Elektrike

Shfaqur 1 deri 36 nga 67 (2 Faqe)

ADAPTOR 16A BIVALENT NE 3

349Lekë

EksTaksë: 349Lekë

ADAPTOR 16A BIVALENT NE 3..

ADAPTUES SPINE SHUKO 10/16A

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

ADAPTUES SPINE SHUKO 10/16A..

ALARM PER DYER/DRITARE- RO001471

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Produkti ideal kundër vjedhjeve ose ndërhyrjeve në shtëpi, me alarmin e tij me tinguj 90 db për dyer, dritare,dollapët dhe dyert e sipërme.Ky sistem alarmi është shumë i lehtë për t'u instaluar pasi q..

CELES DRITE MAKEL
-17%

CELES DRITE MAKEL

149Lekë

179Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Çelës i ndezjes / fikjes per dritat me nje pjese nga ku mund te cosh ne funskion ose jo driten,pra do të thotë se ka vetëm një vend ku mund të ndizni ose fikni dritën tuaj. Një ndërprerës i vetëm..

DRITE BICIKLETE HJ008-2

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

DRITE BICIKLETE HJ008-2..

DRITE DORE TREVI IL808
-43%

DRITE DORE TREVI IL808

799Lekë

1,390Lekë

EksTaksë: 799Lekë

DRITE DORE TREVI ILB08..

DRITE DORE TREVI IL809 ,80900

990Lekë

EksTaksë: 990Lekë

DRITE DORE TREVI IL809 ,80900..

DRITE DORE TREVI IL812  81200
-41%

DRITE DORE TREVI IL812 81200

699Lekë

1,190Lekë

EksTaksë: 699Lekë

DRITE DORE TREVI IL812  81200..

DRITE DORE TREVI IL846 ,3W ,84600

3,890Lekë

EksTaksë: 3,890Lekë

DRITE DORE TREVI IL846 ,3W ,84600..

DRITE DORE VARTA 9 LED LIGHT 3AAA OEM VARTA,156091...

500Lekë

EksTaksë: 500Lekë

DRITE DORE VARTA 9 LED LIGHT 3AAA OEM VARTA,15609101501..

DRITE DORE VARTA LED DAY LIGHT TWINPACK 2AA BLI ,1...
-36%

DRITE DORE VARTA LED DAY LIGHT TWINPACK 2AA BLI ,1...

899Lekë

1,400Lekë

EksTaksë: 899Lekë

DRITE DORE VARTA LED DAY LIGHT TWINPACK 2AA BLI ,16610101402..

DRITE DORE VARTA SWIVEL LIGHT LED 2AA ,17622101421

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

DRITE DORE VARTA SWIVEL LIGHT LED 2AA ,17622101421..

DRITE LED MAGNET
-25%

DRITE LED MAGNET

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Llampe pune LED me magnet.Llampa eshte e ndertuar nga 15 dita led dhe punon me 3 bateri AAA.Praktike dhe shume e lehte ne perdorim. Mund te perdoret ne shtepi si drite gjumi,drite per zyre,ne ofi..

DRITE LED PER DOLLAP
-17%

DRITE LED PER DOLLAP

499Lekë

599Lekë

EksTaksë: 499Lekë

DRITE LED PER DOLLAP..

DRITE LED PER DOLLAP
-44%

DRITE LED PER DOLLAP

499Lekë

899Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Drite led per dollap.Drita me ndricim te ulet vendoset pothuajse ne cdo vend qe nevojitet nje llambe.E perkryer per dollapet,koridoret,drite nate,kutite e mjeteve,kampe,shtepi dhe makina.Lehtesisht e ..

DRITE LED PER DOLLAP ME CELES
-33%

DRITE LED PER DOLLAP ME CELES

599Lekë

899Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Drita me ndricim te ulet vendoset pothuajse ne cdo vend qe nevojitet nje llambe.E perkryer per dollapet,koridoret,drite nate,kutite e mjeteve,kampe,shtepi dhe makina.Lehtesisht e perdorshme . Mund te ..

DRITE ME BATERI

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

DRITE ME BATERI..

DRITE NATE

159Lekë

EksTaksë: 159Lekë

DRITE NATE..

