Dhoma e Ndenjes

Shfaqur 1 deri 36 nga 45 (2 Faqe)
CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE 28x43...
-25%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE 28x43...

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Centro drejtkendore e punuar me fije te qendisura.I jep me shume stil dhe mund te perdoret si dekor per tavolina, komodie dhe tabaka.Centro vjen ne disa versione te ndryshme ngjyrash.Materiali i centr..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE BLU 3...
-33%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE BLU 3...

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro drejtekendore ngjyre blu e qendisur me fije gold, eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni.Mund te dekorini tavolinat tuaja gjate diteve festive dhe ti jepni me shume ngjyra ambjentit tuaj.Mate..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE E KUQ...
-33%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR DREJTKENDORE E KUQ...

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro drejtekendore ngjyre e kuqe e qendisur me fije gold, eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni.Mund te dekorini tavolinat tuaja gjate diteve festive dhe ti jepni me shume ngjyra ambjentit tuaj.M..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM
-50%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM

149Lekë

299Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Centro ovale  ngjyre e bardhe e qendisur me dekor engjelli dhe fije gold.i jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMat..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM
-25%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Centro ovale ngjyre pana e qendisur me dekor me yjeI jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateriali i saj nuk rrudhoset ..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM
-25%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE 29x44CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Centro ovale ngjyre e bardhe e qendisur me dekor ylli.i jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateriali i saj nuk rrudhos..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE E KUQE 29x44...
-33%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR OVALE E KUQE 29x44...

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro ovale ngjyre e kuqe e qendisur me dekor engjelli me fije gold.i jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateriali i ..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR RRETHORE 35CM
-33%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR RRETHORE 35CM

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro rrethore ngjyre e bardhe e qendisur me dekor engjelli me fije silveri jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateri..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR RRETHORE 40CM
-25%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR RRETHORE 40CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Centro rrethore ngjyre pana e qendisur me dekor ylli..I jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateriali i saj nuk rrudhos..

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR RRETHORE E KUQE 40...
-25%

CENTRO TAVOLINE COPE E QENDISUR RRETHORE E KUQE 40...

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Centro rrethore ngjyre e kuqe e qendisur me dekor ylli..i jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateriali i saj nuk rrudh..

CENTRO TAVOLINE E THURUR DANTELLE RRETHORE E KUQE ...
-34%

CENTRO TAVOLINE E THURUR DANTELLE RRETHORE E KUQE ...

229Lekë

349Lekë

EksTaksë: 229Lekë

Centro e thurur e kuqe e punuar ne menyre artizanaleMund te vendoset per te dekoruar tavoline, komodine ose tabaka.I jep me shume stil ambjenteve tuaja dhe kombinohet me cdo mobilje.Ngjyra : e kuqePer..

CENTRO TAVOLINE E THURUR DANTELLE RRETHORE PANA 30...
-34%

CENTRO TAVOLINE E THURUR DANTELLE RRETHORE PANA 30...

229Lekë

349Lekë

EksTaksë: 229Lekë

Centro e thurur pana e punuar ne menyre artizanaleMund te vendoset per te dekoruar tavoline, komodine ose tabaka.I jep me shume stil ambjenteve tuaja dhe kombinohet me cdo mobilje.Ngjyra : panaPermasa..

CENTRO TAVOLINE ME COPE E QENDISUR RRETHORE E BARD...
-25%

CENTRO TAVOLINE ME COPE E QENDISUR RRETHORE E BARD...

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Centro rrethore ngjyre e bardhe e qendisur me dekor ylli..i jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateriali i saj nuk rru..

CENTRO TAVOLINE ME COPE QE QENDISUR RRETHORE E KUQ...
-33%

CENTRO TAVOLINE ME COPE QE QENDISUR RRETHORE E KUQ...

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro rrethore e kuqe me dizenjo engjelli e qendisur me fije goldMund te vendoset per te dekoruar tavoline, komodine ose tabaka.I jep me shume stil ambjenteve tuaja dhe kombinohet me cdo mobilje.Ngjy..

