Aksesore Kuzhine

Shfaqur 1 deri 36 nga 180 (5 Faqe)
AKSESORE GATIMI LAMART LT2372 (LUGE 31cm)
-27%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2372 (LUGE 31cm)

219Lekë

299Lekë

EksTaksë: 219Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2372 (LUGE 31cm)..

AKSESORE GATIMI LAMART LT2373  (LUGE 32cm)
-33%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2373 (LUGE 32cm)

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2373 (LUGE 32cm)..

AKSESORE GATIMI LAMART LT2374 (LUGE 28cm)
-17%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2374 (LUGE 28cm)

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2374 (LUGE 28cm)..

AKSESORE GATIMI LAMART LT2375 (LUGE 33cm)
-27%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2375 (LUGE 33cm)

219Lekë

299Lekë

EksTaksë: 219Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2375 (LUGE 33cm)..

AKSESORE GATIMI LAMART LT2377 (LUGE 29cm)
-27%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2377 (LUGE 29cm)

219Lekë

299Lekë

EksTaksë: 219Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2377 (LUGE 29cm)..

AKSESORE GATIMI LAMART LT2380(LUGE 27cm)
-27%

AKSESORE GATIMI LAMART LT2380(LUGE 27cm)

219Lekë

299Lekë

EksTaksë: 219Lekë

AKSESORE GATIMI LAMART LT2380(LUGE 27cm)..

AKSESORE PER GATIM ME AVULL LAMART LT7049

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

AKSESORE PER GATIM ME AVULL LAMART LT7049..

AROMATIZUES LAVASTOVILJE ELECTROLUX 9029792901

650Lekë

EksTaksë: 650Lekë

AROMATIZUES LAVASTOVILJE ELECTROLUX 9029792901..

BAZAMENT DRURI DREJTKENDOR PER PRERJE 20x40CM

549Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Bazament per prerjen e perimeve,frutave mishit,peshkut ose erezave te ndryshme.Material druri cilesor.Forme drejtkendore.Permasa : 20x40CM..

BAZAMENT DRURI KUZHINE 1X16X33CM

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Bazament per prerjen e perimeve,frutave mishit,peshkut ose erezave te ndryshme.Material druri cilesor.Forme drejtkendore.Permasa : 16x33CM..

BAZAMENT DRURI PER PIZZA 35CM
-14%

BAZAMENT DRURI PER PIZZA 35CM

599Lekë

699Lekë

EksTaksë: 599Lekë

BAZAMENT DRURI PER PIZZA 35CM.MATERIALI:DRU.PERMASAT:35*46CM.PERDORET PER TE SHERBYER PIZZA .GJEN PERDORIM KRYESISHT NE PICERI DHE RESTORANTE...

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 20CM
-32%

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 20CM

169Lekë

249Lekë

EksTaksë: 169Lekë

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 20CM..

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 28*11CM
-35%

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 28*11CM

129Lekë

199Lekë

EksTaksë: 129Lekë

BAZAMENT DRURI PER PRERJE 28*11CM..

BAZAMENT PLASTIK PER PRERJE 37.5*23.5CM
-11%

BAZAMENT PLASTIK PER PRERJE 37.5*23.5CM

579Lekë

649Lekë

EksTaksë: 579Lekë

BAZAMENT PLASTIK PER PRERJE 37.5*23.5CM..

CAKMAK TESCOMA 354924

690Lekë

EksTaksë: 690Lekë

CAKMAK TESCOMA 354924..

CEKIC KUZHINE - AN000121
-60%

CEKIC KUZHINE - AN000121

79Lekë

199Lekë

EksTaksë: 79Lekë

CEKIC KUZHINE - AN000121..

DOREZA FURRE SILIKONI 16x22CM
-13%

DOREZA FURRE SILIKONI 16x22CM

349Lekë

399Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Doreze furre silikoni eshte nje produkt qe nuk duhet te mungoje ne asnje kuzhine.Materiali i saj i silikonit nuk e lejon depertimin e nxehtesise.Shume praktike ne perdorim dhe shume e pershtatshme per..

DOREZE FURRE 16x26CM
-34%

DOREZE FURRE 16x26CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Doreza per furre me dizenjo me lule eshte produkti me i perdorur dhe me i nevojshem ne kuzhine.Materiali i trashe nuk lejon depertimin e nxehtesise Permasat : 16x26CM..

