Femijet

Shfaqur 1 deri 36 nga 50 (2 Faqe)
BABYLINO SENSITIVE NEWBORN 2-5 KG
-8%

BABYLINO SENSITIVE NEWBORN 2-5 KG

549Lekë

599Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Pelena per femije te porsalindur.Te pershtatshme per femije ,pesha e te cileve varion 2-5 KG.Jane te perbera nga mikrokapsula, te cilat fale aftesise perthithese te tyre mbrojne nga rrjedhje te padesh..

BATANIJE PER FEMIJE MICKEY 100x150CM
-20%

BATANIJE PER FEMIJE MICKEY 100x150CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Nese femijet tuaj kane si personazh te preferuar MICKEY dhe deshirojne qe cdo objekt i dhomes se tyre te jete i personalizuar, atehere kjo batanije eshte zgjedhja idealeBatanije eshte material shume i..

BATANIJE PER FEMIJE MINNIE 100x150CM
-20%

BATANIJE PER FEMIJE MINNIE 100x150CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Nese femijet tuaj kane si personazh te preferuar MINNIE dhe deshirojne qe cdo objekt i dhomes se tyre te jete i personalizuar, atehere kjo batanije eshte zgjedhja idealeBatanije eshte material shume i..

BAZAMENT SIGURIE PER BANJO
-30%

BAZAMENT SIGURIE PER BANJO

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

BAZAMENT SIGURIE PER BANJO..

BAZAMENT WC ME DOREZA PER FEMIJE
-30%

BAZAMENT WC ME DOREZA PER FEMIJE

349Lekë

499Lekë

EksTaksë: 349Lekë

BAZAMENT WC ME DOREZA PER FEMIJE..

BAZAMENT WC PER FEMIJE
-30%

BAZAMENT WC PER FEMIJE

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Bazament wc per femije material plastik.Permasat: 6x29x36CM.Perbehet nga dy doreza mbeshtetese te cilat jane kunder rreshkitjes dhe ofrojne siguri te plote...

BIBERON ANTIKOLIK 150ML

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Biberon per femije i perbere nga material plastik .Funksion antikolik i cili nuk lejon rrjedhjen e lengjeve.Koka e biberonit eshte e perbere nga material silikoni dhe teper fleksibile.Hapet dhe mbylle..

BIBERON ANTIKOLIK 240ML

1,199Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Biberon per femije i perbere nga material plastik .Funksion antikolik i cili nuk lejon rrjedhjen e lengjeve.Koka e biberonit eshte e perbere nga material silikoni dhe teper fleksibile.Hapet dhe mbylle..

CARCAF PER FEMIJE TEK 160x220CM + KELLEF JASTEKU ...

2,299Lekë

EksTaksë: 2,299Lekë

Seti i çarçafeve shton nje prekje te embel per femijen tuaj. Pambuku i bute i nje cilesie te larte e ben kete set te pa krahasueshëm. Nese jeni duke kerkuar per dhurata të paharrueshme apo te domosdos..

CARCAF BEBI COTTON 3CP
-19%

CARCAF BEBI COTTON 3CP

1,299Lekë

1,599Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Seti i carcafeve per krevat bebi COTTON ofron qe femija juaj te bejne nje gjume sa me te qete.Seti permban carcaf i siperm, carcafi i dyshekut dhe kellefi i jastekut.Materiali : 100% pambukPermasat e ..

CARCAF COTTON BEBI ME QENDISJE
-18%

CARCAF COTTON BEBI ME QENDISJE

2,299Lekë

2,799Lekë

EksTaksë: 2,299Lekë

Seti i carcafeve per krevat bebi me qendisje ofron qe femija juaj te bejne nje gjume sa me te qete.Seti permban carcaf i siperm, carcafi i dyshekut dhe kellefi i jastekut.Materiali : 100% pambukPermas..

DERRASE DRURI E ZEZE ME VARJE HYB16-183 30x30CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Qe vogelushet tuaj te kene mundesi te mesojne te shkruajne shkronjat dhe numrat kjo derrase e zeze eshte ideale per ata.Tabela eshte shume praktike per tu perdorur nga femijet mbi 3 vjec.E vecanta e d..

DERRASE E ZEZE 40x50CM
-10%

DERRASE E ZEZE 40x50CM

899Lekë

999Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Qe vogelushet tuaj te kene mundesi te mesojne te shkruajne shkronjat dhe numrat kjo derrase e zeze eshte ideale per ata.Tabela eshte shume praktike per tu perdorur nga femijet mbi 3 vjec.Konfeksioni v..

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE ASTERA
-31%

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE ASTERA

89Lekë

129Lekë

EksTaksë: 89Lekë

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE ASTERA..

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE HAPPY
-31%

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE HAPPY

89Lekë

129Lekë

EksTaksë: 89Lekë

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE HAPPY..

GOVATE LARJE FIRZAMONIKE  50X86CM
-21%

GOVATE LARJE FIRZAMONIKE 50X86CM

7,499Lekë

9,499Lekë

EksTaksë: 7,499Lekë

Govata firzamonike është një përvojë e paharrueshme për fëmijën dhe prindërit ne tij , kjoi ne saje te dizajnit dhe cilësisë se saj. Govata  është e sigurt, e lëvizshëme dhe teper e lehtë për tu ..

GOVATE LARJE ME PJESE NDERRIMI MIKELINO E BARDHE/ ...
-19%

GOVATE LARJE ME PJESE NDERRIMI MIKELINO E BARDHE/ ...

12,999Lekë

15,999Lekë

EksTaksë: 12,999Lekë

Tavoline larje dhe nderrimi me skelet mbajtes, e pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg.Pjesa e siperme e tavolines eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset ..

