Peshore Trupi

Shfaqur 1 deri 14 nga 14 (1 Faqe)
PESHORE DCG PW6010
-27%

PESHORE DCG PW6010

3,290Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

PESHORE DCG PW6010..

PESHORE DCG PW9016
-30%

PESHORE DCG PW9016

1,390Lekë

1,990Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

PESHORE DCG PW9016..

PESHORE LAICA PS2014

5,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

PESHORE LAICA PS2014..

PESHORE PERSONALE FERRARI G3004500

2,690Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

PESHORE PERSONALE FERRARI G3004500..

PESHORE PERSONALE SENCOR SBS 2507RD

2,690Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

PESHORE PERSONALE SENCOR SBS 2507RDSipërfaqe qelqi për mirëmbajtje të lehtë dhe higjienikeXham sigurie i zbutur (6 mm)Dizajn ultra i hollë (18 mm)Pesha deri në 150 kg (rezolucion 100 g)Funksioni i nde..

PESHORE PERSONALE TEFAL BM2520V0

4,490Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

PESHORE PERSONALE TEFAL BM2520V0Ndiqni lehtë përbërjen e trupit tuaj me peshoren Tefal Body Up Body Fat. Me shumë më shumë sesa thjesht gjurmimin e peshës, mbajini skedarët në masën tuaj dhjamore dhe ..

PESHORE ROWENTA BS1060
-22%

PESHORE ROWENTA BS1060

2,790Lekë

3,590Lekë

EksTaksë: 2,790Lekë

..

PESHORE ROWENTA BS1131
-29%

PESHORE ROWENTA BS1131

3,190Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

PESHORE ROWENTA BS1131..

PESHORE SALTER 484WHKR
-39%

PESHORE SALTER 484WHKR

1,590Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

..

PESHORE SENCOR SBS 113SL

2,190Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

PESHORE SENCOR SBS 113SL..

PESHORE TEFAL PP1130V0
-29%

PESHORE TEFAL PP1130V0

2,490Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

PESHORE TEFAL PP1130V0..

PESHORE TRUPI 4 CITY RO004659

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

..

PESHORE TRUPI DCG PW3190
-27%

PESHORE TRUPI DCG PW3190

2,190Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

PESHORE TRUPI DCG PW3190..

PESHORE TRUPI FERRARI G3002100
-25%

PESHORE TRUPI FERRARI G3002100

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

PESHORE TRUPI FERRARI G3002100..

Shfaqur 1 deri 14 nga 14 (1 Faqe)