Luge/Pirunj / Thika

Shfaqur 1 deri 36 nga 50 (2 Faqe)
MBAJTESE THIKASH MAGNETIKE  LAMART LT2037
-30%

MBAJTESE THIKASH MAGNETIKE LAMART LT2037

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Mbajtese thikash magnetike e markes  LamartE domosdoshem per te organizuar hapsiren ne kuzhinen tuaj, Mund ta montoni lehtesisht ne mur dhe te mbani ne te thikat apo te gjithe aksesoret e tjere p..

PIRUN TESCOMA 863522 ,14CM (C1-C2)

359Lekë

EksTaksë: 359Lekë

PIRUN TESCOMA 863522 ,14CM (C1-C2)..

SET  LUGE/THIKE/PIRUN (24 cp) LAMART LT5004
-33%

SET LUGE/THIKE/PIRUN (24 cp) LAMART LT5004

2,690Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

Marka "Lamart nga Piere Lamart" paraqet një gamë të gjerë te eneve dhe aksesoreve te kuzhines.Moderne, të përballueshme nga te gjithe, te  cilat sjellin  lehtësi, cilësi dhe përsosje të kuzh..

SET LAMART LUGE/THIKE/PIRUN (24 cp) LT5003

3,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

SET LAMART LUGE/THIKE/PIRUN (24 cp) LT5003..

SET LUGE CAJI 12CM 6CP
-20%

SET LUGE CAJI 12CM 6CP

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Set me luge te pershtatshme per caj ose embelsira.Material inoksi i nje cilesie te larte qe nuk ndryshket,nuk nxihet dhe eshte rezistent ndaj gervishtjeve.Seti perbehet nga 6 luge te pershtatshme per ..

SET LUGE CAJI 12CM 6CP
-43%

SET LUGE CAJI 12CM 6CP

199Lekë

349Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Material inoksi i nje cilesie te larte dhe rezistente ndaj gervishtjeve.Disajn mjaft elegant dhe me shkelqim.I pershtatshem per perdorim familjar por edhe ne restorante.Pastrohen  me lehtesi dhe ..

SET LUGE CAJI ELISABETH 13CM 6CP
-23%

SET LUGE CAJI ELISABETH 13CM 6CP

229Lekë

299Lekë

EksTaksë: 229Lekë

Set luge caji Elisabeth.Material inoksi i nje cilesie te larte dhe rezistente ndaj gervishtjeve.Disajn mjaft elegant dhe me shkelqim.I pershtatshem per perdorim familjar por edhe ne restorante.Pastroh..

SET LUGE GJELLE 16CM 3CP
-50%

SET LUGE GJELLE 16CM 3CP

149Lekë

299Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Material inoksi i nje cilesie te larte dhe rezistente ndaj gervishtjeve.Disajn mjaft elegant dhe me shkelqim.I pershtatshem per perdorim familjar por edhe ne restorante.Pastrohen  me lehtesi dhe ..

SET LUGE GJELLE 20CM 2CP
-47%

SET LUGE GJELLE 20CM 2CP

149Lekë

279Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Material inoksi i nje cilesie te larte dhe rezistente ndaj gervishtjeve.Disajn mjaft elegant dhe me shkelqim.I pershtatshem per perdorim familjar por edhe ne restorante.Pastrohen  me lehtesi dhe ..

SET LUGE GJELLE 20CM 3CP
-40%

SET LUGE GJELLE 20CM 3CP

179Lekë

299Lekë

EksTaksë: 179Lekë

Set luge Elisabeth Welkhome.Material inoksi i nje cilesie te larte dhe rezistente ndaj gervishtjeve.Disajn mjaft elegant dhe me shkelqim. I pershtatshem per perdorim familjar por edhe ne restorante.Pa..

SET LUGE GJELLE 20CM 3CP
-50%

SET LUGE GJELLE 20CM 3CP

149Lekë

299Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Set me 3 luge.Luget jane te veshura me doreze plastike ne menyre mos te demtoje duart,percoje nxehtesi dhe elektricitet gjate perdormit.Materiali : inoks me doreze plastikePermasa : 20CM..

