Dhoma e gjumit

Shfaqur 1 deri 13 nga 13 (1 Faqe)
BATANIJE PER FEMIJE MICKEY 100x150CM
-20%

BATANIJE PER FEMIJE MICKEY 100x150CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Nese femijet tuaj kane si personazh te preferuar MICKEY dhe deshirojne qe cdo objekt i dhomes se tyre te jete i personalizuar, atehere kjo batanije eshte zgjedhja idealeBatanije eshte material shume i..

BATANIJE PER FEMIJE MINNIE 100x150CM
-20%

BATANIJE PER FEMIJE MINNIE 100x150CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Nese femijet tuaj kane si personazh te preferuar MINNIE dhe deshirojne qe cdo objekt i dhomes se tyre te jete i personalizuar, atehere kjo batanije eshte zgjedhja idealeBatanije eshte material shume i..

CARCAF PER FEMIJE TEK 160x220CM + KELLEF JASTEKU ...

2,299Lekë

EksTaksë: 2,299Lekë

Seti i çarçafeve shton nje prekje te embel per femijen tuaj. Pambuku i bute i nje cilesie te larte e ben kete set te pa krahasueshëm. Nese jeni duke kerkuar per dhurata të paharrueshme apo te domosdos..

CARCAF BEBI COTTON 3CP
-19%

CARCAF BEBI COTTON 3CP

1,299Lekë

1,599Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Seti i carcafeve per krevat bebi COTTON ofron qe femija juaj te bejne nje gjume sa me te qete.Seti permban carcaf i siperm, carcafi i dyshekut dhe kellefi i jastekut.Materiali : 100% pambukPermasat e ..

CARCAF COTTON BEBI ME QENDISJE
-18%

CARCAF COTTON BEBI ME QENDISJE

2,299Lekë

2,799Lekë

EksTaksë: 2,299Lekë

Seti i carcafeve per krevat bebi me qendisje ofron qe femija juaj te bejne nje gjume sa me te qete.Seti permban carcaf i siperm, carcafi i dyshekut dhe kellefi i jastekut.Materiali : 100% pambukPermas..

JASTEK GJUMI BEBI MADE IN ITALY 25x35CM
-40%

JASTEK GJUMI BEBI MADE IN ITALY 25x35CM

299Lekë

499Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Per nje gjume sa me te qete dhe te rehatshem, zgjidhni per femijet tuaj jastekun e gjumit me fibra pambuku.Jasteku eshte  i perber nga nje shtres antialergjike dhe ne kete menyre ju nuk do te ken..

JASTEK GJUMI BEBI MADE IN ITALY 45x55CM
-33%

JASTEK GJUMI BEBI MADE IN ITALY 45x55CM

399Lekë

599Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Per nje gjume sa me te qete dhe te rehatshem, zgjidhni per femijet tuaj jastekun e gjumit me fibra pambuku.Jasteku eshte  i perber nga nje shtres antialergjike dhe ne kete menyre ju nuk do te ken..

KOMPLET CARCAFESH TEK PER FEMIJE 160x220CM

3,499Lekë

EksTaksë: 3,499Lekë

Seti i çarçafeve shton nje prekje te embel per femijen tuaj. Pambuku i bute i nje cilesie te larte e ben kete set te pa krahasueshëm. Nese jeni duke kerkuar per dhurata të paharrueshme apo te domosdos..

SET JORGAN + MBROJTESE KREVATI PER BEBE
-20%

SET JORGAN + MBROJTESE KREVATI PER BEBE

2,799Lekë

3,499Lekë

EksTaksë: 2,799Lekë

Seti i jorganit se bashku me mbrojtese e krevatin jane zgjedhja juaj ideale per te arreduar krevatin e femijes suaj.Materiali shume i bute do ti japi mundesi femijeve tuaj qe te bejne nje gjume te qet..

TAPET PER FEMIJE MC QUEEN CARS 40x60CM
-20%

TAPET PER FEMIJE MC QUEEN CARS 40x60CM

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Nese femijet tuaj kane si personazh te preferuar MC QUEEN CARS dhe deshirojne qe cdo objekt jete i personalizuar me kete personazh , atehere ky tapet eshte zgjedhja ideale.Tapeti eshte shume praktik ..

TAPET PER FEMIJE MICKEY 40x60CM
-20%

TAPET PER FEMIJE MICKEY 40x60CM

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Nese femijet tuaj kane si personazh te preferuar MICKEY dhe deshirojne qe cdo objekt ne dhome e tyre te jete i personalizuar me kete personazh , atehere ky tapet eshte zgjedhja ideale.Tapeti eshte shu..

TAPET PER FEMIJE MINNIE 40x60CM
-20%

TAPET PER FEMIJE MINNIE 40x60CM

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Nese femijet tuaj kane si personazh te preferuar MiNNIE dhe deshirojne qe cdo objekt ne dhome e tyre te jete i personalizuar me kete personazh , atehere ky tapet eshte zgjedhja ideale.Tapeti eshte shu..

TAPET PER FEMIJE PRINCESS 40x60CM
-20%

TAPET PER FEMIJE PRINCESS 40x60CM

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Per vajzat e vogla qe duan te ndihen si princesha te vogla dhe cdo objekt i dhomes se tyre te jete i arreduar me kete personazh, ky tapet do jete ideal.Tapeti me dizenjo PRINCESS eshte shume praktik n..

Shfaqur 1 deri 13 nga 13 (1 Faqe)