Furça Pastrimi

Shfaqur 1 deri 21 nga 21 (1 Faqe)

FSHIRESE PLUHURASH 15x15x57CM

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Nese deshironi qe shtepia, zyra ose cdo ambjent i juaj te jete sa me i paster kjo furce eshte zgjedhja me e mire per pastrim.Furca eshte shume praktike ne perdorim dhe mund te pastrohet shume lehtesis..

FSHIRESE XHAMASH 33CM
-10%

FSHIRESE XHAMASH 33CM

179Lekë

199Lekë

EksTaksë: 179Lekë

FSHIRESE XHAMASH 33CM..

FURCE DORE PASTRIMI
-23%

FURCE DORE PASTRIMI

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

FURCE DORE PASTRIMI..

FURCE PASTRIMI ME BISHT TELESKOPIK

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

FURCE PASTRIMI ME BISHT TELESKOPIK 150CM.SHERBEN PER TE PASTRUAR PLUHURAT SIDOMOS NE HAPESIRAT KENDORE NE MUR APO DHE NE AMBIENTE TE NDRYSHME.BISHTI TELESKOPIK MUND TE ZGJATET SIPAS DESHIRES PER TE AR..

FURCE PASTRIMI ME DOREZE
-20%

FURCE PASTRIMI ME DOREZE

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

FURCE PASTRIMI ME DOREZE..

FURCE PASTRIMI OVALE
-20%

FURCE PASTRIMI OVALE

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

FURCE PASTRIMI OVALE..

FURCE PASTRIMI PER PJATA
-23%

FURCE PASTRIMI PER PJATA

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

FURCE PASTRIMI PER PJATA..

FURCE PASTRIMI PER PLUHURAT
-18%

FURCE PASTRIMI PER PLUHURAT

179Lekë

219Lekë

EksTaksë: 179Lekë

FURCE PASTRIMI PER PLUHURAT..

FURCE PASTRIMI PER PLUHURAT GIAVELLOTTO
-13%

FURCE PASTRIMI PER PLUHURAT GIAVELLOTTO

419Lekë

479Lekë

EksTaksë: 419Lekë

FURCE PLUHURASH GIAVELLOTTO.SHERBEN PER PASTRIMIN E PLUHURAVE NE ZONAT KENDORE TE MUREVE APO AMBIENTEVE TE TJERA TE SHTEPISE,GARAZHDIT ETJ.PRODUKT MADE IN ITALY...

FURCE PASTRIMI PER RROBAT

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

FURCE PASTRIMI PER RROBAT.FORME DREJTKENDORE .MATERIAL DRURI.KA NE PERBERJE DHEMBEZA TE DENDUR PER TE PASTRUAR SA ME MIRE VESHJET TUAJA...

FURCE PASTRIMI PER VESHJE
-17%

FURCE PASTRIMI PER VESHJE

499Lekë

599Lekë

EksTaksë: 499Lekë

FURCE PASTRIMI PER VESHJE..

FURCE PASTRIMI PER VESHJE 20CP
-23%

FURCE PASTRIMI PER VESHJE 20CP

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

FURCE PASTRIMI PER VESHJE 20CP..

FURCE PASTRIMI PER VESHJE E MBYLLSHME
-40%

FURCE PASTRIMI PER VESHJE E MBYLLSHME

89Lekë

149Lekë

EksTaksë: 89Lekë

FURCE PASTRIMI PER VESHJE E MBYLLSHME..

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV
-25%

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV ..

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV 20CP
-40%

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV 20CP

179Lekë

299Lekë

EksTaksë: 179Lekë

FURCE PASTRIMI PER VESHJE ME ADEZIV 20CP..

FURCE PASTRIMI PER XHAMA MAGNETIKE 6X10X11.5CM
-30%

FURCE PASTRIMI PER XHAMA MAGNETIKE 6X10X11.5CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Furce pastrimi per xhama magnetike eshte e perbere nga dy pjese identike te pajisura me sfungjer. Sfungjeret jane te levizshem dhe mund te hiqen dhe te pastrohen lehtesisht.Gjithashtu furca eshte e pa..

FURCE PASTRIMI TAPETI 7X16CM
-25%

FURCE PASTRIMI TAPETI 7X16CM

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

FURCE PASTRIMI TAPETI 7X16CM..

FURCE PASTRIMI TAPETI NUSEPASHKE 17CM
-33%

FURCE PASTRIMI TAPETI NUSEPASHKE 17CM

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Furce pastrimi per tapet.Material plastik ,disenjo nusepashke.I pajisur me dy shufra me dhembeza te forta, te cilat hiqen dhe vendosen lehtesisht.Permasat : 7x11x17CM..

FURCE PASTRIMI TIGANE/TENXHERE
-25%

FURCE PASTRIMI TIGANE/TENXHERE

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

FURCE PASTRIMI TIGANE/TENXHERE..

LARESE XHAMASH  ME SPRUCIM MI012370
-45%

LARESE XHAMASH ME SPRUCIM MI012370

219Lekë

399Lekë

EksTaksë: 219Lekë

LARESE XHAMASH  ME SPRUCIM MI012370..

LARESE XHAMASH ME SPRUCIM
-27%

LARESE XHAMASH ME SPRUCIM

159Lekë

219Lekë

EksTaksë: 159Lekë

LARESE XHAMASH ME SPRUCIM..

Shfaqur 1 deri 21 nga 21 (1 Faqe)