Tapet

Shfaqur 1 deri 34 nga 34 (1 Faqe)
SET TAPET TUALETI FLAMINGO 3CP
-25%

SET TAPET TUALETI FLAMINGO 3CP

1,499Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Set tapet tualeti me dizenjo flamingo me fibra pambuku eshte shume komod kur ju te kaloni mbi te.Materiali eshte shume rezistent dhe jo rreshqites dhe pershtatet me siperfaqen e dyshemese.Tapeti mund ..

TAPET BAMBOO 120x120CM

1,690Lekë

EksTaksë: 1,690Lekë

Nese jeni duke kerkuar nje tapet per te arreduar shtepine tuaj te pushimit ose cdo ambjent tjeter ky tapet eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni.I jep me shume stil ambjenteve tuaja dhe kombinohet ..

TAPET BAMBOO 50x230CM
-17%

TAPET BAMBOO 50x230CM

2,499Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

Nese kerkoni nje stil me te vecante dhe me bashkekohor per te arreduar shtepine tuaj, ky tapet eshte zgjidhja me e mire per ju.Tapeti eshte i perbere nga material i pemes se Bamboo dhe eshte shume pra..

TAPET BANJO 30x160CM
-25%

TAPET BANJO 30x160CM

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Tapet tualeti me fije te thurura dhe me ngjyra te ndryshme.Tapeti eshte shume praktik ne perdorim dhe materiali i tij jo rreshqites pershtatet me siperfaqen e pllakave te tualetit.Tapeti mund te lahet..

TAPET BANJO 50x80CM
-20%

TAPET BANJO 50x80CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Tapeti tualeti me fije pambuku dhe dizenjo me ngjyra te ndryshme.Fal dizenjos me ngjyra te ndryshme ju mund te arrini ta kombinoni  per ti dhene me shume element zbukurues tualetit tuaj.Materiali..

TAPET BANJO FOGLIE 55x240CM
-15%

TAPET BANJO FOGLIE 55x240CM

1,699Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Tapeti i tualetit i koleksoinit FOGLIE eshte i punuar me fije pambuku.Keto fije nuk lejojne qe lageshtia te depertohet dhe e kete menyre dyshemeja juaj do te jete gjithmone e thate.Tapeti vjen ne gjas..

TAPET BANJO JO RRESHQITES 50x100CM
-25%

TAPET BANJO JO RRESHQITES 50x100CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Nese deshironi qe tualeti juaj te qendroje sa me i paster dhe te kete nje pamje te kendeshme, ky tapet eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni.Tapeti eshte i perber nga material plastik PVC dhe nuk a..

TAPET BANJO KRISTAL 50x50CM
-21%

TAPET BANJO KRISTAL 50x50CM

549Lekë

699Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Tapeti dushi katror plastik me kristale te vogla eshte shume praktik ne perdorim.Mund ta vendosni perpara kabines se dushit ose vaskes per te thitur te gjithe lageshtine.Materiali : Plastik Perma..

TAPET BANJO ME FIJE 50x80CM
-29%

TAPET BANJO ME FIJE 50x80CM

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Tapeti tualeti me fije pambuku dhe dizenjo me ngjyra te ndryshme.Fal dizenjos me ngjyra te ndryshme ju mund te arrini ta kombinoni  me te gjithe aksesoret e tualeti.Materiali jo rreshqites ju jep..

TAPET BANJO MEMORY 40x60CM
-20%

TAPET BANJO MEMORY 40x60CM

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Tapeti i tualetit i koleksionit Memory eshte i perbere nga fije mikrofibre.Keto fije nuk lejojne qe lageshtia te depertohet dhe ne kete menyre dyshemeja juaj do te jete gjate gjithe kohe e thate.Fibra..

TAPET BANJO SWEET HOME 40x60CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Tapet banjo i koleksionit SWEET HOME eshte ideuar per te mbajtur lageshtine dhe ne kete menyre dyshemeja do te jete gjithmone e thate.Ky tapet eshte shume i vecante per shkak te materialit te fije te ..