SET LUGE GJELLE 20CM 6CP
-20%

SET LUGE GJELLE 20CM 6CP

279Lekë

349Lekë

EksTaksë: 279Lekë

Set me luge te pershtatshme per supe ose gjelle.Material inoksi i nje cilesie te larte qe nuk ndryshket,nuk nxihet dhe eshte rezistent ndaj gervishtjeve.Seti perbehet nga 6 luge te pershtatshme per pe..

SET LUGE GJELLE 20CM 6CP
-18%

SET LUGE GJELLE 20CM 6CP

449Lekë

549Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Set me luge te pershtatshme per supe ose gjelle.Material inoksi i nje cilesie te larte qe nuk ndryshket,nuk nxihet dhe eshte rezistent ndaj gervishtjeve.Seti perbehet nga 6 luge te pershtatshme per pe..

SET LUGE+PIRUN MELAMINE 13.5CM
-40%

SET LUGE+PIRUN MELAMINE 13.5CM

89Lekë

149Lekë

EksTaksë: 89Lekë

SET LUGE+PIRUN MELAMINE 13.5CM..

SET LUGE,PIRUN,THIKE 4CP
-47%

SET LUGE,PIRUN,THIKE 4CP

79Lekë

149Lekë

EksTaksë: 79Lekë

Set me luge,pirun dhe thike.Mjaft praktik ne perdorim dhe pastrohen me lehtesi.Material rezistent ndaj gervishtjeve.Permasat : Piruni 16CMThika : 18CMLuget : 14 dhe 17CMSeti permban 4 aksesore te ndry..

SET LUGE/THIKE/PIRUN LAMART LT5001
-25%

SET LUGE/THIKE/PIRUN LAMART LT5001

2,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

SET LUGE/THIKE/PIRUN LAMART LT5001..

SET PIRUN BISHT METALIK 3CP
-50%

SET PIRUN BISHT METALIK 3CP

149Lekë

299Lekë

EksTaksë: 149Lekë

SET PIRUN BISHT METALIK 3CP..

SET PIRUNJ INOKSI 6CP
-17%

SET PIRUNJ INOKSI 6CP

499Lekë

599Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Set me pirunj material inoksi i nje cilesie te larte qe nuk ndryshket,nuk nxihet dhe eshte rezistent ndaj gervishtjeve.Seti perbehet nga 6 pirunj te pershtatshme per perdorim familjar por edhe per res..

SET PIRUNJ INOKSI 6CP
-20%

SET PIRUNJ INOKSI 6CP

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Set me pirunj material inoksi i nje cilesie te larte qe nuk ndryshket,nuk nxihet dhe eshte rezistent ndaj gervishtjeve.Seti perbehet nga 6 pirunj te pershtatshme per perdorim familjar por edhe per res..

SET THIKA INOKSI 2CP
-37%

SET THIKA INOKSI 2CP

189Lekë

299Lekë

EksTaksë: 189Lekë

SET THIKA INOKSI 2CP..

SET THIKA INOKSI 6CP

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

SET THIKA INOKSI 6CP..

SET THIKA INOKSI 6CP
-17%

SET THIKA INOKSI 6CP

499Lekë

599Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Set me thika te cilat mund te perdoren per te prere mishin,peshkun,fruta,perime etj.Material inoksi i nje cilesie te larte qe nuk ndryshket,nuk nxihet dhe eshte rezistent ndaj gervishtjeve.Seti perbeh..

SET THIKA LAMART LT2080 ME MBAJTESE DRURI
-33%

SET THIKA LAMART LT2080 ME MBAJTESE DRURI

1,990Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

SET THIKA LAMART LT2080 ME MBAJTESE DRURI..

