Etiketa: TEKSTILE

JASTEK ZBUKURIMI 50*50CM

 • 1,290Lekë

  1,490Lekë

  • Ex Tax:1,290Lekë
  • Kodi i produktit: TEK09015
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Jastek dekorativ katror me ngjyra te ndryshme, per ti dhene me shume stil ambjenteve te shtepise suaj.Jasteku eshte shume i bute dhe komod. Kombinohet me cdo mobilje dhe ambjent te shtepise suaj...

  Jastek dekorativ katror me ngjyra te ndryshme, per ti dhene me shume stil ambjenteve te shtepise suaj.

  Jasteku eshte shume i bute dhe komod. 

  Kombinohet me cdo mobilje dhe ambjent te shtepise suaj.

  Kellefi i jastekut mund te hiqet dhe te pasterohet lehtesishte dhe ne lavatrice

  Materiali : me mbushje filtri dhe kellefi 100% poliester.

  Permasat : 50x50CM

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar