Televizore

Shfaqur 1 deri 36 nga 138 (4 Faqe)
TELEVIZOR VITEK 32" LED HD VK-3220
-13%

TELEVIZOR VITEK 32" LED HD VK-3220

12,990Lekë

14,900Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

TELEVIZOR VITEK 32" LED HD VK-3220Dizajn elegant,i kombinuar me teknologjine HD, e bën televizionin një përvojë emocionuese për ju dhe familjen tuaj.Rezolucioni HD ,ofron një spektër ng..

TELEVIZOR VTEX 32'' SMART LED VK-3220S
-15%

TELEVIZOR VTEX 32'' SMART LED VK-3220S

16,990Lekë

19,990Lekë

EksTaksë: 16,990Lekë

Perjetoni emocionet e teknologjise Smart ne  Televizorin LED Smart te markes VTEX. Falë sistemit operativ Android , ju duhet thjesht një lidhje interneti, LAN dhe Wi-Fi, për të hyrë ..

TELEVIZOR VITEK 43" 4K UHD SMART ANDROID V43...
-28%

TELEVIZOR VITEK 43" 4K UHD SMART ANDROID V43...

27,900Lekë

38,900Lekë

EksTaksë: 27,900Lekë

TELEVIZOR VITEK 43" 4K UHD SMART ANDROID  V4320UDizajn elegant,i kombinuar me teknologjine UltraHD 4K, e bën televizionin një përvojë emocionuese për ju dhe familjen tuaj.Televizori Vitek 43..

TELEVIZOR VITEK 43" 4K UHD SMART ANDROID V438...
-31%

TELEVIZOR VITEK 43" 4K UHD SMART ANDROID V438...

28,990Lekë

41,990Lekë

EksTaksë: 28,990Lekë

TELEVIZOR VITEK 43" 4K UHD SMART ANDROID V4388UDizajn elegant,i kombinuar me teknologjine UltraHD 4K, e bën televizionin një përvojë emocionuese për ju dhe familjen tuaj.Televizori Vitek 43" Smart me ..

TELEVIZOR VITEK 50" 4K UHD SMART ANDROID V502...
-24%

TELEVIZOR VITEK 50" 4K UHD SMART ANDROID V502...

33,990Lekë

44,900Lekë

EksTaksë: 33,990Lekë

TV LED VTEX V5020U 4K UHD ANDROIDDizajn elegant,i kombinuar me teknologjine UltraHD 4K, e bën televizionin një përvojë emocionuese për ju dhe familjen tuaj.Televizori Vitek 50" Smart me..

TELEVIZOR VITEK 50" 4K UHD SMART V5088U
-29%

TELEVIZOR VITEK 50" 4K UHD SMART V5088U

31,990Lekë

44,900Lekë

EksTaksë: 31,990Lekë

Dizajn elegant,i kombinuar me teknologjine UltraHD 4K, e bën televizionin një përvojë emocionuese për ju dhe familjen tuaj.Televizori Vitek 50" Smart me sistem Android 7.0,  j..

TELEVIZOR AXEN 40" FHD
-26%

TELEVIZOR AXEN 40" FHD

19,900Lekë

26,900Lekë

EksTaksë: 19,900Lekë

TELEVIZOR AXEN 40" FHD Perjetoni emocionet e teknologjise ne Televizorin LED te markes Axen. Ndriçimi LED i ekranit garanton cilësine më të mirë të imazhit.Dizajn elegant i cili pershtatet l..

TELEVIZOR SUNNY 32'' TOKESORE SN32DAS012/205-B
-12%

TELEVIZOR SUNNY 32'' TOKESORE SN32DAS012/205-B

14,900Lekë

16,900Lekë

EksTaksë: 14,900Lekë

TV SUNNY 32" SN32DAS012/205-B (Tokesor)Perjetoni emocionet qe ofron ndriçimi LED i ekranit i cili garanton cilësine më të mirë të imazhit. Dizajn elegant i cili pershtatet lehtesisht me ambientin..

TELEVIZOR SUNNY SMART 32'' HD DLED TV DVB-T2/C/S2
-30%

TELEVIZOR SUNNY SMART 32'' HD DLED TV DVB-T2/C/S2

20,990Lekë

29,990Lekë

EksTaksë: 20,990Lekë

TELEVIZOR SUNNY SMART 32'' HD DLED TV DVB-T2/C/S2Televizori Sunny 32" Smart, nuk është thjeshte televizor, por një qendër e vërtetë argëtuese multimediale! Falë sistemit operativ Android..

