Etiketa: KUZHINA

TENXHERE VESHJE GURI ANTINGJITJE ME KAPAK 26CM

 • 1,799Lekë

  2,399Lekë

  • Ex Tax:1,799Lekë
  • Kodi i produktit: KUZ16081
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Tenxherja perfekte per gatime te shijshme dhe te shendetshme.Modeli : House Collection.Materiali veshje guri eshte mjaft cilesor pasi i reziston temperaturave te larta dhe gervishtjeve.Gatimi ne kete ..

  Tenxherja perfekte per gatime te shijshme dhe te shendetshme.

  Modeli : House Collection.

  Materiali veshje guri eshte mjaft cilesor pasi i reziston temperaturave te larta dhe gervishtjeve.

  Gatimi ne kete tenxhere nuk ngjitet por ne te njejten kohe ruan vlerat ushqimore.

  Dorezat e saj ergonomike jane disenjuar ne menyre te tille qe nuk percojne nxehtesine duke e bere mjaft praktike ne perdorim.

  Kapaku prej qelqi transparent lejon te kontrolloni procesin e gatimit,gjithashtu nepermjet valvules mundesohet dalja e avujve.

  Teper praktik ne perdorim dhe pastrohet me lehtesi.

  Diametri i tenxheres : 26CM

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar