Statuja /Objekte Dekoruese

Shfaqur 1 deri 36 nga 151 (5 Faqe)
ARUSH DEKORES PORCELAN ME LULE 14CM
-31%

ARUSH DEKORES PORCELAN ME LULE 14CM

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Arushi dekorues eshte nje objekt qe bie ne sy ne cdo dhome dhe terheq vemendjen e te gjithe njerezve.Ka nje punim artistik shume te thjeshte me ngjyre te bardhe.Arushi ka dhe nje lule ne pjesen e majt..

ARUSH DEKORUES PORCELANI 10CM

149Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Arush dekor eshte nje objekt qe bie ne sy ne cdo dhome.Ka nje punim artistik shume te thjeshte me ngjyre te bardheTransformon dhe i jep m e shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Mune te jete nje ide ..

BALERINE DEKOR 13.5CM
-20%

BALERINE DEKOR 13.5CM

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Balerine  dekor artistik eshte nje element qe nuk duhet te mungoje ne arredimin e dhomes se ndenjes tuaj.Ky punim eshte shume i vecante dhe do te bie ne sy ne cilin kend te dhomes qe ju do ta ven..

BALERINE DEKOR 18CM
-10%

BALERINE DEKOR 18CM

899Lekë

999Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Kjo balerine dekor eshte nje objekt qe bie ne sy ne cdo dhome.Ka nje punim artistik shume te thjeshte me ngjyre te bardhe.Transformon dhe i jep m e shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Balerina vjen..

BEBE DEKOR ARTISTIK 17.5CM
-25%

BEBE DEKOR ARTISTIK 17.5CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Bebe dekor artistik eshte nje element qe nuk duhet te mungoje ne arredimin e dhomes se femiejve tuaj.Ky punim eshte shume i vecante dhe do te bie ne sy ne cilin kend te dhomes qe ju do ta vendosniMate..

BEBE DEKOR ARTISTIKE 6CM
-20%

BEBE DEKOR ARTISTIKE 6CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Bebe dekor artistik eshte nje element qe nuk duhet te mungoje ne arredimin e dhomes se femiejve tuaj.Ky punim eshte shume i vecante dhe do te bie ne sy ne cilin kend te dhomes qe ju do ta vendosniMate..

BEBE DEKOR ARTISTIKE 9CM
-14%

BEBE DEKOR ARTISTIKE 9CM

189Lekë

219Lekë

EksTaksë: 189Lekë

Bebe dekor artistik eshte nje element qe nuk duhet te mungoje ne arredimin e dhomes se femiejve tuaj.Ky punim eshte shume i vecante dhe do te bie ne sy ne cilin kend te dhomes qe ju do ta vendosniMate..

BIBERON DEKORUES 4x9CM
-31%

BIBERON DEKORUES 4x9CM

89Lekë

129Lekë

EksTaksë: 89Lekë

Nese jeni duke menduar per te organizuar nje event ne forme Baby SHower dhe po kerkoni detaje se me te vecante ky beberon do ti jap me shume bukuri eventitBiberoni mund te mbushet me letra te vogla ne..

BUF DEKORUES 14CM
-15%

BUF DEKORUES 14CM

1,099Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

Statuje buf dekorues ngjyre silver e punuar me gure ne te gjithe siperfaqen e saj.Perdoreni kete statuje per te terhequr vemendjen e gjithekujt qe vjen dhe ju viziton ju ne shtepine tuaj.Kjo statuje d..

BUF DEKORUES 19CM
-13%

BUF DEKORUES 19CM

1,299Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Statuje buf dekoruese ngjyre silver e punuar me gure ne te gjithe siperfaqen e saj.Perdoreni kete statuje per te terhequr vemendjen e gjithekujt qe vjen dhe ju viziton ju ne shtepine tuaj.Kjo statuje ..

BUF DEKORUES 23CM
-20%

BUF DEKORUES 23CM

1,599Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Nese jeni duke kerkuar nje aksesor dekorues qe te bjere ne sy ne ambjentet e shtepise suaj ky buf  dekourues eshte zgjedhja idealeBufi eshte i punuar  sipas stilit bizantin dhe ka disa detaj..

BUF DEKORUESE 25CM
-18%

BUF DEKORUESE 25CM

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Statuje buf dekorues ngjyre silver e punuar me gure ne te gjithe siperfaqen e saj.Perdoreni kete statuje per te terhequr vemendjen e gjithekujt qe vjen dhe ju viziton ju ne shtepine tuaj.Kjo statuje d..

