Qirinj

Shfaqur 1 deri 36 nga 48 (2 Faqe)
GURE AROMATIZUES 300GR
-34%

GURE AROMATIZUES 300GR

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Guret aromatizues me ngjyre roze do ti japin nje arome me te kendeshme shtepise suaj.Mund te vendoset ne nje pjatance dekoruese  ose ne nje vazo dhe ne kete menyre aroma do te perhapet ne te gjit..

MBAJTESE PER QIRI 8CM
-20%

MBAJTESE PER QIRI 8CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Per te krijuar nje atmosfere sa me te kendeshme, kjo mbajtese per qiri eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni.Mbajtesja eshte ne forme ananasi dhe ka nje hapesire te vogel ku mund te vendoset qiriu...

MBAJTESE PER QIRI 8CM
-20%

MBAJTESE PER QIRI 8CM

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Per te krijuar nje atmosfere sa me te kendeshme, kjo mbajtese per qiri eshte zgjedhja me e mire qe mund te beni.Mbajtesja eshte ne forme kaktusi  dhe ka nje hapesire te vogel ku mund te vendoset ..

MBAJTESE PER QIRI 9.5CM
-40%

MBAJTESE PER QIRI 9.5CM

149Lekë

249Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Mbajtese per qiri ne forme vazo eshte zgjedhja ideale per te krijuar nje ambjent te vecante.Vazo ka nje pjese metalike ku ju mund te vendosni qiri aromatik dhe aroma e tij te perhapet ne te gjithe amb..

MBAJTESE QIRINJSH ME 2 VENDE 7x14CM
-25%

MBAJTESE QIRINJSH ME 2 VENDE 7x14CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Mbajtese per qirinj me dy vende eshte zgjedhja ideale per te krijuar nje ambjent te vecante.Mbajtesja eshte ne forme drejtekendore dhe ka nje lule si dekor .Ju mund te vendosni  dy qirinj aromati..

MBAJTESE QIRINJSH ME 3 VENDE 39X40CM
-20%

MBAJTESE QIRINJSH ME 3 VENDE 39X40CM

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Mbajtese qirinjsh me 3 vende ngjyre bezhe eshte zgjedhja ideale per te krijuar nje ambjent te vecante te shoqeruar me qirinj aromatik.Shandani mund te vendoset per te dekoruar nje tavoline dhe do ti j..

MBAJTESE QIRINJSH ME 5 VENDE 38CM
-28%

MBAJTESE QIRINJSH ME 5 VENDE 38CM

1,449Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,449Lekë

Mbajtese qirinjsh me 3 vende ngjyre bezhe eshte zgjedhja ideale per te krijuar nje ambjent te vecante te shoqeruar me qirinj aromatik.Shandani mund te vendoset per te dekoruar nje tavoline dhe do ti j..

MBAJTESE QIRIU ZEMER 30CM

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Mbajtese qiriu ne forme zemer e thurur me dekore druri dhe gote qelqi ne mes.Kjo mbajtese eshte ideale per te krijuar nje atmosfere te kendeshme te shoqeruar me qirinj aromatik.Materiali eshte shume r..

MBAJTESE QIRIU ZEMER 30CM
-29%

MBAJTESE QIRIU ZEMER 30CM

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Mbajtese qiriu ne forme zemer e thurur me detaje druri dhe gote qelqi ne mes.Kjo mbajtese eshte ideale per te krijuar nje atmosfere te kendeshme te shoqeruar me qirinj aromatik.Materiali eshte shume r..

MBAJTESE QIRIU ZEMER 35CM

1,199Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Mbajtese qiriu ne forme zemer e thurur dhe e punuar me detaje druri dhe gote qelqi ne mes.Kjo mbajtese eshte ideale per te krijuar nje atmosfere te kendeshme te shoqeruar me qirinj aromatik.Materiali ..

MBAJTESE QIRIU ZEMER 35CM
-38%

MBAJTESE QIRIU ZEMER 35CM

749Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 749Lekë

Mbajtese qiriu ne forme zemer e thurur dhe e punuar me detaje druri dhe gote qelqi ne mes.Kjo mbajtese eshte ideale per te krijuar nje atmosfere te kendeshme te shoqeruar me qirinj aromatik.Materiali ..

