Ushqyerja

Shfaqur 1 deri 5 nga 5 (1 Faqe)

BIBERON ANTIKOLIK 150ML

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Biberon per femije i perbere nga material plastik .Funksion antikolik i cili nuk lejon rrjedhjen e lengjeve.Koka e biberonit eshte e perbere nga material silikoni dhe teper fleksibile.Hapet dhe mbylle..

BIBERON ANTIKOLIK 240ML

1,199Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Biberon per femije i perbere nga material plastik .Funksion antikolik i cili nuk lejon rrjedhjen e lengjeve.Koka e biberonit eshte e perbere nga material silikoni dhe teper fleksibile.Hapet dhe mbylle..

GUSHORE HELLO KITTY 10CP
-34%

GUSHORE HELLO KITTY 10CP

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

GUSHORE HELLO KITTY 10CP..

GUSHORE NJEPERDORIMSHE 5CP
-20%

GUSHORE NJEPERDORIMSHE 5CP

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

GUSHORE NJEPERDORIMSHE 5CP..

POMPE GJIRI WEE BABY 902
-36%

POMPE GJIRI WEE BABY 902

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Pompe gjiri per qumesht.Modeli : Wee Baby 902Sherben per te eleminuar qumeshtin e mbetur te cilin femija nuk e ka marre gjate ushqyerjes.Perdoret manualisht dhe eshte mjaft praktike .Material silikoni..

Shfaqur 1 deri 5 nga 5 (1 Faqe)