Dhoma e Gjumit

Shfaqur 1 deri 26 nga 26 (1 Faqe)
BATANIJE DOPIO ME NGJYRA 210x240CM
-18%

BATANIJE DOPIO ME NGJYRA 210x240CM

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Batanije e holle ( PLAId) shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjitha stinet.Vjen ne disa versione te ndryshme ngjyrash: vishnje, gri, kafe, blu.Materiali i batanije mund te lahet dhe te pastrohet ..

BATANIJE ME PELLUSH DHE DIZENJO FLAMURI 130x180CM
-20%

BATANIJE ME PELLUSH DHE DIZENJO FLAMURI 130x180CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Nje batanije e ngrohte ben qe netet e ftohta te jene me te rehatshme.Batanije me dizenjo me flamur eshte shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjithe stinet.Vjen ne dy dizenjo te flamurit : Anglez d..

BATANIJE ME PELLUSH DHE ME DIZENJO FLAMURI 100x140...
-17%

BATANIJE ME PELLUSH DHE ME DIZENJO FLAMURI 100x140...

1,499Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Nje batanije e ngrohte ben qe netet e ftohta te jene me te rehatshme.Batanije me dizenjo me flamur eshte shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjithe stinet.Vjen ne dy dizenjo te flamurit : Anglez d..

BATANIJE ME PELLUSH DHE ME DIZENJO USHTARAKE 130x1...
-40%

BATANIJE ME PELLUSH DHE ME DIZENJO USHTARAKE 130x1...

599Lekë

999Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Nje batanije e ngrohte ben qe netet e ftohta te jene me te rehatshme.Batanije me dizenjo ushtarake eshte shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjithe stinet.Batanija eshte e perbere dhe nga nje shtr..

BATANIJE PER FEMIJE ME NGJYRA 100x140CM
-23%

BATANIJE PER FEMIJE ME NGJYRA 100x140CM

999Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Nje batanije e ngrohte ben qe netet e ftohta te jene me te rehatshme.Batanije me dizenjo dhe me ngjyra te ndryshme eshte shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjithe stinet.Materiali : 100% polieste..

BATANIJE TEK 160x230CM

1,249Lekë

EksTaksë: 1,249Lekë

Batanije super e bute dhe e pershtatshme per tu perdorur ne te gjitha stinet.Ju ofron komoditet dhe rehati.Permasat : 160x230CM..

BATANIJE TEKE 130x160CM
-25%

BATANIJE TEKE 130x160CM

899Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Nje batanije e ngrohte ben qe netet e ftohta te jene me te rehatshme.Batanije me dizenjo me ngjyra te ndryshme eshte shume e bute dhe mund te perdoret ne te gjithe stinet.Batanija mund te lahet dhe te..

CARCAF ALESSIA DOPIO 250x280CM
-18%

CARCAF ALESSIA DOPIO 250x280CM

2,699Lekë

3,299Lekë

EksTaksë: 2,699Lekë

Sillni komoditet, luks dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojne pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre ..

CARCAF COTTON DOPJO 160x190CM
-19%

CARCAF COTTON DOPJO 160x190CM

2,999Lekë

3,699Lekë

EksTaksë: 2,999Lekë

Sillni komoditet luksoz dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojnë pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre..

CARCAF COTTON TEK 90x190CM
-22%

CARCAF COTTON TEK 90x190CM

1,799Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Sillni komoditet luksoz dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojnë pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre..

CARCAF DYSHEKU DOPIO GIANMARCO VENTURI 180x200CM
-20%

CARCAF DYSHEKU DOPIO GIANMARCO VENTURI 180x200CM

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Jepini me shume stil krevatit tuaj nepermjet carcafit zarf dopio te koleksionit GIANMARCO VENTURI.Materiali nuk rrudhoset dhe perputhet me se miri me dyshekun tuaj.Materiali elastik i tij mund te lahe..

CARCAF DYSHEKU TEK GIANMARCO VENTURI 90x200CM
-25%

CARCAF DYSHEKU TEK GIANMARCO VENTURI 90x200CM

899Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Jepini me shume stil krevatit tuaj nepermjet carcafit zarf tek te koleksionit GIANMARCO VENTURI.Materiali nuk rrudhoset dhe perputhet me se miri me dyshekun tuaj.Materiali elastik i tij mund te lahet ..

CARCAF SUPER ZARF & KELLEF DYSHEKU DOPIO 220X2...

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Sillni komoditet, luks dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojne pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre ..