TELEVIZOR SUNNY 39'' SN39 SMART LED ANDROID
-32%
E Re

TELEVIZOR SUNNY 39'' SN39 SMART LED ANDROID

24,990Lekë

36,900Lekë

EksTaksë: 24,990Lekë

TELEVIZOR SUNNY 39''  SN39  SMART LED  ANDROIDFalë sistemit operativ Android , ju duhet thjesht një lidhje interneti, LAN dhe Wi-Fi, për të hyrë në rrjetet tuaja sociale si Facebook ose..

TELEVIZOR SUNNY SMART 43" FHD TV
-26%

TELEVIZOR SUNNY SMART 43" FHD TV

30,990Lekë

41,990Lekë

EksTaksë: 30,990Lekë

TELEVIZOR SUNNY SMART 43" FHD TV DVB-T2/C/S2Televizori Sunny 43" Smart, nuk është thjeshte televizor, por një qendër e vërtetë argëtuese multimediale!Falë sistemit operativ Android , ju duhet thjesht ..

TELEVIZOR SUNNY 49" HD SATELITOR SN49DLK004/0...
-17%

TELEVIZOR SUNNY 49" HD SATELITOR SN49DLK004/0...

32,990Lekë

39,900Lekë

EksTaksë: 32,990Lekë

TELEVIZOR SUNNY 49" HD SATELITORTelevizori Sunny 49" Satelitor, nuk është thjeshte televizor, por një qendër e vërtetë argëtuese multimediale!Rezolucion HD, në gjendje të riprodhojë ngjyra të ndritshm..

TELEVIZOR SUNNY 49'' SMART FHD TV
-10%

TELEVIZOR SUNNY 49'' SMART FHD TV

35,990Lekë

39,900Lekë

EksTaksë: 35,990Lekë

TELEVIZOR SUNNY SMART 49'' FHD TV DVB-T2/C/S2Televizori Sunny 49" Smart, nuk është thjeshte televizor, por një qendër e vërtetë argëtuese multimediale!Falë sistemit operativ Android , ju duhet thjesht..

TELEVIZOR SUNNY 49'' LED SN49FIL403/0216 4K UHD AN...
-22%

TELEVIZOR SUNNY 49'' LED SN49FIL403/0216 4K UHD AN...

35,990Lekë

45,900Lekë

EksTaksë: 35,990Lekë

TV LED SUNNY SN49FIL403/0216 4K UHD ANDROID..

TELEVIZOR SUNNY 55'' 4K UHD SMART ANDROID SN55UIL...
-32%

TELEVIZOR SUNNY 55'' 4K UHD SMART ANDROID SN55UIL...

40,990Lekë

59,900Lekë

EksTaksë: 40,990Lekë

TELEVIZOR SUNNY 55'' 4K UHD SMART ANDROIDTelevizori Sunny 55" Smart, nuk është thjeshte televizor, por një qendër e vërtetë argëtuese multimediale!Falë sistemit operativ Android , ju du..

TELEVIZOR HITACHI 32" LED HD 32HE1005
-34%

TELEVIZOR HITACHI 32" LED HD 32HE1005

17,900Lekë

26,990Lekë

EksTaksë: 17,900Lekë

TV LED HITACHI 32HE1005HD-READY2 HDMI, 1 USBDolby Audio AUDIO DOLBYBëhuni gati të përjetoni sistemin e zërit të pasur, të qartë dhe të fuqishëm me Dolby Audio në shtëpi.CILESIA E IMAZHIT PA KOMPR..

TELEVIZOR HITACHI 32'' LED 32HAE2250 SMART
-15%

TELEVIZOR HITACHI 32'' LED 32HAE2250 SMART

24,490Lekë

28,900Lekë

EksTaksë: 24,490Lekë

TV LED HITACHI 32HAE2250 SMART..

TELEVIZOR HITACHI 43" FHD SMART 43HE4100
-25%

TELEVIZOR HITACHI 43" FHD SMART 43HE4100

32,900Lekë

43,900Lekë

EksTaksë: 32,900Lekë

TELEVIZOR HITACHI 43" FHD SMART 43HE4100Televizor Smart i markes Hitachi.Madhesia e ekranit : 43"Teknologjia e pasuruar e imazhit i bën imazhet më të gjalla dhe më të ndritshmeNdaloni k..

TELEVIZOR HITACHI 43" 4K UHD SMART 43HK5600 S...
-25%

TELEVIZOR HITACHI 43" 4K UHD SMART 43HK5600 S...

