Etiketa: KUZHINA

TENXHERE INOKSI 20CM

 • 1,199Lekë

  1,699Lekë

  • Ex Tax:1,199Lekë
  • Kodi i produktit: KUZ16061
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  TENXHERE MATERIAL INOKSI SI NE PJESEN E BRENDSHME ASHTU DHE NE PJESEN E JASHTME. PERBEHET NGA 2 DOREZA ERGONOMIKE TE CILAT NUK LEJON TEJCIMIN E NXEHTESISE.DIAMETRI 20CM .KAPACITETI 3.2 LITRA.PASTROHET..

  TENXHERE MATERIAL INOKSI SI NE PJESEN E BRENDSHME ASHTU DHE NE PJESEN E JASHTME.

  PERBEHET NGA 2 DOREZA ERGONOMIKE TE CILAT NUK LEJON TEJCIMIN E NXEHTESISE.

  DIAMETRI 20CM .

  KAPACITETI 3.2 LITRA.

  PASTROHET ME LEHTESI DHE NE LAVASTOVILJE.

  PRODUKT MADE IN ITALY.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar