Produkte per Mace

Shfaqur 1 deri 7 nga 7 (1 Faqe)
FURCE PASTRIMI PER KAFSHE 21CM
-40%

FURCE PASTRIMI PER KAFSHE 21CM

299Lekë

499Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Furçë krehjepër kafshë shtëpiake me dy anë.E ndertuar nga doreze druri e cila nuk demton doren dhe dy ane te ndryshme kreherash, njera kreher normal dhe tjetra metalike e cila ndihmon edhe ne shkurtim..

JASTEK KAFSHESH 50x75CM
-13%

JASTEK KAFSHESH 50x75CM

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Jastëkët për kafshë, vijnë me dizajn mjaft klasik dhe material të butë tekstil dhe pambuk. Janë të rehatshme dhe shërbejnë edhe si shtrojë për kafshët. Dimensionet e tyre janë 50x75CM..

KREVAT PER KAFSHE 30*45CM
-7%

KREVAT PER KAFSHE 30*45CM

1,399Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

Krevat për kafshë, vijnë me dizajn mjaft klasik dhe material të butë tekstil dhe pambuk. Janë të rehatshme dhe shërbejnë edhe si shtrojë për kafshët. Në këtë krevat kafsha juaj mund të relaksohet dhe ..

LODER KAFSHESH TOP 3CP

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Set prej 3 topa loder, perfekte për stimulimin e instinktit të tij për të gjuajtur, ndjekur dhe zënë pritë. Me zhurmë për një efekt shushurimë që do të mbajë të zënë edhe macen/qenin më aktive. Falë s..

TAS USHQIMI DHE UJI PER KAFSHE  31CM
-5%

TAS USHQIMI DHE UJI PER KAFSHE 31CM

189Lekë

199Lekë

EksTaksë: 189Lekë

Tas ushqimi për kafshë.Materiali: plastikE pasijur me dy kontenitore te ndryshem për mbajtjen e ujit dhe ushqimeve të ndryshme.Permasat : 7.5x19x31CM..

TAS USHQIMI PER KAFSHET
-7%

TAS USHQIMI PER KAFSHET

139Lekë

149Lekë

EksTaksë: 139Lekë

Tas plastik për kafshë shtëpiake 21CMKapaciteti: 0,40 litraMateriali: plastikeE disponueshme ne dizenjo te ndryshme..

TAS USHQIMI RRETHOR PER KAFSHE 21CM
-5%

TAS USHQIMI RRETHOR PER KAFSHE 21CM

189Lekë

199Lekë

EksTaksë: 189Lekë

Tas plastik për kafshë shtëpiake 21CMKapaciteti: 0,40 litra Materiali: plastike E disponueshme ne ngjyra te ndryshme..

Shfaqur 1 deri 7 nga 7 (1 Faqe)