TAPET DERE 23x53CM
-9%

TAPET DERE 23x53CM

499Lekë

549Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Per nje ambjent te pastert dhe te rregullt , ky tapet eshte zgjedhja me e mire per ju.Tapeti i deres arrin te grumbulloje te gjitha papastertie dhe lageshtine qe kepucet kane dhe ne kete menyre shtepi..

TAPET DERE 23x53CM
-9%

TAPET DERE 23x53CM

499Lekë

549Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Per nje ambjent sa me te paster dhe te rregullt, ky tapet dere eshte zgjidhja ideale per cilindo qe ju viziton ju ne shtepine tuaj.Tapeti eshte i perbere nga fije te pemes se kokosit dhe i vendsur ne ..

TAPET DERE 40x60CM
-25%

TAPET DERE 40x60CM

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Tepet dere  i koleksionit Tornado me fije te ashpra qe jane te vendosura ne nje siperfaqe plastike.Materiali i tapetit eshte jo rreshqites dhe nuk demtohet edhe pasi ka kaluar shume kohe nga perd..

TAPET DERE 40x70CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Qe ju te mireprisni kedo qe ju viziton, ky tapet eshte zgjedhja ideale per te arreduasr deren e shtepise suaj.Tapet dere drejtekendor, sherben per te mbledhur te gjitha papastertite dhe lageshtine qe ..

TAPET DERE 42x71CM
-13%

TAPET DERE 42x71CM

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Tapeti dere forme gjysemhene eshte i perbere nga fije te pemes se kokosit dhe te vendosura ne nje siperfaqe gome.Tapeti ka shkrim WELCOME dhe disa flutura si dizenjo.Arrin te grumbulloje papastertite ..

TAPET DERE CARNIVAL 40x70CM

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Tapet dere i koleksionit CARNIVAL eshte zgjedhja ideale per te arreduar ambjentin perpara deres se shtepise suaj.Tapeti eshte i perbere nga fije te pemes se kokosit dhe te vendosura ne nje shtrese gom..

TAPET DERE COCCOBELLO 40x70CM
-13%

TAPET DERE COCCOBELLO 40x70CM

1,299Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

TAPET DERE I KOLEKSIONIT COCCOBELLO ESHTE I PUNAUR ME FIJE DHE I VENDOSUR NE NJE SIPERFAQE GOME.KY TAPET SHERBEN PER TE KAPUR DHE HEQUR PAPASTERTITE DHE LAGESHTINE NGA KEPUCET.MATERIALI I GOMES ESHTE ..

TAPET DERE GJYSMEHENE 40x70CM
-20%

TAPET DERE GJYSMEHENE 40x70CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Tapeti dere forme gjysemhene eshte i perbere nga fije te pemes se kokosit dhe te vendosur ne nje siperfaqe gome.Arrin te grumbulloje papastertite dhe lageshtine qe kane kepucetMateriali i gomes eshte ..

TAPET DERE ME FLAMUR 23x53CM

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Tapet dere me dizenjo flamuri Amerikan dhe Anglez, i punuar me fije dhe i vendosur ne nje shtrese gome.Materiali i gomes eshte jo rreshqites dhe teper rezistent edhe pasi ka kaluar shume kohe nga perd..

TAPET DERE ME LULE 40x60CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Ky tapet dere me lule me fije te pemes se kokosit dhe te vendosura ne nje shtrese gome sherben per te mbledhur dhe per te hequr papastertite dhe lageshtine nga kepucet Materiali i tapetit eshte shume ..

TAPET DERE ME NGJYRE 38x58CM
-17%

TAPET DERE ME NGJYRE 38x58CM

499Lekë

599Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Jepni me shume stil, duke e arreduar deren e shtepise suaj me kete tapet te thjeshte dhe te kombinueshem.Tapeti i deres eshte i perbere nga fije te pemes se kokosit dhe keto fije jane te vendosur ne n..

TAPET DERE OVAL 40x70CM
-13%

TAPET DERE OVAL 40x70CM

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Tapet dere forme oval, eshte zgjedhja ideale per tu vendsur perpara deres se shtepise suaj.Tapeti eshte i perbere nga disa fije dhe i vendosur ne nje baze prej materiali PVC. Te gjitha papas..

