Kuzhina

Shfaqur 1 deri 32 nga 32 (1 Faqe)
CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE  E DEKORUAR 30x45CM
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE E DEKORUAR 30x45CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro pjate per tavoline buke e dekoruar, eshte zgjedhja me e mire qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Materiali : Plastik.Permasat : 31..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE  LULEDIELLI 28x43CM
-34%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE LULEDIELLI 28x43CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt, kjo centro pjate per tavoline buke eshte zgjedhja me e mire.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Centro pjate per tavoline buke vjen ne v..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 28x43CM
-34%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 28x43CM

79Lekë

119Lekë

EksTaksë: 79Lekë

Centro pjate per tavoline buke me dekor me lule eshte zgjedhja ideale qe mund te beni nese deshironi qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt.Kjo centro mbron siperfaqen e tavoline suaj...

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x40CM
-34%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x40CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Per nje tavoline sa me te rregullt dhe te paster, kjo centro pjate per tavoline buke drejtekendore me fibra bamboo eshte zgjedhja ideale.Mbron dhe i jep me shume jetegjatesi mobiljeve suaja.Materiali ..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x40CM
-29%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x40CM

49Lekë

69Lekë

EksTaksë: 49Lekë

Centro pjate per tavoline buke ngjyre e kuqe, per ti dhene me shume stil dhe ngjyra tavolines suaj gjate diteve te festave.Mbron mobiljet dhe ju jep mundesine juve qe te keni nje tavoline sa me te pas..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x45CM

149Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt, kjo centro pjate per tavoline buke forme gjethe eshte zgjedhja me e mire.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Centro pjate per tavoline b..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 30x45CM

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt, kjo centro pjate per tavoline buke eshte zgjedhja me e mire.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Centro pjate per tavoline buke vjen ne d..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE BAMBOO 30x40CM
-23%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE BAMBOO 30x40CM

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Per nje tavoline sa me te rregullt dhe te paster, kjo cento pjate per tavoline buke me fibra bamboo eshte zgjedhja ideale.Mbron dhe i jep me shume jetegjatesi mobiljeve suaja.Materiali i fibrave te ba..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PCV ME VAZO 31x45CM
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PCV ME VAZO 31x45CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro pjate per tavoline buke PCV me dizenjo me vazo lulesh , qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Materiali : Plastik PVCPermasat : 31x4..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC ME LULE 31x45CM
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC ME LULE 31x45CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro pjate per tavoline buke PVC me dizenjo me lule eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni per tavolinen tuaj qe te jete sa me e paster dhe sa me e rregullt.Mbron tavolinen tuaj dhe i jep me shume..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC ME ZOGJ 31x45CM
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC ME ZOGJ 31x45CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro pjate per tavoline buke PVC me dizenjo me zogj eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni per tavolinen tuaj qe te jete sa me e paster dhe sa me e rregullt.Mbron tavolinen tuaj dhe i jep me shume..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC SHABBY 31x45CM
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE PVC SHABBY 31x45CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Centro pjate per tavoline buke PVC me dizenjo me lule eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni per tavolinen tuaj qe te jete sa me e paster dhe sa me e rregullt.Mbron tavolinen tuaj dhe i jep me shume..

CENTRO PJATE PER TAVOLINE PVC ME DIZENJO LULEDIELI...
-20%

CENTRO PJATE PER TAVOLINE PVC ME DIZENJO LULEDIELI...

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Pecete tavoline PCV me dizenjo luledielli, qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavoline suaj.Materiali : plastik PVCPermasat : 31x45CM...

MBULESE MES TAVOLINE RROBE RUNNER SHABBY 40X140CM
-22%

MBULESE MES TAVOLINE RROBE RUNNER SHABBY 40X140CM

349Lekë

449Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Mbulese mes tavoline e koleksionit Shabby eshte zgjedhja ideale qe tavolina juaj te jete sa me bukur e dekoruar.Me kete mbulese mes tavoline, tavolina juaj do te jete me e paster dhe me e rregullt.Mat..

MBULESE TAVOLINE PLASTIKE 137x183CM
-23%

MBULESE TAVOLINE PLASTIKE 137x183CM

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Mbulese tavoline me ngjyra eshte ideale per ti dhene me shume stil dhe hijeshi tavolines suaj.Kjo mbulese do te mbroje tavolinen tuaj.Mbulesa e tavolines vjen ne disa versione te ndryshme ngjyrash: le..

MBULESE TAVOLINE PLASTIKE 137x274CM
-32%

MBULESE TAVOLINE PLASTIKE 137x274CM

149Lekë

219Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Mbulese tavoline me ngjyra eshte ideale per ti dhene me shume stil dhe hijeshi tavolines suaj.Kjo mbulese do te mbroje tavolinen tuaj.Mbulesa e tavolines vjen ne disa versione te ndryshme ngjyrash: le..

MBULESE TAVOLINE PLASTIKE CRISTAL 140x180CM
-25%

MBULESE TAVOLINE PLASTIKE CRISTAL 140x180CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Mbulese tavoline plastike e koleksionit Cristal e stampuar me dizenjo te ndryshme eshte zgjedhja ideale per te dekoruar tavoline tuaj.Kjo  mbulese do ti japi me shume stil dhe do te mbroje tavoli..

MBULESE TAVOLINE PLASTIKE TNT 120x160CM
-17%

MBULESE TAVOLINE PLASTIKE TNT 120x160CM

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Mbulese tavoline me ngjyra eshte ideale per ti dhene me shume stil dhe hijeshi tavolines suaj.Kjo mbulese do te mbroje tavolinen tuaj.Mbulesa e tavolines vjen ne disa versione te ndryshme ngjyrash: le..

