AEG

Bazuar në 0 shikime.
Shfaqur 1 deri 9 nga 9 (1 Faqe)
BLENDER SPORTIV ELECTROLUX ESB2630 (300W)
-40%

AEG

BLENDER SPORTIV ELECTROLUX ESB2630 (300W)

4,790Lekë

7,990Lekë

Eks Taksë: 4,790Lekë

Marka ElectroluxModeliESB2630NgjyraE bardhe/ e zezeDimensionet e produktit12.8 x 12.8 x 39.7 cmVellimi0.6 litresFuqia300 wattsPesha1.85 kg..

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200

AEG

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200

1,490Lekë

Eks Taksë: 1,490Lekë

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten Lenovo Simple Toploader. E pershtatshme per te mbajtur laptop si edhe tableta me madhesi deri ne 1..

HEKUR BOSCH TDA1023010 (2300W)
-23%

AEG

HEKUR BOSCH TDA1023010 (2300W)

4,990Lekë

6,490Lekë

Eks Taksë: 4,990Lekë

Hekur i markes BoschMe sistem vetepastruesFuqia: 2300WKapaciteti i depozites se ujit:  300mlFunksion hekurosje vertikale.Funksion kunder ndryshkjes.Pllake qeramike.Drite LED treguese.Funksio..

HEKUR BOSCH TDA2320 (2000W)
-20%

AEG

HEKUR BOSCH TDA2320 (2000W)

3,990Lekë

4,990Lekë

Eks Taksë: 3,990Lekë

Hekur me avull i markes Bosch, perfekt per çdo familje.Termostati i integruar rrotullues siguron funksionimin ergonomik te hekurit.Ju do te zgjidhni gjithmone parametrat e ngrohjes qe ju int..

HEKUR BOSCH TDA2610 (2000W)
-20%

AEG

HEKUR BOSCH TDA2610 (2000W)

3,990Lekë

4,990Lekë

Eks Taksë: 3,990Lekë

Hekur me avull i markes Bosch, perfekt per çdo familje.Pllaka qeramike per nje hekurosje te mire ne te gjitha llojet e pelhurave.Termostati i integruar rrotullues siguron funksionimin ergonomik t..

HEKUR BOSCH TDA703021A/01 (3200W)
-29%

AEG

HEKUR BOSCH TDA703021A/01 (3200W)

9,900Lekë

13,990Lekë

Eks Taksë: 9,900Lekë

HEKUR BOSCH TDA703021A/01 (3200W)..

RRAHESE  BOSCH MFQ2210PS SBATITORE (375W)
-28%

AEG

RRAHESE BOSCH MFQ2210PS SBATITORE (375W)

3,590Lekë

4,990Lekë

Eks Taksë: 3,590Lekë

..

RRAHESE  BOSCH MFQ2210YS SBATITORE (375W)
-28%

AEG

RRAHESE BOSCH MFQ2210YS SBATITORE (375W)

3,590Lekë

4,990Lekë

Eks Taksë: 3,590Lekë

..

RRAHESE DCG HM819K (200W)
-39%

AEG

RRAHESE DCG HM819K (200W)

1,590Lekë

2,590Lekë

Eks Taksë: 1,590Lekë

Mikser me rrahese Dizajn elegant dhe ergonomik 5 shpejtësi për përzierjenReahese dhe grepa çeliku Zhurmë e ulët Madhësia: 18 × 12,6 × 7,1 cmFuqia: 200W..

Shfaqur 1 deri 9 nga 9 (1 Faqe)