Bishta dhe Shtupa Larje

Shfaqur 1 deri 8 nga 8 (1 Faqe)
BISHT PASTRIMI METALIK ME LULE 130CM
-15%

BISHT PASTRIMI METALIK ME LULE 130CM

169Lekë

199Lekë

EksTaksë: 169Lekë

BISHT PASTRIMI METALIK ME LULE 130CM..

SET SHTUPE LARESE ME SHKOP
-14%

SET SHTUPE LARESE ME SHKOP

489Lekë

569Lekë

EksTaksë: 489Lekë

SET SHTUPE LARESE ME SHKOP..

SHTUPE LARJE ME SPRUCIM UJI 120CM
-10%

SHTUPE LARJE ME SPRUCIM UJI 120CM

1,799Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Shtupe larje per dysheme me sprucim.Aksesori ideal per te pastruar thjeshte dhe shpejte cdo ambient te shtepise tuaj.Forma e sheshte e kokes e ben ate ideal per siperfaqe te medha, ndersa mekanizmi rr..

SHTUPE LARJE ME SPRUCIM UJI LAMART LT8027
-24%

SHTUPE LARJE ME SPRUCIM UJI LAMART LT8027

1,890Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

SHTUPE LARJE ME SPRUCIM UJI LAMART LT8027..

SHTUPE ME SHTRYDHJE 130CM
-15%

SHTUPE ME SHTRYDHJE 130CM

549Lekë

649Lekë

EksTaksë: 549Lekë

SHTUPE ME SHTRYDHJE 130CM..

SHTUPE PASTRIMI 40CM
-20%

SHTUPE PASTRIMI 40CM

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

SHTUPE PASTRIMI 40CM..

SHTUPE PASTRIMI 40CM
-7%

SHTUPE PASTRIMI 40CM

649Lekë

699Lekë

EksTaksë: 649Lekë

SHTUPE PASTRIMI 40CM..

SHTUPE PASTRIMI MIKROFIBER 30CM

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Shtupe pastrimi e pershtatshme per te lare dyshemene e cdo ambienti.Materiali mikrofiber mundeson lehtesi ne pastrimin e papastertive dhe njollave.E pershtatshme per te gjitha llojet e dyshemeve si pl..

Shfaqur 1 deri 8 nga 8 (1 Faqe)