flokeve dhe ne menyre te shpejt tharesja e flokeve Braova eshte ideale per ju.Tharesja ka 2 nivele ventilimi dhe 3 nivele temperature.Ofron mbrojtje nga mbinxehja dhe niveli ..

THARESE FLOKESH BRAUN HD 530 2000W
-33%

THARESE FLOKESH BRAUN HD 530 2000W

3,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

THARESE FLOKESH BRAUN HD 530 2000W..

THARESE FLOKESH DCG HTVD7280 2000W
-42%

THARESE FLOKESH DCG HTVD7280 2000W

1,490Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

THARESE FLOKESH DCG HTVD7280 2000W..

THARESE FLOKESH DSP 30101 1600W
-30%

THARESE FLOKESH DSP 30101 1600W

1,599Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Tharëse flokëshModeli : DSP 30101 Fuqia : 1600WTensioni : 220-240VFrekuenca : 50-60HZNivele shpejtesie : 2Nivele nxehtesie : 3..

THARESE FLOKESH FERRARI G30007 2200W
-23%

THARESE FLOKESH FERRARI G30007 2200W

2,990Lekë

3,890Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

THARESE FLOKESH FERRARI G30007 2200W..

THARESE FLOKESH FERRARI G3070200 2000W
-41%

THARESE FLOKESH FERRARI G3070200 2000W

2,190Lekë

3,690Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

..

THARESE FLOKESH GIRMI PH2000 ,2000W
-30%

THARESE FLOKESH GIRMI PH2000 ,2000W

2,590Lekë

3,690Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

..

THARESE FLOKESH GIRMI PH2101 ,2000W
-35%

THARESE FLOKESH GIRMI PH2101 ,2000W

1,690Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,690Lekë

..

THARESE FLOKESH IMETEC 11316 (2000W)
-26%

THARESE FLOKESH IMETEC 11316 (2000W)

2,590Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

THARESE FLOKESH IMETEC 11316 (2000W)..

THARESE FLOKESH MURI
-29%

THARESE FLOKESH MURI

2,499Lekë

3,499Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

THARESE FLOKESH MURI..

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD002/00 1600W

2,590Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

..

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD004/00 1800W

3,190Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

..

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD029/00 2100W

3,290Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

..

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD170/40 2200 W

5,190Lekë

EksTaksë: 5,190Lekë

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD170/40 2200 W2 herë më shumë jone për flokë me shkëlqimMbroni flokët tuaj ndërsa shijoni rezultate të tharjes së shpejtë. Kjo tharëse flokësh ka cilësime të shumta të shpejt..

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD272/00 2100W

5,790Lekë

EksTaksë: 5,790Lekë

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD272/00 2100W..

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD282/00 2300W
-18%

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD282/00 2300W

4,990Lekë

6,090Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD282/00 2300W..

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD290/00
-15%

THARESE FLOKESH PHILIPS BHD290/00

5,490Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

THARESE FLOKES PHILIPS BHD290/00..

THARESE FLOKESH PHILIPS HP8204/10 2100W

3,290Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

..

THARESE FLOKESH PHILIPS HP8230/00 2100W

3,290Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

THARESE FLOKESH PHILIPS HP8230/00 2100W..

THARESE FLOKESH PHILIPS HPS920/00 2300W
-18%

THARESE FLOKESH PHILIPS HPS920/00 2300W

10,990Lekë

13,390Lekë

EksTaksë: 10,990Lekë

THARESE FLOKESH PHILIPS HPS920/00 2300W..

THARESE FLOKESH POLITUN 5000W
-35%

THARESE FLOKESH POLITUN 5000W

1,499Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Kjo tharese flokesh eshte perfekte per te krijuar stilime te vecante per floket.Fal kesaj tharese pamja e floketeve tuaj do te jete gjithmone shume e kuruar.Tharesja eshte ekonomike dhe mund te kursen..

THARESE FLOKESH POLITUN ME 4 AKSESORE
-35%

THARESE FLOKESH POLITUN ME 4 AKSESORE

1,499Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Kjo tharese flokesh eshte perfekte per te krijuar stilime te vecante per floket.Fal kesaj tharese pamja e floketeve tuaj do te jete gjithmone shume e kuruar.Tharesja eshte ekonomike dhe mund te kursen..

THARESE FLOKESH PROFESIONALE FERRARI G30002 2000W
-30%

THARESE FLOKESH PROFESIONALE FERRARI G30002 2000W

2,990Lekë

4,290Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

THARESE FLOKESH PROFESIONALE FERRARI G30002 2000W..

THARESE FLOKESH REMINGTON D4110OP 2000W
-17%

THARESE FLOKESH REMINGTON D4110OP 2000W

7,490Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

THARESE FLOKESH REMINGTON D4110OP 2000W..

THARESE FLOKESH REMINGTON D5215 2300W ,45503560100
-23%

THARESE FLOKESH REMINGTON D5215 2300W ,45503560100

4,290Lekë

5,590Lekë

EksTaksë: 4,290Lekë

THARESE FLOKESH REMINGTON D5215 2300W ,45503560100..

THARESE FLOKESH ROWENTA CV5090 2300W
-22%

THARESE FLOKESH ROWENTA CV5090 2300W

4,690Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,690Lekë

THARESE FLOKESH ROWENTA CV5090 2300W..

THARESE FLOKESH ROWENTA CV5372 2100W

3,590Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

Tharese flokesh e markes RowentaPerformance e larte ne tharjen e flokeve. Me fuqi 2100WMe 3 nivele shpejtesie per nje kontroll te plote te thareses.Nuk permban difuzor ne paketim , ka buton per ajer t..

THARESE FLOKESH ROWENTA CV5422 2300W

4,990Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

THARESE FLOKESH ROWENTA CV5422 2300W..

Shfaqur 1 deri 36 nga 48 (2 Faqe)