DRITE NATE LED ME SENSOR

549Lekë

EksTaksë: 549Lekë

DRITE NATE LED ME SENSOR..

DRITE NATE LED ME SENSOR

549Lekë

EksTaksë: 549Lekë

DRITE NATE LED ME SENSOR..

DRITE TAVOLINE PHILIPS 43189/33/16

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

DRITE TAVOLINE PHILIPS 43189/33/16..

DRITE TAVOLINE PHILIPS 43259/33/16

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

DRITE TAVOLINE PHILIPS 43259/33/16..

DRITE TAVOLINE PHILIPS 674133116

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

DRITE TAVOLINE PHILIPS 674133116..

ELEKTRIK DORE 5805-1

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Elektrik Dore Modeli: SS-5805-2 me nje dizanj praktik dhe efikas .Mund ta perdorni kudo ne jeten e perditshme apo të merrni me vete në udhëtime , peshkim ose gjueti. Pajisur me drita Led .Perdorim i u..

ELEKTRIK DORE 8 LED

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

ELEKTRIK DORE 8 LED..

ELEKTRIK DORE HEL-9936
-38%

ELEKTRIK DORE HEL-9936

249Lekë

399Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Elektrik dore Modeli: HEL-9936Dizenjuar posacerisht per ndricim cilesor te ambienteve ku mungon drita,Elektriku eshte i pajisur me llampa LED dhe me nje material nga i cili e bën ate teper te lehte pe..

ELEKTRIK DORE JA-1938

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Elektrik dore me dritë LED JA-1938.Mund ta perdorni kudo ne jeten e perditshme apo të merrni me vete në udhëtime , peshkim ose gjueti.Pajisur me drita Led .Perdorim i ulet i energjise .Bateri e rikari..

ELEKTRIK DORE SS-908

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Elektrik dore Modeli: SS-908,Dizenjuar posacerisht per ndricim cilesor te ambienteve ku mungon drita,Elektriku eshte i pajisur me llampa LED dhe me nje material nga i cili e bën ate teper te lehte per..

ELEKTRIK DORE SS-908 0.5W

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Elektrik dore Modeli: SS-908,Dizenjuar posacerisht per ndricim cilesor te ambienteve ku mungon drita, Elektriku eshte i pajisur me llampa LED dhe me nje material nga i cili e bën ate teper te lehte pe..

ELEKTRIK HB-9707A

1,399Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

Dritë pune me teknologjinë COB, lumen më të lartë dhe efikasitet më të mirë të dritës.3 mënyra ndriçimi. I përshtatshëm për kampe, shëtitje, peshkim, barbecue, riparim makinash, dritë emergjence.Konsu..

ELEKTRIK I BARDHE 4x7.5x21CM
-20%

ELEKTRIK I BARDHE 4x7.5x21CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Elektrik i dizenjuar posacerisht per ndricim cilesor te ambienteve ku mungon drita,Elektriku eshte i pajisur me llampa LED dhe me nje material nga i cili e bën ate teper te lehte per mbajtjen, Ai esht..

ELEKTRIK KOKE TGX-9050
-27%

ELEKTRIK KOKE TGX-9050

1,099Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

Elektrik koke Modeli: TGX-9050 të pajisur me llambe Led me Fuqi 2W .Funksionon me bateri te rikarikueshme e cila reziston deri ne 13 ore .Mund të përdoret në jetën e përditshme dhe në punë.Madhësia e ..

ELEKTRIK LED ME BATERI

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

ELEKTRIK LED ME BATERI..

ELEKTRIK ME PANEL SOLAR  HT-8807 2.5W
-12%

ELEKTRIK ME PANEL SOLAR HT-8807 2.5W

1,499Lekë

1,699Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Elektik me panel solar MT-8807.Elektriku e merr energjine ndermjet panelit solar me te cilen ai eshte pajisur.Modeli : MT-8807Lloji i llambës: tub 1W + 7SMD / 1W +Furnizimi me energji elektrike: ..

ELEKTRIKE KOKE SENCOR SLL59 3W
-29%

ELEKTRIKE KOKE SENCOR SLL59 3W

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

..

ELEKTRIKE KOKE.SENCOR SLL56 3W

1,690Lekë

EksTaksë: 1,690Lekë

..

Shfaqur 1 deri 36 nga 67 (2 Faqe)