Tapet Banjo

Shfaqur 1 deri 11 nga 11 (1 Faqe)
SET TAPET BANJO 3CP
-50%

SET TAPET BANJO 3CP

999Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Ky set per tualetin eshte ne dispozicionin tuaj ne disa versione ngjyrash.Seti i tapetit eshte i perbere nga nje shtrese jo rreshqitese dhe ju do te ndihei shume komod kur te qendroni mbi te.Mate..

SET TAPET TUALETI FLAMINGO 3CP
-25%

SET TAPET TUALETI FLAMINGO 3CP

1,499Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Set tapet tualeti me dizenjo flamingo me fibra pambuku eshte shume komod kur ju te kaloni mbi te.Materiali eshte shume rezistent dhe jo rreshqites dhe pershtatet me siperfaqen e dyshemese.Tapeti mund ..

TAPET BANJO 30x160CM
-25%

TAPET BANJO 30x160CM

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Tapet tualeti me fije te thurura dhe me ngjyra te ndryshme.Tapeti eshte shume praktik ne perdorim dhe materiali i tij jo rreshqites pershtatet me siperfaqen e pllakave te tualetit.Tapeti mund te lahet..

TAPET BANJO 50x80CM
-20%

TAPET BANJO 50x80CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Tapeti tualeti me fije pambuku dhe dizenjo me ngjyra te ndryshme.Fal dizenjos me ngjyra te ndryshme ju mund te arrini ta kombinoni  per ti dhene me shume element zbukurues tualetit tuaj.Materiali..

TAPET BANJO FOGLIE 55x240CM
-15%

TAPET BANJO FOGLIE 55x240CM

1,699Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Tapeti i tualetit i koleksoinit FOGLIE eshte i punuar me fije pambuku.Keto fije nuk lejojne qe lageshtia te depertohet dhe e kete menyre dyshemeja juaj do te jete gjithmone e thate.Tapeti vjen ne gjas..

TAPET BANJO JO RRESHQITES 50x100CM
-25%

TAPET BANJO JO RRESHQITES 50x100CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Nese deshironi qe tualeti juaj te qendroje sa me i paster dhe te kete nje pamje te kendeshme, ky tapet eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni.Tapeti eshte i perber nga material plastik PVC dhe nuk a..

TAPET BANJO KRISTAL 50x50CM
-21%

TAPET BANJO KRISTAL 50x50CM

549Lekë

699Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Tapeti dushi katror plastik me kristale te vogla eshte shume praktik ne perdorim.Mund ta vendosni perpara kabines se dushit ose vaskes per te thitur te gjithe lageshtine.Materiali : Plastik Perma..

TAPET BANJO ME FIJE 50x80CM
-29%

TAPET BANJO ME FIJE 50x80CM

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Tapeti tualeti me fije pambuku dhe dizenjo me ngjyra te ndryshme.Fal dizenjos me ngjyra te ndryshme ju mund te arrini ta kombinoni  me te gjithe aksesoret e tualeti.Materiali jo rreshqites ju jep..

TAPET BANJO MEMORY 40x60CM
-20%

TAPET BANJO MEMORY 40x60CM

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Tapeti i tualetit i koleksionit Memory eshte i perbere nga fije mikrofibre.Keto fije nuk lejojne qe lageshtia te depertohet dhe ne kete menyre dyshemeja juaj do te jete gjate gjithe kohe e thate.Fibra..

TAPET BANJO SWEET HOME 40x60CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Tapet banjo i koleksionit SWEET HOME eshte ideuar per te mbajtur lageshtine dhe ne kete menyre dyshemeja do te jete gjithmone e thate.Ky tapet eshte shume i vecante per shkak te materialit te fije te ..

TAPET TUALETI JO RRESHQITES 30X80CM
-40%

TAPET TUALETI JO RRESHQITES 30X80CM

149Lekë

249Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Tapet per tualet i punuar me fije plastike te thurura.Materiali i tij jo rreshqites, na lejon qe te pershtatet me siperfaqene pllakave te tualetit tuajTapeti eshte shume praktik ne perdorim dhe m..

Shfaqur 1 deri 11 nga 11 (1 Faqe)