Audio

Shfaqur 1 deri 36 nga 83 (3 Faqe)

ALTOPARLANT KARAOKE SENCOR SSS 3200 KIDS BLUETOOTH

9,900Lekë

EksTaksë: 9,900Lekë

ALTOPARLANT KARAOKE SENCOR SSS 3200 KIDS BLUETOOTH..

GRAMAFON DENVER VPL-120 RED

8,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

GRAMAFON DENVER VPL-120 RED..

HI-FI GRAMAFON TREVI TT 1100 E
-24%

HI-FI GRAMAFON TREVI TT 1100 E

18,900Lekë

24,900Lekë

EksTaksë: 18,900Lekë

HI-FI GRAMAFON TREVI TT 1100 E ..

HIFI SENCOR SMC4300BR
-20%

HIFI SENCOR SMC4300BR

9,590Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 9,590Lekë

HIFI SENCOR SMC4300BR..

KUFJE APPLE EARPODS MMTN2ZMA
-20%

KUFJE APPLE EARPODS MMTN2ZMA

3,592Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 3,592Lekë

KUFJE APPLE EARPODS MMTN2ZMA..

KUFJE BLUETOOTH BEATS

1,899Lekë

EksTaksë: 1,899Lekë

Kufje Beats . Mjaft kompakte per tu futur ne canten tuaj.Një përshtatje natyrore: Me Solos, ju ndjeni muzikën, jo kufjet. Jastëkë prej pelushi, mbi veshë formojnë një vulë akustike që mban tingullin b..

KUFJE BLUETOOTH  PHILIPS SHC 1300 WI-FI
-13%

KUFJE BLUETOOTH PHILIPS SHC 1300 WI-FI

3,490Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

..

KUFJE BLUETOOTH AWEI B922BL

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

KUFJE BLUETOOTH AWEI  B922BLLidhen me ane te Bluetooth 4.2 drei ne 10 metraTe dizenjuara per te degjuar muzike gjate sporteve te ndryshmeKapacitet i larte baterie, Konsumim i ulet energjieMimimiz..

KUFJE BLUETOOTH BEATS PURE AVC WIFI

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Nderkohe qe jeni duke shijuar muziken ,mund te merreni dhe me dicka tjeter pa i pasur duart e ngarkuara . Kufje Studio 3 qe kane altoparlant  qe prodhojne bas te forte te njejtin bas qe..

KUFJE BLUETOOTH DENVER BTE-100  GREEN
-17%

KUFJE BLUETOOTH DENVER BTE-100 GREEN

1,490Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

..

KUFJE BLUETOOTH DENVER BTE-100  GREY
-17%

KUFJE BLUETOOTH DENVER BTE-100 GREY

1,490Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

KUFJE DENVER BTE-100 GREY..

KUFJE BLUETOOTH IPIPO AP-5

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

KUFJE BLUETOOTH IPIPOFalë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni telefonatave hyre..

KUFJE BLUETOOTH LG S740

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

KUFJE BLUETOOTH LG S740..

KUFJE BLUETOOTH PHILIPS SHC 5100 WIFI
-20%

KUFJE BLUETOOTH PHILIPS SHC 5100 WIFI

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

KUFJE PHILIPS SHC 5100 ,WIFI..

KUFJE BLUETOOTH RT-558

990Lekë

EksTaksë: 990Lekë

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni te..

KUFJE BLUETOOTH S99

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Kufje stereo premium siguron një tingull të lartë dhe një kënaqësi perfekte të muzikësKufjet jane te veshura me lekure mbrojtese per veshet tuaj dhe nuk lejojne depertimin e muzikes jashte.Kombinohet ..

KUFJE BLUETOOTH SONY AM-550BT
-21%

KUFJE BLUETOOTH SONY AM-550BT

1,499Lekë

1,899Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Kufjet Bluetooth Sony sigurojne një tingull të lartë dhe një kënaqësi perfekte të muzikësShumëfunksionale:  Percon telfonatat me komandat rregullimi , përgjimi dhe përfundimi i thirrjes,Komandimi..

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BLUE (0D12E5004)
-20%

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BLUE (0D12E5004)

2,072Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 2,072Lekë

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BLUE (0D12E5004)..

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT BLACK (0D12E5000...
-20%

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT BLACK (0D12E5000...

2,072Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 2,072Lekë

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT BLACK (0D12E5000)..

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT RED (0D12E5002)
-20%

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT RED (0D12E5002)

2,072Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 2,072Lekë

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT RED (0D12E5002)..

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT WHITE (0D12E5001...
-20%

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT WHITE (0D12E5001...

2,072Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 2,072Lekë

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT WHITE (0D12E5001)..

KUFJE DEL TIFOSO PL12L70388

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

..

KUFJE GENIUS HS-M210 ,BLACK ,SBEH0078
-20%

KUFJE GENIUS HS-M210 ,BLACK ,SBEH0078

712Lekë

890Lekë

EksTaksë: 712Lekë

KUFJE GENIUS HS-M210 ,BLACK ,SBEH0078..

KUFJE IPHONE MD827FE/A

1,290Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

..

KUFJE JBL 951BT ,BLUETOOTH (K137)
-45%

KUFJE JBL 951BT ,BLUETOOTH (K137)

2,190Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

..

KUFJE JBL T110BLU

1,290Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

..

KUFJE JBL T110BTBLK
-27%

KUFJE JBL T110BTBLK

3,990Lekë

5,490Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

..

KUFJE JBL T110BTBLU
-27%

KUFJE JBL T110BTBLU

3,990Lekë

5,490Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

..

KUFJE JBL T205BLK

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

..

KUFJE METAL HEADSET U23
-31%

KUFJE METAL HEADSET U23

690Lekë

999Lekë

EksTaksë: 690Lekë

KUFJE METAL HEADSET U23..

KUFJE NE FORME KARAMELE
-17%

KUFJE NE FORME KARAMELE

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

KUFJE NE FORME KARAMELE..

KUFJE PANASONIC RP-HJE125E-A  EARPHONE
-23%

KUFJE PANASONIC RP-HJE125E-A EARPHONE

990Lekë

1,290Lekë

EksTaksë: 990Lekë

KUFJE PANASONIC RP-HJE125E-A EARPHONE..

KUFJE PANASONIC RP-HJE190E-N EARPHONE (C1-C2)
-35%

KUFJE PANASONIC RP-HJE190E-N EARPHONE (C1-C2)

1,290Lekë

1,990Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

KUFJE PANASONIC RP-HJE190E-N EARPHONE (C1-C2)..

KUFJE PANASONIC RP-HS6E-S
-50%

KUFJE PANASONIC RP-HS6E-S

790Lekë

1,590Lekë

EksTaksë: 790Lekë

KUFJE PANASONIC RP-HS6E-S..

KUFJE PHILIPS SHL 5205BK
-16%

KUFJE PHILIPS SHL 5205BK

4,190Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 4,190Lekë

..

KUFJE SENCOR SEP 189 ,BLACK

1,090Lekë

EksTaksë: 1,090Lekë

..

Shfaqur 1 deri 36 nga 83 (3 Faqe)