Produkte per Qene

Shfaqur 1 deri 26 nga 26 (1 Faqe)

BATANIJE PER KAFSHE 70x100CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

BATANIJE PER KAFSHE 70x100CM..

BREZORE PER QEN
-60%

BREZORE PER QEN

199Lekë

499Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Rrip drejtues per qente. Eshte I bute, lemuar dhe shume I qendrueshem per te gjihte llojet e qenve. Rripi eshte I pajisur me kapese per te gjitha llojet e qaforeve.Dizenjo ushtarake ..

DISPENSER ME QESE PASTRIMI 15CP
-25%

DISPENSER ME QESE PASTRIMI 15CP

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Dispenser me qese sanitare në formë kocke. Përfshirë ne nje rrotull15 qese për të hequr jashtëqitjet e qenve në një mënyrë praktike dhe higjienike. Shumë i përshtatshëm për t'u përdorur gjatë shëtitje..

FURCE PASTIMI METALIKE
-40%

FURCE PASTIMI METALIKE

299Lekë

499Lekë

EksTaksë: 299Lekë

FURCE PASTIMI METALIKE..

FURCE PASTRIMI PER KAFSHE 21CM
-40%

FURCE PASTRIMI PER KAFSHE 21CM

299Lekë

499Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Furçë krehjepër kafshë shtëpiake me dy anë.E ndertuar nga doreze druri e cila nuk demton doren dhe dy ane te ndryshme kreherash, njera kreher normal dhe tjetra metalike e cila ndihmon edhe ne shkurtim..

JASTEK KAFSHESH 50x75CM
-13%

JASTEK KAFSHESH 50x75CM

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Jastëkët për kafshë, vijnë me dizajn mjaft klasik dhe material të butë tekstil dhe pambuk. Janë të rehatshme dhe shërbejnë edhe si shtrojë për kafshët. Dimensionet e tyre janë 50x75CM..

JASTEK PER KAFSHE 30x45CM
-25%

JASTEK PER KAFSHE 30x45CM

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

JASTEK PER KAFSHE 30x45CM..

KOCKE PLASTIKE  LODER PER QEN
-5%

KOCKE PLASTIKE LODER PER QEN

189Lekë

199Lekë

EksTaksë: 189Lekë

Kocke loder per qen. Ato jane te ndertuar nga material fibre natyrale shume te qendrueshem dhe lekure natyrale pa kimikate cka e ben kete shume te sigurte per qentë...

KREVAT PER KAFSHE 30*45CM
-7%

KREVAT PER KAFSHE 30*45CM

1,399Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

Krevat për kafshë, vijnë me dizajn mjaft klasik dhe material të butë tekstil dhe pambuk. Janë të rehatshme dhe shërbejnë edhe si shtrojë për kafshët. Në këtë krevat kafsha juaj mund të relaksohet dhe ..

LETRA TE LAGURA PER KAFSHE 20CP
-25%

LETRA TE LAGURA PER KAFSHE 20CP

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Pastrim i butë dhe i rehatshëm në krahasim me trajtimet tradicionale, ideal për lëkurë dhe lesh të ndjeshme të qenit tuaj.Pavarësisht nëse kafsha juaj është një qenush apo i rritur, me përdorim të rre..

LODER KAFSHESH TOP 3CP

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Set prej 3 topa loder, perfekte për stimulimin e instinktit të tij për të gjuajtur, ndjekur dhe zënë pritë. Me zhurmë për një efekt shushurimë që do të mbajë të zënë edhe macen/qenin më aktive. Falë s..

LUGE PASTRIMI PER KAFSHE

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

LUGE PASTRIMI PER KAFSHE..

MASKE PLASTIKE PER QEN
-25%

MASKE PLASTIKE PER QEN

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Maske Plastike per Qen.Maske mbrojtese per qente gjate shetitjes se tyre.Me qafore rrobe dhe maske ne material plastik rezistent Vendoset ne pjesen e gojes se qenve Ideal per qen me madhesi ..

MASKE PLASTIKE PER QEN
-17%

MASKE PLASTIKE PER QEN

499Lekë

599Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Maske Plastike per Qen.Maske mbrojtese per qente gjate shetitjes se tyre.Me qafore rrobe dhe maske ne material plastik rezistent Vendoset ne pjesen e gojes se qenve Ideal per qen me madhesi ..