35,990Lekë

47,900Lekë

EksTaksë: 35,990Lekë

TELEVIZOR HITACHI 43" 4K UHD SMART 43HK5600 SMARTTeknologjia e pasuruar e imazhit i bën imazhet më të gjalla dhe më të ndritshme.UltraHD 4K ju lejon te shijoni imazhe 4 here me te qarta se F..

TELEVIZOR HITACHI 43" 4K UHD SMART 43HK6100W
-28%

TELEVIZOR HITACHI 43" 4K UHD SMART 43HK6100W

35,990Lekë

49,900Lekë

EksTaksë: 35,990Lekë

TV LED HITACHI 43HK6100W 4K UHD SMARTTeknologjia e pasuruar e imazhit i bën imazhet më të gjalla dhe më të ndritshme.UltraHD 4K ju lejon te shijoni imazhe 4 here me te qarta se FullHD p..

TELEVIZOR HITACHI 43" 4K UHD SMART ANDROID 43...
-20%

TELEVIZOR HITACHI 43" 4K UHD SMART ANDROID 43...

39,990Lekë

49,900Lekë

EksTaksë: 39,990Lekë

TELEVIZOR LED HITACHI 43" SMART ANDROID FHB 43HAK6152 FHD SMARTMadhesia e ekranit : 43"Teknologjia e pasuruar e imazhit i bën imazhet më të gjalla dhe më të ndritshmeNdaloni kohën dhe shijoni kënaqësi..

TELEVIZOR HITACHI 50" 4K UHD ANDROID 50HAK615...
-24%

TELEVIZOR HITACHI 50" 4K UHD ANDROID 50HAK615...

46,900Lekë

61,900Lekë

EksTaksë: 46,900Lekë

UHD 4KDolby Vision HDRAndroid TV4 HDMI, 2USBDOLBY VISION HDR Dolby Vision, kombinon ngjyrat magjepsëse, kontrastin dhe shkëlqimin për ta kthyer përvojën tuaj të shikimit të televizionit në argëti..

TELEVIZOR HITACHI 50" 4K UHD SMART ANDROID 50...
-24%

TELEVIZOR HITACHI 50" 4K UHD SMART ANDROID 50...

46,900Lekë

61,900Lekë

EksTaksë: 46,900Lekë

TV LED HITACHI 50HAK6152 4K UHD SMARTMadhesia e ekranit : 50"Teknologjia e pasuruar e imazhit i bën imazhet më të gjalla dhe më të ndritshmeNdaloni kohën dhe shijoni kënaqësinë me teknologjinë e shfaq..

TELEVIZOR HITACHI 55" 4K UHD SMART 55HK5600 S...
-21%

TELEVIZOR HITACHI 55" 4K UHD SMART 55HK5600 S...

50,990Lekë

64,900Lekë

EksTaksë: 50,990Lekë

TELEVIZOR HITACHI 55" 4K UHD SMART 55HK5600 SMARTTeknologjia e pasuruar e imazhit i bën imazhet më të gjalla dhe më të ndritshme.UltraHD 4K ju lejon te shijoni imazhe 4 here me te qarta se F..

TELEVIZOR HITACHI 55" 4K UHD ANDROID 55HAK615...
-19%

TELEVIZOR HITACHI 55" 4K UHD ANDROID 55HAK615...

53,900Lekë

66,900Lekë

EksTaksë: 53,900Lekë

UHD 4KDolby Vision HDRAndroid TV4 HDMI, 2USBDOLBY VISION HDR Dolby Vision, kombinon ngjyrat magjepsëse, kontrastin dhe shkëlqimin për ta kthyer përvojën tuaj të shikimit të televizionit në argëti..

TELEVIZOR HITACHI 55" 4K UHD ANDROID 55HAL715...
-16%

TELEVIZOR HITACHI 55" 4K UHD ANDROID 55HAL715...

57,900Lekë

68,990Lekë

EksTaksë: 57,900Lekë

UHD 4KDolby Vision HDRAndroid TV4 HDMI, 2USBDOLBY VISION HDR Dolby Vision, kombinon ngjyrat magjepsëse, kontrastin dhe shkëlqimin për ta kthyer përvojën tuaj të shikimit të televizionit në argëti..

TV HITACHI 50" 4K UHD ANDROID 50HAK61514K

61,900Lekë

EksTaksë: 61,900Lekë

TV HITACHI 50" 4K UHD ANDROID 50HAK61514K..