SET THIKA LUX 21CM 6CP
-28%

SET THIKA LUX 21CM 6CP

429Lekë

599Lekë

EksTaksë: 429Lekë

Set thika tavoline 6 cope.Modeli : LUX WELKHOMEI perbere nga teh i mprehte material inoksi i nje cilesie te larte ,ndersa doreza e thikave material plastik.Jane mjaft praktike ne perdorim.Material qe ..

SET THIKA MADE IN ITALY  22CM 6CP
-36%

SET THIKA MADE IN ITALY 22CM 6CP

319Lekë

499Lekë

EksTaksë: 319Lekë

SET THIKA ME BISHT PLASTIK 22CM 6CP..

SET THIKA MADE IN ITALY 20CM 2CP
-37%

SET THIKA MADE IN ITALY 20CM 2CP

189Lekë

299Lekë

EksTaksë: 189Lekë

THIKE TAVOLINE ELISABETH WELKHOME,MATERIAL INOKSI I NJE CILESIE TE LARTE.DIZAJNI ELEGANT I SHTON ELEGANCE DHE KLAS TRYEZES.MATERIAL REZISTENT NDAJ NXEHTESISE .I PERSHTATSHEM PER PERDORIM FAMILJAR DHE..

SET THIKA MADE IN ITALY 22CM 6CP
-33%

SET THIKA MADE IN ITALY 22CM 6CP

299Lekë

449Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Set thikash 6CP.Thikat jane material inoksi me doreze plastike per te mbrojtur duart gjate perdorimit.Permasat : 2.5x22CM..

SET THIKA PROFESIONALE ZEPTER ME AKSESORE 6CP

1,899Lekë

EksTaksë: 1,899Lekë

Seti i thikave profesionale eshte aksesori qe i nevojitet me se shumti kuzhines suaj.Modeli : ZepterKy set eshte perfekt per cdo kuzhine dhe do ta shnderroj ne kenaqesi pergatitjen e ushqimeve.Eshte i..

SET THIKA TESSIE & JESSIE 5CP
-20%

SET THIKA TESSIE & JESSIE 5CP

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Set thikash TESSIE & JESSIE .Material inoksi i nje cilesie te larte.Doreza e thikave perbehet nga material dru bamboo cilesor e rezistent ndaj nxehtesise.Seti permban 5 thika  me funksione te..

SET THIKE ME BISHT PLASTIK 3CP
-52%

SET THIKE ME BISHT PLASTIK 3CP

169Lekë

349Lekë

EksTaksë: 169Lekë

SET THIKE ME BISHT PLASTIK 3CP..

THIKA ME BISHT TE HARKUAR SET 6CP
-30%

THIKA ME BISHT TE HARKUAR SET 6CP

349Lekë

499Lekë

EksTaksë: 349Lekë

THIKA ME BISHT TE HARKUAR SET 6CP..

THIKA ME MAJE TE HARKUAR SET 6CP
-30%

THIKA ME MAJE TE HARKUAR SET 6CP

349Lekë

499Lekë

EksTaksë: 349Lekë

THIKA ME MAJE TE HARKUAR SET 6CP..

THIKE  LAMART LT2045 20cm/34 cm
-26%

THIKE LAMART LT2045 20cm/34 cm

1,390Lekë

1,890Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

THIKE LAMART LT2045 20cm/34 cm..

THIKE BISHT DRURI PROFESIONALE 15CM BC056

259Lekë

EksTaksë: 259Lekë

THIKE BISHT DRURI PROFESIONALE 15CM BC056..

THIKE DRURI ME DOREZE 18CM
-35%

THIKE DRURI ME DOREZE 18CM

259Lekë

399Lekë

EksTaksë: 259Lekë

THIKE DRURI ME DOREZE 18CM..

THIKE LAMART LT2002 10 CM/22 CM
-20%

THIKE LAMART LT2002 10 CM/22 CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

THIKE LAMART LT2002 10 CM/22 CM..

Shfaqur 1 deri 36 nga 50 (2 Faqe)