CARCAF TEK 160x240CM
-28%

CARCAF TEK 160x240CM

1,799Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Ndryshoni pamjen e dhomes suaj dhe menyren tuaj te fjetjes, duke zgjedhur keta carcaf.Carcafet jane super te rehatshem dhe te buteMateriali i tyre mund te lahet dhe pastrohet dhe ne lavatrice dhe nuk ..

CARCAF TEK 160x240CM
-20%

CARCAF TEK 160x240CM

1,599Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Jepini me shume rendesi gjumit tuaj duke zgjedhur kete set carcafesh.Carcaf super te bute dhe me nje endje perfekt, ju ofrojne nje gjume te qete.Materiali i pambukut mund te pastrohet dhe te lahet dhe..

CARCAF ZARF & KELLEF DYSHEKU DOPIO 200x240CM

3,799Lekë

EksTaksë: 3,799Lekë

Sillni komoditet, luks dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojne pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre ..

JASTEK GJUMI ECOFIBRA MADE IN ITALY 50x80CM
-35%

JASTEK GJUMI ECOFIBRA MADE IN ITALY 50x80CM

649Lekë

999Lekë

EksTaksë: 649Lekë

Per nje gjume sa me te qete dhe te rehatshem, zgjidhni jastekun ecofibra MADE IN ITALY.Jasteku eshte  i perber nga nje shtres antialergjike dhe ne kete menyre ju nuk do te keni asnje problem me g..

JASTEK GJUMI MEMORY ALOE VERA MADE IN ITALY 50x70C...
-12%

JASTEK GJUMI MEMORY ALOE VERA MADE IN ITALY 50x70C...

1,499Lekë

1,699Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Per nje gjume sa me te qete dhe te rehatshem, zgjidhni jastekun memory me shtrese Aloe veraJasteku eshte  i perber nga nje shtres antialergjike dhe ne kete menyre ju nuk do te keni asnje problem ..

JASTEK GJUMI PIUMINO MADE IN ITALY 50x80CM
-30%

JASTEK GJUMI PIUMINO MADE IN ITALY 50x80CM

1,399Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

Jastek gjumi i perbere me mbushje te veçante te sfungjerit memory.Ju mund te mbeshtetni koken dhe qafen dhe do te jeni shume rehat.Jasteku eshte ideal per te gjithe ata qe ndryshojne pozicionin e fjet..

JORGAN DOPIO 180*220CM
-23%

JORGAN DOPIO 180*220CM

1,699Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Per nje gjume sa me te qete dhe te rehatshem , ky jorgan eshte ideal per cdo stine.Materiali shumi i bute dhe i lehte ju jep nje ndjesi qetesie gjate gjumit.Materiali i tij mund te lahet dhe te pastro..

JORGAN TEK 160x220CM
-17%

JORGAN TEK 160x220CM

1,499Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Jorgan super i bute, ju mban ngrohte gjate gjithe kohes.Per nje gjume te qete dhe te rehatshem.Eshte i pershtashem per te gjitha stinet dhe per nje krevat tek.Materiali : filter pambukuPermasat : 120x..

KELLEF DYSHEKU & CARCAF ZARF 160x220CM

2,599Lekë

EksTaksë: 2,599Lekë

Sillni komoditet, luks dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojne pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre ..

KOMPLET CARCAFESH TEK MASTRO BIANCO 150x280CM
-20%

KOMPLET CARCAFESH TEK MASTRO BIANCO 150x280CM

1,599Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Sillni komoditet, luks dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojne pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre ..

KOMPLET CARCAFI DOPIO 200x230CM + KELLEF JASTEKU 5...

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Sillni komoditet, luks dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojne pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre ..

KOMPLET CARCAFI DOPIO ZARF 200x240CM
-20%

KOMPLET CARCAFI DOPIO ZARF 200x240CM

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Jepini me shume stil krevatit dhe dhomes suaj te gjumitKy set carcafesh ofron komoditet dhe rehati.Seti i kompletit te carcafit perfshin : carcaf i siperm dopio, carcaf i poshte zarf dhe dy kellej jas..

KOMPLET CARCAFI FANELLATE TEK 160x240CM
-37%

KOMPLET CARCAFI FANELLATE TEK 160x240CM

1,699Lekë

2,699Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Sillni komoditet, luks dhe stil per dhomen tuaj te gjumit me setin e çarçafeve. Keta çarçafe te bukur me stilin e tyre te gjalle do te permiresojne pamjen e dhomes tuaj te gjumit, ndersa endja e tyre ..

Shfaqur 1 deri 26 nga 26 (1 Faqe)