QESE LETRE PER QIRINJ 15x26CM
-23%

QESE LETRE PER QIRINJ 15x26CM

99Lekë

129Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Nese deshironi qe te krijoni nje atmosfere te kendeshme te shoqeruar me qirinj aromatik, ky eshte produkti qe ju duhet.Kjo qese letre vjen se bashku me nje qiri aromatik dhe ne kete menyre aroma e qir..

QIRI AROMATIK 6.5CM
-25%

QIRI AROMATIK 6.5CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Ky qiri aromatik HOUSE WARMING  eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen tuaj dhe ju do te ndiheni shume..

QIRI AROMATIK FORME LULE 5.5x7.5CM
-28%

QIRI AROMATIK FORME LULE 5.5x7.5CM

179Lekë

249Lekë

EksTaksë: 179Lekë

Ky qiri aromatik ne forme lule vjen se bashke me nje vazo porcelani te bardhe.Eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjit..

QIRI AROMATIK ME DEKOR 7x10CM
-20%

QIRI AROMATIK ME DEKOR 7x10CM

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Nese ju doni te krijoni nje ambjent dhe nje atmosfere me te kendshme dhe do te ndiheni shume te qete dhe te relaksuar.Aroma e qiriut do te jep ndjesine e sikur ju jeni  ne nje ambjent ekzotik.Ngj..

QIRI AROMATIK ROZE 7CM
-33%

QIRI AROMATIK ROZE 7CM

299Lekë

449Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Ky qiri aromatik me ngjyre roze dhe me arome trendafili  eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen tuaj d..

QIRI AROMATIZUES ME KAPAK 5CM
-54%

QIRI AROMATIZUES ME KAPAK 5CM

69Lekë

149Lekë

EksTaksë: 69Lekë

Ky qiri aromatik me ngjyre dhe aroma te ndryshme eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen tuaj dhe ju do te n..

QIRI AROME FRUTA PYLLI 3.5CM 12CP
-30%

QIRI AROME FRUTA PYLLI 3.5CM 12CP

139Lekë

199Lekë

EksTaksë: 139Lekë

Qiri aromatik me fruta pylli, eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen tuaj dhe ju do te ndiheni shume te qet..

QIRI AROME LAVANDE 35GR 3CP
-40%

QIRI AROME LAVANDE 35GR 3CP

149Lekë

249Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Qiri aromatik me lavande, eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen tuaj dhe ju do te ndiheni shume te qete dh..

QIRI AROME PORTOKALLI 35GR 3CP
-40%

QIRI AROME PORTOKALLI 35GR 3CP

149Lekë

249Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Qiri aromatik me arome portokalli, eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen tuaj dhe ju do te ndiheni shume t..

QIRI CILINDRIK ME DRITE 6x10CM
-29%

QIRI CILINDRIK ME DRITE 6x10CM

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Qiri forme cilindrik me drite led, shumengjyresh i cili ndryshon ngjyrat ne momentin qe ndizetEshte i pajisur me sensor termik qe bejne qe qiriu ti japi me shume ngrohtesi dhe me shume ngjyra ambjente..

QIRI DEKORUES FORME KULLA EIFFEL 12CM
-25%

QIRI DEKORUES FORME KULLA EIFFEL 12CM

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Nese deshironi qe te krijoni nje ambjent dhe nje atmosfere me te kendshme dhe te ndiheni shume te qete dhe te relaksuar, ky qiri eshte ideal.Qiriu ka nje forme shume te vecante sepse eshte ne forme te..

QIRI FORME LULE NE GOTE 2CM
-35%

QIRI FORME LULE NE GOTE 2CM

129Lekë

199Lekë

EksTaksë: 129Lekë

Qiriu ne forme lule ne gote eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Mund te dekorini dhomen tuaj te ndenjes, dhomen e gjumit dhe cdo ambjent tjeter.Qiriu vjen ne dy versio..

QIRI FORME PESHK 17CM
-38%

QIRI FORME PESHK 17CM

499Lekë

799Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Qiri ne forme peshku me nje forme te vecante dhe te bukur.Kthehejini ambjentet tuaj ne ambjent magjik nepermjet ketyre qirinjve dhe ju do te ndiheni me te qete dhe te relaksuar.Qirinjte mund te perdor..