CIFT I KUQ KULLA EIFEL ME GLOB DHE DRITE 15x17CM
-30%

CIFT I KUQ KULLA EIFEL ME GLOB DHE DRITE 15x17CM

1,399Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

Nese keni dyshime dhe nuk dini se cfare dhurate ti dhuronii njerezve tuaja te dashur, ky cift dekorues me kullen Eifel me bateri eshte nje ide shume e mire.Cifti dekorues mund te jete nje ide interesa..

CIFT I KUQ ME DEKOR GLOB ME BATERI 10x22CM
-20%

CIFT I KUQ ME DEKOR GLOB ME BATERI 10x22CM

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Nese keni dyshime dhe nuk dini se cfare dhurate ti dhuronii njerezve tuaja te dashur , ky cift dekorues me bateri eshte nje ide shume e mire.Cifti dekorues mund te jete nje ide interesante per tu dhur..

CIFT NE LISHARESE PUNIM ARTISTIK SILVER 13x18CM
-33%

CIFT NE LISHARESE PUNIM ARTISTIK SILVER 13x18CM

1,199Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Cift punim artistik eshte nje objekt qe bie ne sy nese vendosni te dekoroni ambjentet e shtepise suaj.Cifti eshte i ulur ne nje lisharese ne dege peme dhe kombinohet me cdo ngjyre dhe mobilje te shepi..

DEKOR KEPUCE ME LULE 5CM
-25%

DEKOR KEPUCE ME LULE 5CM

179Lekë

239Lekë

EksTaksë: 179Lekë

Kjo kepuce dekoruese me lule eshte nje objekt shume i bukur dhe mund ta perdorni per dekorimin e ambjenteve tuaja.Kepuca eshte e dekoruar me disa lule, te cilat e bejne me te vecante.Materiali : Porce..

DEKOR KRAHE ENGJELLI ME LULE 5CM
-25%

DEKOR KRAHE ENGJELLI ME LULE 5CM

179Lekë

239Lekë

EksTaksë: 179Lekë

Krahe engjelli dekoruese me lule eshte nje objekt shume i bukur dhe mund ta perdorni per dekorimin e ambjenteve tuaja.Krahet e engjellit jane te dekoruar me disa lule, te cilat e bejne me te vecante.M..

DEKOR LULE HEKURI 52*90CM
-20%

DEKOR LULE HEKURI 52*90CM

3,999Lekë

4,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Dekor me dizenjo dhe me ngjyra te ndryshme per arredimin e shtepise, zyres dhe te gjithe ambjenteve te ndryshme.Struktura prej hekuri eshte shume rezistente dhe nuk demtohet dhe me kalimin e kohes.Mat..

DEKOR MARINARI 18CM
-23%

DEKOR MARINARI 18CM

999Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Dekor marinari me shkrim Welcome on Board eshte nje objekt dekorues qe ju mund ta perdorni per te dekoruar shtepine tuaj te pushimitKy dekor druri mund te perdoret dhe per arredimin e lokaleve dhe res..

DEKOR MARINARI 20CM
-20%

DEKOR MARINARI 20CM

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Dekor marinari eshte nje objekt dekorues qe ju mund ta perdorni per te dekoruar shtepine tuaj te pushimitKy dekor druri mund te perdoret dhe per arredimin e lokaleve dhe restoranteve.Dekori i marinari..

DEKOR ME LULE 12CM
-20%

DEKOR ME LULE 12CM

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kurore dekoruese me lule ne forme rrethi ose unaze eshte nje objekt shume i bukur per te dekoruar ambjentet e shtepise suaj.Kurora vjen e endur bashke me disa lule.Ju mund te dekoroni ambjentet e shte..

DEKOR ME LULE 15CM
-21%

DEKOR ME LULE 15CM

549Lekë

699Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Kurore dekoruese me lule ne forme rrethi ose unaze eshte nje objekt shume i bukur per te dekoruar ambjentet e shtepise suaj.Kurora vjen e endur bashke me disa lule.Ju mund te dekoroni ambjentet e shte..

DEKOR ME LULE 4.5CM
-25%

DEKOR ME LULE 4.5CM

179Lekë

239Lekë

EksTaksë: 179Lekë

Kjo dekoruese ne forme buqete me lule eshte nje objekt shume i bukur dhe mund ta perdorni per dekorimin e ambjenteve tuaja.Materiali : PorcelanPermasat : 4.5CM..

DEKOR ME LULE 5CM
-25%

DEKOR ME LULE 5CM

179Lekë

239Lekë

EksTaksë: 179Lekë

Kjo dekoruese forme shporte me lule eshte nje objekt shume i bukur dhe mund ta perdorni per dekorimin e ambjenteve tuaja.Shporta eshte e dekoruar me disa lule, te cilat e bejne me te vecante.Materiali..

