Ene Kuzhine

Shfaqur 1 deri 36 nga 267 (8 Faqe)

CAJNIK PORCELANI ME DISENJO 23CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Shijoni cajin e pasdites duke e servirur nga cajniku me disenjo mjaft elegant.Cajnik material porcelan i nje cilesie te larte.Ngjyre e bardhe me kapak disenjo embelsirash dhe doreze ngjyre te kuqe.&nb..

CAJNIK QELQI TEA AND COFFEE POT MY 208A 1.1LT
-17%

CAJNIK QELQI TEA AND COFFEE POT MY 208A 1.1LT

999Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Ky cajnik material qelqi eshte shume rezistent ndaj temperaturave te larta . Cajniku eshte i dizenjuar me kapak dhe doreze plastike dhe mund te perdoret mbi vatrat normale te sobave qofte ato me induk..

CAJNIK QERAMIK
-30%

CAJNIK QERAMIK

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

CAJNIK QERAMIK..

DEKANTER QELQI 25CM
-25%

DEKANTER QELQI 25CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Mbajtesja e veres me nje dizenjim mjaft te bukur dhe cilesia e materialit të punimit 100% qelq i paster do te beje qe vera juaj te marre nje tjeter shije. Forma dhe pastertia e qelqit e bejne kete mba..

DEKANTER QELQI VERE 1.5LT
-22%

DEKANTER QELQI VERE 1.5LT

699Lekë

899Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Mbajtesja e veres me nje dizenjim mjaft te bukur dhe cilesia e materialit të punimit 100% qelq i paster do te beje qe vera juaj te marre nje tjeter shije. Forma dhe pastertia e qelqit e bejne kete mba..

DEKANTER VERE 1LT
-25%

DEKANTER VERE 1LT

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Mbajtesja e veres me nje dizenjim mjaft te bukur dhe cilesia e materialit të punimit 100% qelq i paster do te beje qe vera juaj te marre nje tjeter shije. Forma dhe pastertia e qelqit e bejne kete mba..

DEKANTER VERE ME DOREZE 1LT
-25%

DEKANTER VERE ME DOREZE 1LT

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Mbajtesja e veres me nje dizenjim mjaft te bukur dhe cilesia e materialit të punimit 100% qelq i paster do te beje qe vera juaj te marre nje tjeter shije. Forma dhe pastertia e qelqit e bejne kete mba..

DEKANTER VERE OVAL 1.5LT
-22%

DEKANTER VERE OVAL 1.5LT

699Lekë

899Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Nxirrni cilesite me te mira te veres tuaj dhe aromen e plote me kete dekanter elegant. Me bazën e tij te gjere dhe qafen e lakuar e ben kapjen me te lehte dhe praktike. Materiali i qelqit eshte rezist..

DEKORUES INOKSI PER EMBELSIRA 12CM
-18%

DEKORUES INOKSI PER EMBELSIRA 12CM

139Lekë

169Lekë

EksTaksë: 139Lekë

Dekorues per tu dhene forma te ndryshme embelsirave.Material inoksi cilesor qe nuk gervishet.Te disponueshme jane format me gjethe dhe smile.Permasat : 12x12CM...

FILXHAN BALTE 500ML
-14%

FILXHAN BALTE 500ML

299Lekë

349Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Filxhan balte.Filxhani eshte zjarrduruesMateriali : batlePermasa : 500ML..

FILXHAN CAJI PORCELANI ME DISENJO 340CC
-27%

FILXHAN CAJI PORCELANI ME DISENJO 340CC

159Lekë

219Lekë

EksTaksë: 159Lekë

Filxhan material porcelani cilesor qe nuk gervishet.I pershtatshem per te servirur caj,qumesht etj.Kapaciteti : 340CCPermasat : 8.5x10.5x13CM..

FILXHAN PORCELAN I BARDHE 12x8.5x10.5CM
-25%

FILXHAN PORCELAN I BARDHE 12x8.5x10.5CM

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Filxhan caji.Materiali porcelan i nje cilesie te larte ,ngjyre e bardhe.Permasat : 8.5x10.5x12CM.Ideal per te shijuar cajin e pasdites me miqte apo te afermit tuaj...

FILXHAN PORCELANI I BARDHE 12X10CM
-25%

FILXHAN PORCELANI I BARDHE 12X10CM

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Filxhan cajiMateriali : PorcelanPermasat: 12x10CMDisenjo: Forme katrore ,ngjyre e bardhe..

FORMA LETRE EMBELSIRASH 10CM
-18%

FORMA LETRE EMBELSIRASH 10CM

139Lekë

169Lekë

EksTaksë: 139Lekë

FORMA LETRE EMBELSIRASH 10CM..

FORMA LETRE EMBELSIRASH 11.5CM 50CP

89Lekë

EksTaksë: 89Lekë

FORMA LETRE EMBELSIRASH 11.5CM 50CP..

FORMA LETRE EMBELSIRASH 4.5*4.5CM
-13%

FORMA LETRE EMBELSIRASH 4.5*4.5CM

129Lekë

149Lekë

EksTaksë: 129Lekë

FORMA LETRE EMBELSIRASH 4.5*4.5CM..

FRUTIERE MELAMINE ME LULE 7x26CM
-30%

FRUTIERE MELAMINE ME LULE 7x26CM

349Lekë

499Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Ideale dhe e pershtatshme per te servirur frutat.Material melamine e cila eshte teper e forte dhe rezistente ndaj gervishtjeve.Disenjo me lule mjaft elegante ne forme kupole e cila vjen duke u ngushtu..