TV HITACHI 65" 4K UHD ANDROID 65HAK6151
-13%

TV HITACHI 65" 4K UHD ANDROID 65HAK6151

82,990Lekë

94,990Lekë

EksTaksë: 82,990Lekë

TV HITACHI 65" 4K UHD ANDROID 65HAK6151..

TELEVIZOR TELEFUNKEN 43" FHD 43HB4550
-30%

TELEVIZOR TELEFUNKEN 43" FHD 43HB4550

29,900Lekë

42,900Lekë

EksTaksë: 29,900Lekë

Me krenari ju veme ne dispozicion nje nga markat me te kerkuara per televizoret, Telefunken, e cila ka hedhur themelet për një standard televiziv që formësoi tregun për gati gjysmë shekulli duke shpik..

TELEVIZOR TELEFUNKEN 43" 4K UHD ANDROID SERIA...
-24%

TELEVIZOR TELEFUNKEN 43" 4K UHD ANDROID SERIA...

37,900Lekë

49,900Lekë

EksTaksë: 37,900Lekë

TELEVIZOR TELEFUNKEN 43'' 4K UHD SMART 43UA9000Me krenari ju veme ne dispozicion nje nga markat me te kerkuara per televizoret, Telefunken, e cila ka hedhur themelet për një standard televiz..

TELEVIZOR TELEFUNKEN 49" 4K UHD SMART 49UD725...
-30%

TELEVIZOR TELEFUNKEN 49" 4K UHD SMART 49UD725...

41,990Lekë

59,900Lekë

EksTaksë: 41,990Lekë

TELEVIZOR TELEFUNKEN 49" 4K UHD SMART 49UD7250Me krenari ju veme ne dispozicion nje nga markat me te kerkuara per televizoret, Telefunken, e cila ka hedhur themelet për një standard televiziv që formë..

TELEVIZOR TELEFUNKEN 50" 4K UHD ANDROID SERIA...
-18%

TELEVIZOR TELEFUNKEN 50" 4K UHD ANDROID SERIA...

45,900Lekë

55,900Lekë

EksTaksë: 45,900Lekë

TELEVIZOR TELEFUNKEN 50'' 4K UHD SMART 50UA9000Me krenari ju veme ne dispozicion nje nga markat me te kerkuara per televizoret, Telefunken, e cila ka hedhur themelet për një standard televiz..

TELEVIZOR TELEFUNKEN 55" 4K UHD SMART  55UD7...
-26%

TELEVIZOR TELEFUNKEN 55" 4K UHD SMART 55UD7...

49,900Lekë

66,990Lekë

EksTaksë: 49,900Lekë

TELEVIZOR TELEFUNKEN 55" 4K UHD SMART  55UD7250Me krenari ju veme ne dispozicion nje nga markat me te kerkuara per televizoret, Telefunken, e cila ka hedhur themelet për një standard televiziv që..

TELEVIZOR TELEFUNKEN 65" 4K UHD SMART ANDROID...
-20%

TELEVIZOR TELEFUNKEN 65" 4K UHD SMART ANDROID...

87,990Lekë

109,900Lekë

EksTaksë: 87,990Lekë

TELEVIZOR TELEFUNKEN 65" 4K UHD SMART  65UA9000Me krenari ju veme ne dispozicion nje nga markat me te kerkuara per televizoret, Telefunken, e cila ka hedhur themelet për një standard te..

TELEVIZOR TREVI 50" SMART UHD 4K 5002SM00
-35%

TELEVIZOR TREVI 50" SMART UHD 4K 5002SM00

41,900Lekë

64,900Lekë

EksTaksë: 41,900Lekë

SMART TV MULTISYSTEM TREVI UltraHD 4K , nuk është thjeshte televizor, por një qendër e vërtetë argëtuese multimediale!Falë sistemit operativ Android, ju duhet thjesht një lidhje interneti, LAN dhe Wi-..

TELEVIZOR SAMSUNG 32" HD UE32N4002AKXXH
-38%

TELEVIZOR SAMSUNG 32" HD UE32N4002AKXXH

23,990Lekë

38,900Lekë

EksTaksë: 23,990Lekë

Ngjyra të gjalla dhe detaje të saktaMe cilesi HD dhe ekran LED ku cilesia e shikimit eshte e larteNe brendesi TV ka te integruar marresin DVB-T2 / CPortat qe ofron jane HDMI/ USB/ Kompo..

Shfaqur 1 deri 36 nga 138 (4 Faqe)