MBULESE TAVOLINE PLASTIKE TNT 120x180CM
-38%

MBULESE TAVOLINE PLASTIKE TNT 120x180CM

249Lekë

399Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Mbulese tavoline me ngjyra eshte ideale per ti dhene me shume stil dhe hijeshi tavolines suaj.Kjo mbulese do te mbroje tavolinen tuaj.Mbulesa e tavolines vjen ne disa versione te ndryshme ngjyrash: le..

MBULESE TAVOLINE RROBE 140x240CM

649Lekë

EksTaksë: 649Lekë

Mbulese tavoline me dizenjo te ndryshme eshte ideale per nje tavoline sa me te pastert dhe te rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavolines suaj.Kjo mbulese tavoline rekomandohet te perdoret dhe pe..

MBULESE TAVOLINE RROBE KUNDRA NJOLLAVE 150X180CM
-15%

MBULESE TAVOLINE RROBE KUNDRA NJOLLAVE 150X180CM

1,099Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

Mbulese tavoline me dizenjo te ndryshme eshte ideale per nje tavoline sa me te pastert dhe te rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavolines suaj.Kjo mbulese tavoline rekomandohet te perdoret dhe pe..

MBULESE TAVOLINE RROBE KUNDRA NJOLLAVE 150x240CM
-7%

MBULESE TAVOLINE RROBE KUNDRA NJOLLAVE 150x240CM

1,299Lekë

1,399Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Mbulese tavoline me dizenjo te ndryshme eshte ideale per nje tavoline sa me te pastert dhe te rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavolines suaj.Kjo mbulese tavoline rekomandohet te perdoret dhe pe..

MBULESE TAVOLINE RROBE MONACO 120x160CM
-30%

MBULESE TAVOLINE RROBE MONACO 120x160CM

349Lekë

499Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Mbulese tavoline e koleksionit Monaco me ngjyrate ndryshme eshte ideale per nje tavoline sa me te pastert dhe te rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavolines suaj.Kjo mbulese tavoline rekomandohet..

MBULESE TAVOLINE RROBE PARIGINA 140x180CM
-19%

MBULESE TAVOLINE RROBE PARIGINA 140x180CM

1,299Lekë

1,599Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Mbulese tavoline e koleksionit Parigina eshte zgjedhja ideale per te dekoruar tavolinen tuaj.Qe tavolina juaj te jete sa e e pastert dhe e rregullt.Kjo mbulese tavoline rekomandohet te perdoret si ne ..

PERPARESE AURORA 60x80CM
-25%

PERPARESE AURORA 60x80CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Qe nje amvise te jete sa me e rregullt ne kuzhine ka nevoje per perparsen e koleksionit AURORA.Materiali teper rezistent i saj nuk e humb cilesine dhe me kalimin e kohes.Mund te lahet dhe te pastrohet..

PERPARESE FELPATO 60x80CM
-25%

PERPARESE FELPATO 60x80CM

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Qe nje amvise te jete sa me e rregullt ne kuzhine ka nevoje per perparsen e koleksionit AURORA.Materiali teper rezistent i saj nuk e humb cilesine dhe me kalimin e kohes.Mund te lahet dhe te pastrohet..

PERPARESE KUZHINE
-50%

PERPARESE KUZHINE

149Lekë

299Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Qe nje amvise te jete sa me e rregullt ne kuzhine ka nevoje per kete perparse.Perparsja eshte pa menge dhe shume praktike per tu perdorurMateriali teper rezistent i saj nuk e humb cilesine dhe me kali..

PERPARESE KUZHINE 60x77CM
-20%

PERPARESE KUZHINE 60x77CM

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Qe nje amvise te jete sa me e rregullt ne kuzhine ka nevoje per kete perparse.Materiali teper rezistent i saj nuk e humb cilesine dhe me kalimin e kohes.Perparsja vjen ne dy versione te printuar te fl..

SET CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 3CP
-34%

SET CENTRO PJATE PER TAVOLINE BUKE 3CP

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Set centro pjate per tavoline buke me dizenjo te ndryshme, qe tavolina juaj te jete sa me e paster dhe e rregullt.Mbron dhe i jep me shume stil tavolines suaj.Pecetat vijne ne dizenjo dhe ne ngjyra te..

SET MBULESE MES TAVOINE RUNNER + 4 PECETA VINTAGE
-31%

SET MBULESE MES TAVOINE RUNNER + 4 PECETA VINTAGE

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Set mbulese mes tavoline Runner + 4 peceta vintage, jane zgjedhja ideale per nje tavoline te paster , qe ajo te duket sa me bukur.Mbron dhe i jep me shume stil tavolines suaj.Rekomandohet te perdoret ..

SET MBULESE MES TAVOLINE RUNNER + 4 PECETA
-31%

SET MBULESE MES TAVOLINE RUNNER + 4 PECETA

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Set mbulese mes tavoline Runner + 4 peceta, jane zgjedhja ideale per nje tavoline te paster , qe ajo te duket sa me bukur.Mbron dhe i jep me shume stil tavolines suaj.Rekomandohet te perdoret si ne am..

SET MBULESE MES TAVOLINE RUNNER + 4 PECETA BLU
-31%

SET MBULESE MES TAVOLINE RUNNER + 4 PECETA BLU

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Set mbulese mes tavoline Runner + 4 peceta, jane zgjedhja ideale per nje tavoline te paster dhe duket sa me bukur.Mbron dhe i jep me shume stil tavolines suaj.Rekomandohet te perdoret si ne ambjente s..

Shfaqur 1 deri 32 nga 32 (1 Faqe)