GOVATE PER FEMIJE 88*48*h20CM
-20%

GOVATE PER FEMIJE 88*48*h20CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

GOVATE PER FEMIJE 88*48*h20CM..

JASTEK GJUMI BEBI MADE IN ITALY 25x35CM
-40%

JASTEK GJUMI BEBI MADE IN ITALY 25x35CM

299Lekë

499Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Per nje gjume sa me te qete dhe te rehatshem, zgjidhni per femijet tuaj jastekun e gjumit me fibra pambuku.Jasteku eshte  i perber nga nje shtres antialergjike dhe ne kete menyre ju nuk do te ken..

JASTEK GJUMI BEBI MADE IN ITALY 45x55CM
-33%

JASTEK GJUMI BEBI MADE IN ITALY 45x55CM

399Lekë

599Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Per nje gjume sa me te qete dhe te rehatshem, zgjidhni per femijet tuaj jastekun e gjumit me fibra pambuku.Jasteku eshte  i perber nga nje shtres antialergjike dhe ne kete menyre ju nuk do te ken..

KAPUC MC QUEEN

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

KAPUC MC QUEEN..

KAPUC MICKEY MOUSE

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

KAPUC MICKEY MOUSE..

KAPUC MINIONS

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

KAPUC MINIONS..

KARRIGE PER FEMIJE ME MBESHTETJE METALIKE 34.5x35....
-20%

KARRIGE PER FEMIJE ME MBESHTETJE METALIKE 34.5x35....

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kjo karrige femijesh eshte projektuar per te qendruar femije aktiv qe deshirojne te luajne vetem dhe ne grup.Detajet dhe forma shume e vecante gjeometrike qe ka karrigia e lejojnë kete karrige te shkr..

KARRIGE PER FEMIJE ME PALOSJE 26x38x48.5CM
-20%

KARRIGE PER FEMIJE ME PALOSJE 26x38x48.5CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kjo karrige femijesh eshte projektuar per te qendruar femije aktiv qe deshirojne te luajne vetem dhe ne grup. Detajet dhe forma shume e vecante gjeometrike qe ka karrigia e lejojnë kete karrige te shk..

KARRIGE USHQIMI PA RROTA
-23%

KARRIGE USHQIMI PA RROTA

8,499Lekë

10,999Lekë

EksTaksë: 8,499Lekë

Karrige për ngrënie per femije tepër të rehatshme. Karrigja siguron stabilitet dhe parandalon rrezikun e rrotullimit të produktit me fëmijën tuaj.Garanton mirëmbajtjen dhe pastrimin e lehtë të mbështe..

KARRIGE UTURAK PER FEMIJE
-13%

KARRIGE UTURAK PER FEMIJE

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

KARRIGE UTURAK PER FEMIJE..

KOMPLET CARCAFESH TEK PER FEMIJE 160x220CM

3,499Lekë

EksTaksë: 3,499Lekë

Seti i çarçafeve shton nje prekje te embel per femijen tuaj. Pambuku i bute i nje cilesie te larte e ben kete set te pa krahasueshëm. Nese jeni duke kerkuar per dhurata të paharrueshme apo te domosdos..

LEGEN ME MBESHTETESE 39*31CM
-17%

LEGEN ME MBESHTETESE 39*31CM

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

LEGEN ME MBESHTETESE 39*31CM..

LEGEN PLASTIK 10LT
-25%

LEGEN PLASTIK 10LT

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

LEGEN PLASTIK 10LT..

PESHORE TRUPI FERRARI G3002100
-25%

PESHORE TRUPI FERRARI G3002100

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

PESHORE TRUPI FERRARI G3002100..

POMPE GJIRI WEE BABY 902
-36%

POMPE GJIRI WEE BABY 902

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Pompe gjiri per qumesht.Modeli : Wee Baby 902Sherben per te eleminuar qumeshtin e mbetur te cilin femija nuk e ka marre gjate ushqyerjes.Perdoret manualisht dhe eshte mjaft praktike .Material silikoni..

RRETHORE FEMIJESH PER HAPAT E PARE

3,199Lekë

EksTaksë: 3,199Lekë

Rrethore per femije .Rrethorja eshte e perbere nga tete rrota, tre nivele ngritjesh per te pershtatur gjatesine.Sistem frenimi , lodra argetuese per femijen dhe bisht shtytje per tu kontrolluar edhe n..

RROBEDISHAN PER BEBE 75x75CM
-21%

RROBEDISHAN PER BEBE 75x75CM

1,099Lekë

1,399Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

Rrobedishan per bebe, i punuar dhe i endur nga fijet me te mira te pambukut eshte ideal per femijet tuaj. Materiali i pambukut eshte i nje cilesie shume te larte dhe shume i bute.Arrin te perthit..

SET JORGAN + MBROJTESE KREVATI PER BEBE
-20%

SET JORGAN + MBROJTESE KREVATI PER BEBE

2,799Lekë

3,499Lekë

EksTaksë: 2,799Lekë

Seti i jorganit se bashku me mbrojtese e krevatin jane zgjedhja juaj ideale per te arreduar krevatin e femijes suaj.Materiali shume i bute do ti japi mundesi femijeve tuaj qe te bejne nje gjume te qet..

SET KAPUC+DORASHKA PER FEMIJE AVENGERS
-25%

SET KAPUC+DORASHKA PER FEMIJE AVENGERS

749Lekë

999Lekë

EksTaksë: 749Lekë

Set me kapuc dhe dorashka me personazhe vizatimore per femije.Modeli : Artesania Cerda AvengersPer te mbajtur ngrohte vogelushet tuaj ne keto dite te ftohta dimri,ju vjen ne ndihme seti  i kapuci..

Shfaqur 1 deri 36 nga 50 (2 Faqe)