QIRI FORME PULEBARDHE 15CM
-29%

QIRI FORME PULEBARDHE 15CM

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Qiri ne forme pulebardhe me nje forme te vecante dhe te bukur.Kthehejini ambjentet tuaj ne ambjente magjik nepermjet ketyre qirinjve dhe ju do te ndiheni me te qete dhe te relaksuar.Qirinjte mund te p..

QIRI FORME PULEBARDHE 7CM 6CP
-25%

QIRI FORME PULEBARDHE 7CM 6CP

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Qiri ne forme pulebardhe me nje forme te vecante dhe te bukur.Kthehejini ambjentet tuaj ne ambjente magjik nepermjet ketyre qirinjve dhe ju do te ndiheni me te qete dhe te relaksuar.Qirinjte mund te p..

QIRI FORME VEZAKE ME DRITE 6.5*10CM
-25%

QIRI FORME VEZAKE ME DRITE 6.5*10CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Qiri forme vezake me drite led, shumengjyresh i cili ndryshon ngjyrat ne momentin qe ndizetEshte i pajisur me sensor termik qe bejne qe qiriu ti japi me shume ngrohtesi dhe me shume ngjyra ambjenteve ..

QIRI FORME ZEMRE ME DRITE 4x7.5CM
-30%

QIRI FORME ZEMRE ME DRITE 4x7.5CM

349Lekë

499Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Qiri forme zemre me drite led, shumengjyresh i cili ndryshon ngjyrat ne momentin qe ndizetEshte i pajisur me sensor termik qe bejne qe qiriu ti japi me shume ngrohtesi dhe me shume ngjyra ambjenteve t..

QIRI LULE ME DRITE LED 4.5x15CM
-29%

QIRI LULE ME DRITE LED 4.5x15CM

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Qiri forme lule me drite led, shumengjyresh i cili ndryshon ngjyrat ne momentin qe ndizetEshte i pajisur me sensor termik qe bejne qe qiriu ti japi me shume ngrohtesi dhe me shume ngjyra ambjenteve tu..

QIRI ME AROME AGRUMESH 10CM 180GR
-20%

QIRI ME AROME AGRUMESH 10CM 180GR

119Lekë

149Lekë

EksTaksë: 119Lekë

Qiri aromatik me arome agrumes, eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen tuaj dhe ju do te ndiheni shume te q..

QIRI ME AROME KOKOSI 7*8.5CM  140GR
-13%

QIRI ME AROME KOKOSI 7*8.5CM 140GR

349Lekë

399Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Ky qiri aromatik vjen ne nje gote qelqi me disa shkrime te ndryshme.Eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen ..

QIRI ME AROME LULE 7x8.5CM 140GR
-13%

QIRI ME AROME LULE 7x8.5CM 140GR

349Lekë

399Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Ky qiri aromatik vjen ne nje gote qelqi me disa shkrime te ndryshme.Eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen ..

QIRI ME AROME LULESHTRYDHE 7x8.5CM 140GR
-13%

QIRI ME AROME LULESHTRYDHE 7x8.5CM 140GR

349Lekë

399Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Ky qiri aromatik vjen ne nje gote qelqi me disa shkrime te ndryshme. Eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe d..

QIRI ME AROME PJEPER 25CM
-40%

QIRI ME AROME PJEPER 25CM

59Lekë

99Lekë

EksTaksë: 59Lekë

Ky qiri aromatik me ngjyre jeshil dhe me arome pjepri  eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen tuaj dhe..

QIRI ME AROME PJEPER 7x8.5CM 140GR
-13%

QIRI ME AROME PJEPER 7x8.5CM 140GR

349Lekë

399Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Ky qiri aromatik vjen ne nje gote qelqi me disa shkrime te ndryshme.Eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe dhomen ..

QIRI ME AROME TALCO 7x8.5CM 140GR
-13%

QIRI ME AROME TALCO 7x8.5CM 140GR

349Lekë

399Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Ky qiri aromatik vjen ne nje gote qelqi me disa shkrime te ndryshme. Eshte ideal per te krijuar nje ambjent dhe nje atmosfere te kendshme.Aroma e tij teper e vecante do te perhapet ne te gjithe d..

Shfaqur 1 deri 36 nga 48 (2 Faqe)