ENE MATESE 600CC 2CP
-20%

ENE MATESE 600CC 2CP

159Lekë

199Lekë

EksTaksë: 159Lekë

ENE MATESE 600CC 2CP..

FRUTIERE QELQI ME FRON
-20%

FRUTIERE QELQI ME FRON

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

FRUTIERE QELQI ME FRON..

FURCE KUZHINE SILIKONI
-25%

FURCE KUZHINE SILIKONI

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

FURCE KUZHINE SILIKONI..

FURCE KUZHINE SILIKONI 35CM
-25%

FURCE KUZHINE SILIKONI 35CM

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

FURCE KUZHINE SILIKONI 35CM..

GARUZHDE INOKSI 10X34CM
-20%

GARUZHDE INOKSI 10X34CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

GARUZHDE INOKSI 10X34CM..

GARUZHDE INOKSI 30CM

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

GARUZHDE INOKSI 30CM..

GERSHERE KUZHINE MULTIFUNKSIONALE 21CM
-33%

GERSHERE KUZHINE MULTIFUNKSIONALE 21CM

269Lekë

399Lekë

EksTaksë: 269Lekë

GERSHERE KUZHINE MULTIFUNKSIONALE 21cm .E perbere nga 2 tehe metalik te mprehte 10 cm te cilet presin ne menyre me te thjeshte dhe te shpejte.Dorezat jane te disenjuara ne menyre ergonomike qe nuk rre..

GRIRESE DOMATE ARIETE 261
-22%

GRIRESE DOMATE ARIETE 261

3,590Lekë

4,590Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

GRIRESE DOMATE ARIETE 261..

GRIRESE MANUALE ME 3 THIKA  FR001134
-46%

GRIRESE MANUALE ME 3 THIKA FR001134

699Lekë

1,290Lekë

EksTaksë: 699Lekë

GRIRESE MANUALE ME 3 THIKA  FR001134..

GRIRESE MULTIFUNKSIONALE NICER DICER
-33%

GRIRESE MULTIFUNKSIONALE NICER DICER

999Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Pergatitja e ushqimeve tuaja nuk ka qene asnjehere me e thjeshte sesa me griresen multifunksionale Nicer Dicer.Eleminoni rremujen dhe shume pajisje ne kuzhinen tuaj duke kursyer kohe dhe hapesire.V..

GRIRESE PERIMESH ME BOSHT 26CM

649Lekë

EksTaksë: 649Lekë

GRIRESE PERIMESH ME BOSHT 26CM..

GRIRESE PLASTIKE ME DOREZE DHE KONTENITOR
-33%

GRIRESE PLASTIKE ME DOREZE DHE KONTENITOR

399Lekë

599Lekë

EksTaksë: 399Lekë

GRIRESE PLASTIKE ME DOREZE DHE KONTENITOR..

GRIRESE PLASTIKE ME KONTENITOR

449Lekë

EksTaksë: 449Lekë

GRIRESE PLASTIKE ME KONTENITOR..

HAPESE KUTISH LAMART LT2071 17cm
-33%

HAPESE KUTISH LAMART LT2071 17cm

599Lekë

899Lekë

EksTaksë: 599Lekë

HAPESE KUTISH LAMART LT2071 17cm..

HAPESE SHISHE BERGNER.RB3983
-40%

HAPESE SHISHE BERGNER.RB3983

299Lekë

499Lekë

EksTaksë: 299Lekë

HAPESE SHISHE BERGNER.RB3983..

HAPESE SHISHESH DOREZE PLASTIKE 15CM

89Lekë

EksTaksë: 89Lekë

Hapese per shishe metalike me doreze plastike.Permasat :4.5x15CM..

HAPESE TAPASH LAMART LT2070 ,19 CM
-40%

HAPESE TAPASH LAMART LT2070 ,19 CM

599Lekë

999Lekë

EksTaksë: 599Lekë

HAPESE TAPASH LAMART LT2070 ,19 CM..

HAPSE METALIKE PER GUASKA 14CM
-34%

HAPSE METALIKE PER GUASKA 14CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

HAPSE METALIKE PER GUASKA 14CM..

Shfaqur 1 deri 36 nga 180 (5 Faqe)