DEKOR ME LULE 7.5CM
-16%

DEKOR ME LULE 7.5CM

209Lekë

249Lekë

EksTaksë: 209Lekë

Kurore dekoruese me lule ne forme rrethi ose unaze eshte nje objekt shume i bukur per te dekoruar ambjentet e shtepise suaj.Kurora vjen e endur bashke me disa lule.Ju mund te dekoroni ambjentet e shte..

DEKOR ME LULE 7.5CM
-14%

DEKOR ME LULE 7.5CM

239Lekë

279Lekë

EksTaksë: 239Lekë

Kurore dekoruese me lule ne forme rrethi ose unaze eshte nje objekt shume i bukur per te dekoruar ambjentet e shtepise suaj.Kurora vjen e endur bashke me disa lule.Ju mund te dekoroni ambjentet e shte..

DEKOR PEME ME KOSH KAF 18x55CM
-18%

DEKOR PEME ME KOSH KAF 18x55CM

899Lekë

1,099Lekë

EksTaksë: 899Lekë

DEKOR PEME ME KOSH KAF 18x55CM..

DEKOR PER DJEGIE ESENCASH
-25%

DEKOR PER DJEGIE ESENCASH

899Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Teknika e djegies se esencave eshte nje praktike qe eshte perdorur  qe ne lashtesi, per te dhene nje qetesi dhe nje relaks mendjes. Ky ene dekoruese per djegien e esencave eshte ideale ..

DERRKUC DEKOR ARTISTIK 8CM
-25%

DERRKUC DEKOR ARTISTIK 8CM

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Derrkuc dekor eshte nje objekt qe bie ne sy ne cdo dhome.Ka nje punim artistik shume te thjeshte me ngjyre panaTransformon dhe i jep m e shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Mune te jete nje ide shu..

DEVE DEKORUESE 23CM
-33%

DEVE DEKORUESE 23CM

999Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Nese jeni duke kerkuar nje aksesore dekorues qe te bjere ne sy ne ambjentet e shtepise suaj kjo deve dekoruese eshte zgjedhja ideale.Deveja eshte e punuar  sipas stilit bizantin dhe ka disa gure ..

DEVE DEKORUESE 23CM
-33%

DEVE DEKORUESE 23CM

999Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Nese jeni duke kerkuar nje aksesore dekorues qe te bjere ne sy ne ambjentet e shtepise suaj kjo deve dekourse eshte zgjedhja idealeDeveja eshte e punuar  sipas stilit bizantin dhe ka disa gure ne..

DEVE DEKORUESE 23CM
-20%

DEVE DEKORUESE 23CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Nese jeni duke kerkuar nje aksesore dekorues qe te bjere ne sy ne ambjentet e shtepise suaj kjo deve dekoruese eshte zgjedhja idealeDeveja eshte e punuar  sipas stilit bizantin dhe ka disa gure n..

DEVE DEKORUESE 28CM
-15%

DEVE DEKORUESE 28CM

1,699Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Nese jeni duke kerkuar nje aksesor dekorues qe te bjere ne sy ne ambjentet e shtepise suaj kjo deve dekoruese eshte zgjedhja idealeDeveja eshte e punuar  sipas stilit bizantin dhe ka disa gure ne..

DEVE DEKORUESE GOLD 23CM
-33%

DEVE DEKORUESE GOLD 23CM

999Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Nese jeni duke kerkuar nje aksesor dekorues qe te bjere ne sy ne ambjentet e shtepise suaj kjo deve dekoruese eshte zgjedhja idealeDeveja eshte e punuar  sipas stilit bizantin dhe ka disa gure ne..

DEVE DEKORUESE SILVER 23CM
-33%

DEVE DEKORUESE SILVER 23CM

999Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Nese jeni duke kerkuar nje aksesor dekorues qe te bjere ne sy ne ambjentet e shtepise suaj kjo deve dekoruese eshte zgjedhja idealeDeveja eshte e punuar  sipas stilit bizantin dhe ka disa gure ne..

ELEFANT DEKORUES GOLD 26CM
-18%

ELEFANT DEKORUES GOLD 26CM

1,399Lekë

1,699Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

Nese jeni duke kerkuar nje aksesore dekorues qe te bjere ne sy ne ambjentet e shtepise suaj ky elefant  dekorues eshte zgjedhja ideale.Elefanti eshte i punuar sipas stilit bizantin dhe ka disa gu..

Shfaqur 1 deri 36 nga 151 (5 Faqe)