CENTRO TAVOLINE ME COPE TE QENDISUR  RRETHORE 35CM
-30%

CENTRO TAVOLINE ME COPE TE QENDISUR RRETHORE 35CM

419Lekë

599Lekë

EksTaksë: 419Lekë

Nese deshironi qe tavolina juaj te dekorohet sa me bukur , centro rrethore me ngjyre te kuqe e qendisur me fije gold eshte zgjedhja me e mire qe mund te bei.Mund te vendoset ne tavoline, komodine ose ..

CENTRO TAVOLINE PLASTIKE KATRORE 25.5*35.5CM 4 CP
-23%

CENTRO TAVOLINE PLASTIKE KATRORE 25.5*35.5CM 4 CP

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Centro katrore ngjyre e bardhe me dekore te ndryshmei jep me shume stil dhe dekoron me bukur ambjentet tuaja.Mund te perdoret per te dekoruar tavolina, komodine ose tabakaMateriali : Plastik.Permasat ..

JASTEK SALLONI 43x43CM
-8%

JASTEK SALLONI 43x43CM

549Lekë

599Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Jasteku katror ngjyre jeshil , eshte zgjedhja ideale per te arreduar ambjentet e shtepise suajKombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve te shtepise suajMbushja e jastekut eshte shum..

JASTEK SALLONI 45x45CM

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Me kete jastek ju i shtoni me shume gjalleri dhe ngjyra ambjenteve te shtepise suaj.Kombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Jasteku me siperfaqe te bardhe dhe ka ..

JASTEK SALLONI 50x50CM
-31%

JASTEK SALLONI 50x50CM

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Jastek salloni katror me ngjyra te celta, eshte zgjedhja ideale per te arreduar smbjentet e shtepise suajkombinohet me te gjitha mobiljet dhe ngjyrat.Mbushja e jastekut eshte shume e bute.Kellefi i ja..

JASTEK SALLONI 57x57CM
-6%

JASTEK SALLONI 57x57CM

849Lekë

899Lekë

EksTaksë: 849Lekë

Rifreskoni pamjne e hapesirave tuaja me jastek dekorues me dekore bufi.Kombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve te shtepise suajMbushja e jastekut eshte shume e bute.Kellefi i jast..

JASTEK SALLONI 57x57CM
-27%

JASTEK SALLONI 57x57CM

799Lekë

1,099Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Jasteku katror ngjyre jeshil , eshte zgjedhja ideale per te arreduar ambjentet e shtepise suajKombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve te shtepise suajMbushja e jastekut eshte shum..

JASTEK SALLONI AFRICA 30x60CM

1,199Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Jastek salloni drejtekendor eshte zgjedhja ideale per te arreduar ambjentet e shtepise suajKombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve te shtepise suaj dhe nje fryme me bashkekohore v..

JASTEK SALLONI AFRICA 45x45CM
-17%

JASTEK SALLONI AFRICA 45x45CM

999Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Jastek salloni katro eshte zgjedhja ideale per te arreduar ambjentet e shtepise suajKombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve te shtepise suaj dhe nje fryme me bashkekohore vetem fa..

JASTEK SALLONI FANTASIA 43x43CM
-25%

JASTEK SALLONI FANTASIA 43x43CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Jastek dekorativ me lule te koleksionit FANTASIA jane zgjedhja ideale per ti dhene me shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Kombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve tuaj dhe nje f..

JASTEK SALLONI KLEIN 43x43CM
-25%

JASTEK SALLONI KLEIN 43x43CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Jastek dekorativ te koleksionit KLEIN  jane zgjedhja ideale per ti dhene me shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Kombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve tuaj dhe nje fryme ..

JASTEK SALLONI MARINA 43x43CM
-20%

JASTEK SALLONI MARINA 43x43CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Jastek dekorativ te koleksionit Marina  jane zgjedhja ideale per ti dhene me shume stil ambjenteve te shtepise suaj se pushimit.Kombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve tuaj d..

JASTEK SALLONI ME FRUTULLA 30x55CM
-13%

JASTEK SALLONI ME FRUTULLA 30x55CM

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Jastek drejtekndor me frutulla, jane zgjedhja ideale per ti dhene me shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Kombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve tuaj dhe nje fryme me bashkekoh..