PETULL LODER PER QEN
-23%

PETULL LODER PER QEN

229Lekë

299Lekë

EksTaksë: 229Lekë

Donutz janë ideale për këlyshët që mund të përtypen dhe për qentë e të gjitha moshave. E bërë me material fleksibël, por të qëndrueshëm , kjo lodër është argëtuese për kafshen tuaj...

QAFORE LED ME USB 35CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

QAFORE LED ME USB 35CM..

QAFORE ME ZILE PER KAFSHE
-40%

QAFORE ME ZILE PER KAFSHE

119Lekë

199Lekë

EksTaksë: 119Lekë

Qafore per kafshe material najloni shumë rezistente me dizajne reflektuese për siguri të shtuar gjatë natës.Jakë elastike me lëshim të shpejtë dhe zile.Ofron komoditetin më të mirë për këlyshin tuaj.N..

QAFORE QENI
-33%

QAFORE QENI

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

QAFORE QENI..

QESE HIGJENIKE PER QEN 15CP
-12%

QESE HIGJENIKE PER QEN 15CP

219Lekë

249Lekë

EksTaksë: 219Lekë

Mbajtëse çantash higjienike , në formën e një çante me modele kockash. Mbyllja e zinxhirit siguron rrotullën brenda, dhe vrima në pjesën e poshtme e bën të lehtë kapjen e çantës së vetme.Paketimi perf..

RRIP ME MEKANIZEM PER QEN 2.5MT
-64%

RRIP ME MEKANIZEM PER QEN 2.5MT

249Lekë

699Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Rrip për qen me material të qëndrueshëm dhe me një mbajtëse nga plastika që me anë të një mekanizmi rregullon gjatësinë e rripit sipas nevojës. Ka dimensione prej 2.5x13x19cm dhe gjatësi prej 2.5 metr..

RRIP QENI 120CM
-23%

RRIP QENI 120CM

229Lekë

299Lekë

EksTaksë: 229Lekë

Litar drejtuese per qen me nje gjatesi te rregullueshme. Zgjidhni litarin e rregullueshem për një përshtatje me porosi për qenin tuaj. Litari eshte i ndertuar me nje shirit me kapese metalike me nje a..

RRIP QENI ME KOCKE 120CM
-33%

RRIP QENI ME KOCKE 120CM

299Lekë

449Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Litar drejtuese per qen me nje gjatesi te rregullueshme. Zgjidhni litarin e rregullueshem për një përshtatje me porosi për qenin tuaj. Litari eshte i ndertuar me nje shirit me dizenjo kockash, ka nje ..

TAS USHQIMI DHE UJI PER KAFSHE  31CM
-5%

TAS USHQIMI DHE UJI PER KAFSHE 31CM

189Lekë

199Lekë

EksTaksë: 189Lekë

Tas ushqimi për kafshë.Materiali: plastikE pasijur me dy kontenitore te ndryshem për mbajtjen e ujit dhe ushqimeve të ndryshme.Permasat : 7.5x19x31CM..

TAS USHQIMI PER KAFSHET
-7%

TAS USHQIMI PER KAFSHET

139Lekë

149Lekë

EksTaksë: 139Lekë

Tas plastik për kafshë shtëpiake 21CMKapaciteti: 0,40 litraMateriali: plastikeE disponueshme ne dizenjo te ndryshme..

TAS USHQIMI RRETHOR PER KAFSHE 21CM
-5%

TAS USHQIMI RRETHOR PER KAFSHE 21CM

189Lekë

199Lekë

EksTaksë: 189Lekë

Tas plastik për kafshë shtëpiake 21CMKapaciteti: 0,40 litra Materiali: plastike E disponueshme ne ngjyra te ndryshme..

TOP LODER PER QEN

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Top loder ideale për këlyshët që mund të përtypen dhe për qentë e të gjitha moshave.E bërë me material fleksibël, por të qëndrueshëm , kjo lodër është argëtuese për kafshen tuaj...

Shfaqur 1 deri 26 nga 26 (1 Faqe)