Vegla pune elektrike

Shfaqur 1 deri 5 nga 5 (1 Faqe)
PISTOLETE SILIKONI 6x15x25CM
-27%

PISTOLETE SILIKONI 6x15x25CM

549Lekë

749Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Pistolete per ngjitje me silikon.Burim energjie kabllor .I pershtatshem per punime te thjeshta dhe ato profesionale.Paketimi perfshin pistoleten e silikonit dhe 2 shufra silikoni.Funksionimi i rrymës ..

PISTOLETE SILIKONI+SILIKON 2CP 10x11CM

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Pistolete per ngjitje me silikon.Burim energjie kabllor , me buton fikje - ndezje.I pershtatshem per punime te thjeshta dhe ato profesionale.Paketimi perfshin pistoleten e silikonit dhe 2 shufra silik..

POMPE AVI ProsKit 8PK-366N-S

2,999Lekë

EksTaksë: 2,999Lekë

POMPE AVI ProsKit 8PK-366N-S..

TRAPAN 135W 22CM

3,499Lekë

EksTaksë: 3,499Lekë

Mjet shumëfunksional për lëmim, bluarje, lustrim dhe për çdo punë precize të vogëlFuqia 135WTensioni 220VShpejtësia minimale 10,000rpmShpejtësia maksimale 32.000rpmRregullatori elektronik i shpejtësis..

TRAPAN 710W 20x25CM

4,799Lekë

EksTaksë: 4,799Lekë

Shpejtësia nga 0 deri në 3000 g / min (rregullueshme)Vendosja e shpejtësisë maksimaleSulmues i shkëputurButoni për përdorim të vazhdueshëmDorezë e rregullueshme ndihmëse e përparmeMax 25 mm druriMaksi..

Shfaqur 1 deri 5 nga 5 (1 Faqe)