FRUTIERE QELQI DEKORUESE ART HOME 23CM.
-19%

FRUTIERE QELQI DEKORUESE ART HOME 23CM.

649Lekë

799Lekë

EksTaksë: 649Lekë

Frutiere dekoruese Art Home.Materiali qelq i nje cilesie te larte.Permasat : 12x23x23CMMund te vendoset ne tavoline ne sallon ose kuzhine per te servirur fruta,qerasi etj...

FRUTIERE QELQI RRETHORE 24CM

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Frutiere rrethore material qelqi cilesor .Ideale per te servirur fruta ose perime.Diametri : 10x24CMModeli : Pasabahce 10485..

GOTE BIRRE QELQI 290GR
-20%

GOTE BIRRE QELQI 290GR

79Lekë

99Lekë

EksTaksë: 79Lekë

GOTE BIRRE QELQI 290GR..

GOTE BIRRE QELQI 530GR
-25%

GOTE BIRRE QELQI 530GR

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

GOTE BIRRE QELQI 530GR..

GOTE PORCELANI ME DISENJO 10CM

169Lekë

EksTaksë: 169Lekë

Gote material porcelani cilesor qe nuk gervishet.E pershtatshme per te servirur caj,qumesht ose lengje te ndryshme.Permasat : 8x10CM..

GOTE QELQI ME DOREZE 10*9CM
-20%

GOTE QELQI ME DOREZE 10*9CM

119Lekë

149Lekë

EksTaksë: 119Lekë

GOTE QELQI ME DOREZE 10*9CM..

GOTE SHAMPANJE BISTRO 210CC
-34%

GOTE SHAMPANJE BISTRO 210CC

79Lekë

119Lekë

EksTaksë: 79Lekë

Gote bistro ngjyre transparente me permasa 6x19CM.Material i paster qelqi,disajn elegant i cili gjen perdorim te gjere ne kuzhine,ambiente familjare apo bare dhe restorante.Lahet ne lavastovilje duke ..

IBRIK BERGNER BG3740OL 3L
-50%

IBRIK BERGNER BG3740OL 3L

1,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

IBRIK BERGNER BG3740OL 3L- Çelik inox- Veshje gome jeshile- 3 Litra- Punon edhe me induksioni- Dorezë e butë e levizshme..

IBRIK BERGNER BG3740PU 3L
-50%

IBRIK BERGNER BG3740PU 3L

1,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

IBRIK BERGNER BG3740PU 3L- Çelik inox- Veshje gome e lejla- 3 Litra- Punon edhe me induksioni- Dorezë e butë e levizshme..

IBRIK BERGNER BG3742BK 2.8L
-50%

IBRIK BERGNER BG3742BK 2.8L

1,490Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

IBRIK BERGNER BG3742BK 2.8L- Çelik inox- Veshje gome e zezë- 2.8L- Punon edhe me induksioni- Dorezë e butë e levizshme..

IBRIK BERGNER BG3796PU 2.6L
-26%

IBRIK BERGNER BG3796PU 2.6L

3,690Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,690Lekë

IBRIK BERGNER BG3796PU 2.6L..

IBRIK BERGNER RB6505 2L
-41%

IBRIK BERGNER RB6505 2L

999Lekë

1,690Lekë

EksTaksë: 999Lekë

IBRIK BERGNER RB6505 2L- Kapaciteti  2.0 L- I përshtatshëm për të gjitha burimet e nxehtësisë, përfshirë induksionin- Çeliku i pandryshkshëm është një material jashtëzakonisht i qëndrueshëm që..

KANE PORCELANI ME DISENJO 16CM

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Kane per vere ose lengje te ndryshme.Material porcelani cilesor dhe rezistent ndaj gervishtjeve.Ngjyre e bardhe dhe disenjo me lule.Permasat :10x16CM..

KANE QELQI 1.5LT ME KAPAK KAVEH BM 818

349Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Kane uji me kapak plastik.Modeli : Kaveh BM 818Materiali : QelqKapaciteti : 1.5 LT..

KANE QELQI ME FILTER LAMART LT7026 1.1 L

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

KANE QELQI ME FILTER LAMART LT7026 1.1 L..

KANE QELQI ME FILTER LAMART LT7028 1.5 L

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

KANE QELQI ME FILTER LAMART LT7028 1.5 L..

KANE QELQI ME KAPAK+PERZIERESE 1.8LT
-25%

KANE QELQI ME KAPAK+PERZIERESE 1.8LT

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Kane me kapak+ perziereseModeli: Renga 1111525Kapaciteti : 1.8 LTKane e perbere nga material qelqi i nje cilesie te larte i cili ruan te fresketa lengjet.Material higjenik qe pastrohet me lehtesi.Gjit..

KANE QELQI PER CAJ LAMART LT7025 1.1 L

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

KANE QELQI PER CAJ LAMART LT7025 1.1 L..

KAPAK QELQI 16CM
-20%

KAPAK QELQI 16CM

279Lekë

349Lekë

EksTaksë: 279Lekë

Kapak material qelqi cilesor.Diameter : 16CMI pajisur me valvul per nxjerrjen e avullit.I pershtatshem per tenxhere ose tigane...

Shfaqur 1 deri 36 nga 267 (8 Faqe)