TAPET DERE WELCOME 23x53CM
-9%

TAPET DERE WELCOME 23x53CM

499Lekë

549Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Tapet dere me shkrim Welcome, i punuar me fije dhe i vendosur ne nje shtrese gome.Materiali i gomes eshte jo rreshqites dhe shume rezistent ndaj momentin te ferkimit me kepucet.Mbledh te gjitha papast..

TAPET DERE WELCOME 40x70CM
-13%

TAPET DERE WELCOME 40x70CM

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Tapet dere drejtkendor WELCOME me fije te pemes se kokosit dhe i shtruar ne nje shtrese gome, eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni.Ky tapet eshte shume rezistent dhe perballon me se miri fluksin e..

TAPET DERE WELCOME 45x70CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Per te mirepritur cilindo qe ju viziton , ky tapet dere me shkrim Welcome eshte zgjedhja ideale per tu vendosur perpara deres se shtepise suaj.Tapeti eshte ne forme ovale dhe ne perberje te tip ka mat..

TAPET I THURUR 50x80CM
-20%

TAPET I THURUR 50x80CM

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Tapet i thurur me fije ne menyre artizanale, eshte zgjedhja me e mire qe ju mund te beni per te arreduar shtepine tuaj.Tapeti eshte shume praktik dhe mund ta perdorni ne cdo lloj siperfaqeMateriali i ..

TAPET JO RRESHQITES CINIGLIA 50x110CM
-20%

TAPET JO RRESHQITES CINIGLIA 50x110CM

1,599Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Tapeti i koleksionit CINIGLIA eshte zgjedhja me e mire qe ju mund te beni.Tapeti ka nje shtrese jo rreshqitese qe ben qe tapeti te pershtatet me cdo lloj siperfaqe.Materiali i gome jo rreshqitese esht..

TAPET JORRESHQITES CINIGLIA 50x70CM
-30%

TAPET JORRESHQITES CINIGLIA 50x70CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Tapeti i koleksionit CINIGLIA eshte shume i vecante dhe eshte zgjedhja ideale per te arreduar shtepine tuaj.Tapeti eshte i bere nga nje shtrese gome qe eshte jo rreshqites dhe pershtate me se miri me ..

TAPET MAMLOUK 60x120CM
-24%

TAPET MAMLOUK 60x120CM

1,299Lekë

1,699Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Tapeti i koleksionit MAMLOUK eshte nje tapet i thjeshte dhe i punuar me shume detaje qe bejne shume te vecante per te arreduar shtepine tuaj.Kombinohet me te gjithe moblijet dhe ngjyrat e ambjenteve t..

TAPET ME NGJYRA 50x80CM
-11%

TAPET ME NGJYRA 50x80CM

399Lekë

449Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Tapet i thurur ne menyre artizanale me fije pambuke dhe me thek.Ky lloj tapeti eshte shume praktik per te arreduar cdo ambjent te shtepise suaj.Tapeti vjen ne kater versione te ndryshme ngjyrash.Mater..

TAPET RRETHOR 70CM
-18%

TAPET RRETHOR 70CM

899Lekë

1,099Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Nese jeni duke kerkuar nje tapet me dizenjo te vecante dhe me ngjyra te bukura , dini se ku te kerkoni.Tapeti kombinohet me cdo lloj mobilje dhe i jep me shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Eshte s..

TAPET TABA 50x140CM
-23%

TAPET TABA 50x140CM

849Lekë

1,099Lekë

EksTaksë: 849Lekë

Tapet i koleksionit TABA me dizenjo me lulediell eshte zgjedhja ideale per te arreduar ambjentet e shtepise suaj.Tapeti eshte shume praktik ne perdorim dhe pershtate me cdo lloj siperfaqe.Kombinohe..

TAPET TUALETI JO RRESHQITES 30X80CM
-40%

TAPET TUALETI JO RRESHQITES 30X80CM

149Lekë

249Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Tapet per tualet i punuar me fije plastike te thurura.Materiali i tij jo rreshqites, na lejon qe te pershtatet me siperfaqene pllakave te tualetit tuajTapeti eshte shume praktik ne perdorim dhe m..

Shfaqur 1 deri 34 nga 34 (1 Faqe)