Higjena dhe Mirëqenia

Shfaqur 1 deri 17 nga 17 (1 Faqe)
BABYLINO SENSITIVE NEWBORN 2-5 KG
-8%

BABYLINO SENSITIVE NEWBORN 2-5 KG

549Lekë

599Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Pelena per femije te porsalindur.Te pershtatshme per femije ,pesha e te cileve varion 2-5 KG.Jane te perbera nga mikrokapsula, te cilat fale aftesise perthithese te tyre mbrojne nga rrjedhje te padesh..

BAZAMENT SIGURIE PER BANJO
-30%

BAZAMENT SIGURIE PER BANJO

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

BAZAMENT SIGURIE PER BANJO..

BAZAMENT WC ME DOREZA PER FEMIJE
-30%

BAZAMENT WC ME DOREZA PER FEMIJE

349Lekë

499Lekë

EksTaksë: 349Lekë

BAZAMENT WC ME DOREZA PER FEMIJE..

BAZAMENT WC PER FEMIJE
-30%

BAZAMENT WC PER FEMIJE

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Bazament wc per femije material plastik.Permasat: 6x29x36CM.Perbehet nga dy doreza mbeshtetese te cilat jane kunder rreshkitjes dhe ofrojne siguri te plote...

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE ASTERA
-31%

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE ASTERA

89Lekë

129Lekë

EksTaksë: 89Lekë

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE ASTERA..

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE HAPPY
-31%

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE HAPPY

89Lekë

129Lekë

EksTaksë: 89Lekë

FURCE DHEMBESH PER FEMIJE HAPPY..

GOVATE LARJE FIRZAMONIKE  50X86CM
-21%

GOVATE LARJE FIRZAMONIKE 50X86CM

7,499Lekë

9,499Lekë

EksTaksë: 7,499Lekë

Govata firzamonike është një përvojë e paharrueshme për fëmijën dhe prindërit ne tij , kjoi ne saje te dizajnit dhe cilësisë se saj. Govata  është e sigurt, e lëvizshëme dhe teper e lehtë për tu ..

GOVATE PER FEMIJE 88*48*h20CM
-20%

GOVATE PER FEMIJE 88*48*h20CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

GOVATE PER FEMIJE 88*48*h20CM..

KARRIGE UTURAK PER FEMIJE
-13%

KARRIGE UTURAK PER FEMIJE

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

KARRIGE UTURAK PER FEMIJE..

LEGEN ME MBESHTETESE 39*31CM
-17%

LEGEN ME MBESHTETESE 39*31CM

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

LEGEN ME MBESHTETESE 39*31CM..

LEGEN PLASTIK 10LT
-25%

LEGEN PLASTIK 10LT

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

LEGEN PLASTIK 10LT..

PESHORE TRUPI FERRARI G3002100
-25%

PESHORE TRUPI FERRARI G3002100

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

PESHORE TRUPI FERRARI G3002100..

RROBEDISHAN PER BEBE 75x75CM
-21%

RROBEDISHAN PER BEBE 75x75CM

1,099Lekë

1,399Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

Rrobedishan per bebe, i punuar dhe i endur nga fijet me te mira te pambukut eshte ideal per femijet tuaj. Materiali i pambukut eshte i nje cilesie shume te larte dhe shume i bute.Arrin te perthit..

TERMOMETER EKOLOGJIK SETA BLU
-15%

TERMOMETER EKOLOGJIK SETA BLU

1,099Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

Termometer qelqi pa perberje merkuri.Modeli : Seta BluPerdoret per matjen e temperatures nen sqetull ose ne goje.Diapazoni i matjes varion nga 35-42 grade celcius.Eshte ekologjik pasi permban aliazhe ..

UTURAK PLASTIK ME KAPAK PER FEMIJE
-25%

UTURAK PLASTIK ME KAPAK PER FEMIJE

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Uturak per femije .I perbere nga materiali plastik i nje cilesie te larte ,ndihmon femijen tuaj per nevojat personale.Forme ergonomike per rehati maksimale te femijes tuaj.Uturaku perbehet nga nje aks..

UTURAK PLASTIK PER FEMIJE
-20%

UTURAK PLASTIK PER FEMIJE

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

UTURAK PLASTIK PER FEMIJE..

VASKE PER FEMIJE 74*44*20.5CM
-20%

VASKE PER FEMIJE 74*44*20.5CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

VASKE PER FEMIJE 74*44*20.5CM..

Shfaqur 1 deri 17 nga 17 (1 Faqe)