JASTEK SALLONI ME VIJA TE VERDHA 30x55CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Jastek dekorativ me vija te bardha dhe te verdha,  jane zgjedhja ideale per ti dhene me shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Kombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve tuaj dh..

JASTEK SALLONI NIZZA 45x45CM
-33%

JASTEK SALLONI NIZZA 45x45CM

799Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Jastek dekorativ te koleksionit NIZZA  jane zgjedhja ideale per ti dhene me shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Kombinohet me cdo mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve tuaj dhe nje fryme ..

JASTEK SALLONI SKOCEZ 43x43CM
-27%

JASTEK SALLONI SKOCEZ 43x43CM

799Lekë

1,099Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Koleksionit te jastekeve skocez i shtohet dhe jasteku i sallonit me te njejten print.Jasteku eshte i perbere nga material fibra pambuku.Ngjyrat e vecanta te tij pershtaten me te gjitha mobiljet dhe ko..

JASTEK SALLONI SKOCEZ 57x57CM
-20%

JASTEK SALLONI SKOCEZ 57x57CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Koleksionit te jastekeve skocez i shtohet dhe jasteku i sallonit me te njejten print.Jasteku eshte i perbere nga material fibra pambuku.Ngjyrat e vecanta te tij pershtaten me te gjitha mobiljet dhe ko..

JASTEK STIL KLASIK ME MOTIVE FLOREALE 45*45CM
-25%

JASTEK STIL KLASIK ME MOTIVE FLOREALE 45*45CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Personalizoni dhe jepini me shume stil ambjenteve te shtepise suaj duke zgjedhur jastek dekorativ me dizajn klasikJasteku vjen ne dizenjo e ndryshme.Kellefi i jastekut mund te hiqet dhe te pastrohet l..

JASTEK ZBUKURIMI 50*50CM
-13%

JASTEK ZBUKURIMI 50*50CM

1,290Lekë

1,490Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

Jastek dekorativ katror me ngjyra te ndryshme, per ti dhene me shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Jasteku eshte shume i bute dhe komod. Kombinohet me cdo mobilje dhe ambjent te shtepise suaj...

SET JASTEK KARRIGE CRETA BLU 39*39CM 2CP
-25%

SET JASTEK KARRIGE CRETA BLU 39*39CM 2CP

749Lekë

999Lekë

EksTaksë: 749Lekë

SET JASTEK PER KARRIGE CRETA.SUPER I BUTE DHE KOMOD GJATE QENDRIMIT TUAJ NE KARRIGE.NE TE DY CEPAT E TIJ KA LIDHESE QE E BEJNE ME PRAKTIK PER TU VENDOSUR NE KARRIGE.MUND TE PASTROHET DHE NE LAVATRICE ..

SET JASTEK KARRIGE CRETA I VERDHE 39*39CM 2CP
-25%

SET JASTEK KARRIGE CRETA I VERDHE 39*39CM 2CP

749Lekë

999Lekë

EksTaksë: 749Lekë

SET JASTEK KARRIGE CRETA.SUPER I BUTE DHE KOMOD GJATE QENDRIMIT TUAJ NE KARRIGE.NE TE DY CEPAT E TIJ KA LIDHESE QE E BEJNE ME PRAKTIK PER TU VENDOSUR NE KARRIGE. MUND TE PASTROHET DHE NE LAVATRICE DHE..

SET JASTEK KARRIGE CRETA LEJLA 39*39CM 2CP
-25%

SET JASTEK KARRIGE CRETA LEJLA 39*39CM 2CP

749Lekë

999Lekë

EksTaksë: 749Lekë

SET JASTEK KARRIGE CRETASUPER I BUTE DHE KOMOD GJATE QENDRIMIT TUAJ NE KARRIGE.NE TE DY CEPAT E TIJ KA LIDHESE QE E BEJNE ME PRAKTIK PER TU VENDOSUR NE KARRIGE.MUND TE PASTROHET DHE NE LAVATRICE, DUKE..

Shfaqur 1 deri 36 nga 45 (2 Faqe)